Userii va raspund (discutii libere)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ideea nu imi apartine dar am obtinut acordul sa propun aceasta tema. Ea pleaca de la o tema asemanatoare, moderatorii raspund. Asadar, punem intrebari (useri si mozi, eventual) si userul indicat raspunde (cand are timp desigur).

Fara violenta, just for fun :)

PS : Rog moderatorii sa o puna la important.

Intrebare pentru rahadokoo : cate restante mai ai :D ?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

la ce pui intrebari din astea cand stii ca nu mai poate sa-ti raspunda?
 

DeletedUser

Intrebare pt MISS PIRANDA SI LORD ADECS: Cand faceti nunta ? Iubaretilor
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
intrebare pt adex: care era pedeapsa pt double post?


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Nu e completare, eu zic sa-ti faci mai bine temele.
 

DeletedUser

Intrebare pt MISS PIRANDA SI LORD ADECS: Cand faceti nunta ? Iubaretilor

cand o sa apara gabi sa isi dea acordul sa ne fie nas... ca o stii p-aia... o data vede nasu beepu finei (ca dupa ii sparge finu capu)
@adex, imi cer scuze, inseamna ca am facut degeaba report :(
 

DeletedUser

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Nu e completare, eu zic sa-ti faci mai bine temele.

Domne ce le stie adexu pe-astea. Le stie ca pe tatal nostru . Adex? Nici pana acum nu mi-ai zis daca ti-a placut balada ta. Imi dai un raspuns sincer?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@Virus Activ, esti atat de efemer incat nu mai primesti mesaje cand intru eu. Cautam alt canal de comunicatie.

pentru alizeea : m-ai iertat :( ?
 

DeletedUser

o daaa.. inca unu' de spam! Domnu' a dat, Domnu a luat, fie numele Domnului Binecuvantat! :D
Da' am o intrebare: Userii pun intrebari, sau doar Team Triburile - membrii echipei - tintesc cate un user si intreaba?
 

DeletedUser37974

Ideea nu imi apartine dar am obtinut acordul sa propun aceasta tema. Ea pleaca de la o tema asemanatoare, moderatorii raspund. Asadar, punem intrebari (useri si mozi, eventual) si userul indicat raspunde (cand are timp desigur).

Fara violenta, just for fun :)

PS : Rog moderatorii sa o puna la important.

Ciudat...mie nu mi s-a aprobat tema asta...sa inteleg adex, ca tu inca ai "pile" in "sistem" :D :))
 

DeletedUser

bre, adex mi-a cerut mie voie... si i-am zis sa faca ce vrea el ca e major si vaccinat. daca el se uita in gura mea si nu stie ca am proteza, e doar norocu nostru ca mai avem pe unde sa postam :D
on: intrebare pt gabi23: cum e printre muritori? iti faci si tu o clona din care sa ne dam seama ca esti tu?
 

DeletedUser23182

Intrebare pentru toti userii forumului:

Cumpara cineva un Moskvich? :)

1975moskvich408.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus