US-La final

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Am avut un sfarşit de saptamana groaznic...totul a inceput cu această circulară:

IMPORTANT!! a spus:
steaua cazatoare astăzi la ora 00:32
Dragi colegi, am fost siliti de imprejurari ca sa facem unele schimbari la noi in trib si anume:
vom fuziona cu tribul [ally]knight[/ally] , dar din pacate sant locurile limitate, o parte dintre d-voastra o sa primeasca invitatii pentru trib si ceilalti vor primi invitatii pentru academia tribului. Academia o sa fie a noastra o sa aiba si numele [player]US[/player], o sa fie condusa de un membru de-al nostru.
Va rog in momentul cand primiti invitatia sa dati plecare din trib si daca doriti sa veniti cu noi va rog sa acceptati invitatia respectiva.
Academia o sa fie protejata de catre trib.
Tribul [ally]US[/ally] pana maine seara n-o sa mai existe, tot la fel cine doreste sa plece in alt trib este liber s-o faca.

Va doresc in continuare mult noroc la joc si in viata de zi cu zi si ne-a facut mare placere ca sa fim alaturi si la bine si la rau.



Cu respect
conducerea
[ally]US[/ally]

A fost odată un trib numit US care a urcat pâna pe locul 3 in vremurile bune...au mai ramas doar amintiri frumoase din razboaiele noastre cu cele peste 7 triburi(nu le zic înca) din care 4 mai sus clasate ca noi(nici Mod nu lupta cu atatea triburi deodata :D)...dar totuşi sfârşitul nu'i aici...prietenii raman prieteni pentru totdeauna si nu voi ezita sa ajut un fost coleg niciodată(chiar daca imi va fii trecut la "duşmani"...unii merg in alte triburi :( ).
Am fost un adevărat trib de prieteni...dar asta a fost sa fie...înconjuraţi de duşmani şi cu unii membrii sătui de joc nu poţi face nimic,probabil era nevoie de această "fuziune".
Termin exprimându-mi părerea de rău pt.acest trib(US) , pentru care mi-aŞ fii dat satele oricând...dar nu mai e nevoie de ele se pare...:(

Numai bine tuturor jucatorilor de pe L7...

PUSKI-ILIE
 

DeletedUser13834

Am avut un sfarşit de saptamana groaznic...totul a inceput cu această circulară:



A fost odată un trib numit US care a urcat pâna pe locul 3 in vremurile bune...au mai ramas doar amintiri frumoase din razboaiele noastre cu cele peste 7 triburi(nu le zic înca) din care 4 mai sus clasate ca noi(nici Mod nu lupta cu atatea triburi deodata :D)...dar totuşi sfârşitul nu'i aici...prietenii raman prieteni pentru totdeauna si nu voi ezita sa ajut un fost coleg niciodată(chiar daca imi va fii trecut la "duşmani"...unii merg in alte triburi :( ).
Am fost un adevărat trib de prieteni...dar asta a fost sa fie...înconjuraţi de duşmani şi cu unii membrii sătui de joc nu poţi face nimic,probabil era nevoie de această "fuziune".
Termin exprimându-mi părerea de rău pt.acest trib(US) , pentru care mi-aŞ fii dat satele oricând...dar nu mai e nevoie de ele se pare...:(

Numai bine tuturor jucatorilor de pe L7...

PUSKI-ILIE

ahahah exact ce ziceam...noroc ca nu poti avea mai mult de 200 in trib.

ma gandesc *** joaca knight pe l9 cam ce e acolo :))
 

DeletedUser11867

cam ai prins ura pe noi vad calmeazate e doar un joc...si da joaca si pe l9...
si avem vreo 2000 de membrii acolo sau mai mult...cred ca ajungem la vreo 10000 acusa...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

avertizez orice doritor: jucatorii us au fost, sunt si vor fi o sursa de sate pentru noobs indiferent in ce trib vor migra. regret soarta lor, dar fara remuscari anunt ca orice trib va recruta jucatori din us trebuie sa sa astepte la atacuri dure din partea noastra. in rest... la multi ani tuturor, si succes in real life
 

DeletedUser11712

La multi ani!!! fratilor
Am si eu un avertisment de adaugat, cu toate ca poate sunt offtopic :
-oricine recruteaza jucatori din TFO sau ataca un membru al TFO, indiferent de data cand a intrat in acest trib, va trebui sa se astepte la atacuri neanuntate din partea TFO
Si ca sa-i raspund antevorbitorului meu: - oricine recruteaza jucatori din US,IPA,DIABLO,DIE,TSA,TSL,etc. ar trebui sa se astepte la atacuri dure din partea noastra :))
 

DeletedUser

La multi ani!!! fratilor
Am si eu un avertisment de adaugat, cu toate ca poate sunt offtopic :
-oricine recruteaza jucatori din TFO sau ataca un membru al TFO, indiferent de data cand a intrat in acest trib, va trebui sa se astepte la atacuri neanuntate din partea TFO
Si ca sa-i raspund antevorbitorului meu: - oricine recruteaza jucatori din US,IPA,DIABLO,DIE,TSA,TSL,etc. ar trebui sa se astepte la atacuri dure din partea noastra :))


nu stiu in ce calitate vorbesti. si nici nu esti prea explicit. dai dovada unui om infierbantat care cauta doar motiv de cearta cu oricine, iar asta nu este o dovada de responsabilitate.
 

DeletedUser7708

La multi ani!!! fratilor
Am si eu un avertisment de adaugat, cu toate ca poate sunt offtopic :
-oricine recruteaza jucatori din TFO sau ataca un membru al TFO, indiferent de data cand a intrat in acest trib, va trebui sa se astepte la atacuri neanuntate din partea TFO
Si ca sa-i raspund antevorbitorului meu: - oricine recruteaza jucatori din US,IPA,DIABLO,DIE,TSA,TSL,etc. ar trebui sa se astepte la atacuri dure din partea noastra :))

Nu uita şi triburile de pe locul 1.000 te rog.
 

DeletedUser15358

La multi ani!!! fratilor
Am si eu un avertisment de adaugat, cu toate ca poate sunt offtopic :
-oricine recruteaza jucatori din TFO sau ataca un membru al TFO, indiferent de data cand a intrat in acest trib, va trebui sa se astepte la atacuri neanuntate din partea TFO
Si ca sa-i raspund antevorbitorului meu: - oricine recruteaza jucatori din US,IPA,DIABLO,DIE,TSA,TSL,etc. ar trebui sa se astepte la atacuri dure din partea noastra :))

Tu sigur joci pe L7 ? La ce atacuri nenumarate te referi ? La atacuri cu defensiva sau la atacuri cu 2 spargeri si dupa 2 ore trimisi cei 4 nobili ? O sa potez si pe forum sa vada toti ce epave aveti....jucatori de 1mil de puncte :eek:
 

DeletedUser13834

Tu sigur joci pe L7 ? La ce atacuri nenumarate te referi ? La atacuri cu defensiva sau la atacuri cu 2 spargeri si dupa 2 ore trimisi cei 4 nobili ? O sa potez si pe forum sa vada toti ce epave aveti....jucatori de 1mil de puncte :eek:

poate i-a picat netul :D
 

DeletedUser11712

nu stiu in ce calitate vorbesti. si nici nu esti prea explicit. dai dovada unui om infierbantat care cauta doar motiv de cearta cu oricine, iar asta nu este o dovada de responsabilitate.

vorbesc doar in nume propriu si nu ma prea infierbant de fel, doar daca ma cucereste vreo femeie :D
Nu caut motive de cearta cu nimeni, ba din contra...imi place sa comentez aberatiile :)
 

DeletedUser

epave aveti....
te rog frumos , niciun membru ~TFO~ nu a jignit pe cineva din Die. Chiar e nevoie sa arunci cu , cuvinte la intamplare ? daca doresti sa demonstrezi ceva o poti face si fara sa jignesti jucatorii ( nu conteaza ca sunt in ~TFO~ , poate si in alte triburi )
 

DeletedUser15358

da imi cer scuze pentru expresia folosita. Da aveti doi jucatori mari...nu spun cine is...care se lauda ca au resit sa ia 20 de sate de la unu de la noi noaptea cand era inactiv.

P.S. Sa faceti un noob zone pe forum in care sa precizati care sunt unitatile defensive si care sun ofensive.6 spargeri data cu toata apararea,si nobili trimis dupa 3 ore cate 2, plus fake cu 300,400 de berbeci pe cate un singur sat.:eek:
 

DeletedUser18409

Mogul88,vrei sa vezi ca sunt *** membrii tfo care shtiu sa atace?
 

DeletedUser18063

au vazut unii dintre ei,nu mai trebuie sa ceara.....si da poate ca sunt unii la noi in trib care fac asta(ce a spus el..:p),dar crezi ca ei nu au semijucatori?care mai au de invatzat...??nici unul dintre noi nu stie sau nu cunoashte inca totul despre acest joc....Asa ca ,hai sa nu ne mai legam de "strategia":D altora...:)
 

DeletedUser18409

niciodata,dar niciodata noi nu am facut aprecieri la adresa unui trib
shtie toata lumea ca orice trib are *** uscaturile lui
sa caracterizezi un trib dupa unul sau doi membrii e o mare eroare
 

DeletedUser

niciodata,dar niciodata noi nu am facut aprecieri la adresa unui trib
shtie toata lumea ca orice trib are *** uscaturile lui
sa caracterizezi un trib dupa unul sau doi membrii e o mare eroare

Ba ai facut aprecieri, da' nu-ti mai aduci aminte. Las-o asa, nu mai poza in Icoane cu Iisus, atata...

PUSKI-ILIE, ati fost oarecum necunoscuti, prin faptul ca v-ati limitat singuri. In loc sa tintiti cat mai sus, va multumeati sa va luptati cu triburi mici, gen REGII. ;-)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus