Ups!!! vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Voi sunteti incapatanati ca vreti voi, nu ca ati fi prosti, dar cateodata de asta dati dovada.

am mai spus o data ca ti-e greu(in lumea ta), dar mi s-a sters postarea.


dar, fara sa fiu rautacios, am observat ca Ups joaca mult mai bine de cand i-ai parasit.
 

DeletedUser

chiripantoaie, acum sa folosim (ca tot esti in domeniu) alt termen: din cauza non combat`ului. ,,Datorita,, implica ceva bun. Nuj daca esti de multinationala ca sa intelegi launloc ce zic

da, "datorita" implica ceva bun, "din cauza" ceva rau.

ai invatat si tu ceva de cand joci in SKIN
 

DeletedUser

chiripantoaie, acum sa folosim (ca tot esti in domeniu) alt termen: din cauza non combat`ului. ,,Datorita,, implica ceva bun. Nuj daca esti de multinationala ca sa intelegi launloc ce zic

rog moderatorul ( pe magnificul PUSKI-LIE) sa alunge de la noi elementele spamiste, gen bloodyspuk si sa-i traga o mama de sanctiune, de sa-l auzim cu urechea.huooo

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiripantoaie, acum sa folosim (ca tot esti in domeniu) alt termen: din cauza non combat`ului. ,,Datorita,, implica ceva bun. Nuj daca esti de multinationala ca sa intelegi launloc ce zic


Parca ai fost crescut cu lupii.


Deoarece tribul SKIN nu mai este pe aceasta lume se poate inchide tema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18538

am mai spus o data ca ti-e greu(in lumea ta), dar mi s-a sters postarea.


dar, fara sa fiu rautacios, am observat ca Ups joaca mult mai bine de cand i-ai parasit.

Ma bucur pentru asta si le urez bafta in continuare.Eu nu am stat mult pe lumea 18 dar am intalnit niste oameni minunati.

Atat am avut de zis, atat eu cat si voi suntem de domeniul trecutului pe aceasta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma bucur pentru asta si le urez bafta in continuare.Eu nu am stat mult pe lumea 18 dar am intalnit niste oameni minunati.

Atat am avut de zis, atat eu cat si voi suntem de domeniul trecutului pe aceasta lume.

tu oricum esti de domeniul trecutului pe orice lume...in afara de extern esti zero din toate punctele de vedere:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus