Userii va raspund (discutii libere)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38714

cu ce scop a fost creat acest topic?...inca o rubrica de Spam?

tema e pt. useri, asadar imi permit sa adresez o intrebare tuturor userilor acstui forum.


cat la "%" dintre moderatori credeti ca stiu ce inseamna "spam"?


sunteti de acord sa ii ajutam sa invete ce inseamna "spam"?
 

DeletedUser

Gresit. Daca e surdo-muta, nu aude cand o chemi.. :)
Eu indraznesc sa spun ca mi-am dresat motanul. Oricand pot dovedi ca il chem (strigand o singura data numele lui) si vine, si apoi ii arat usa si stie ce are de facut.
Ba, mai mult, reactioneaza la cuvinte gen "Cine vrea Laptic?, da-te jos!, vino aici.. la unele injuraturi, etc - lista continua).

Ca sa vina la mine nici nu-i mai zic sa vina, ii fac semn din deget ca il chem si vine..

De asta eram curios cat de departe ar merge katus sa sustina ceea ce si-a etalat la semnatura.. :p


bineinteles ca pot sa te invat. Eu pot sa invat orice pe oricine :D
perfect adevarat, dar uite-te la ce am subliniat eu, in postul meu si vei vedea de ce am pus problema mitzei surdo-mute si a limbajului semnelor (era pur si simplu o gluma ce friza absurdul in combinatia mitza surdo-muta si limbajul semnelor). :)
 

DeletedUser

congres, fu' prea subtila pentru creierasul meu micut si obosit.. :D


si ce zice? eu! eu! eu! :))))

si la aia cu injuraturile,ce zice? si tu mie? :))

nu stiu, ca inca n-am ajuns la nivelul sa-l invat sa vorbeasca.. :D
Tre' sa ma pun cu bataia pe el, e cam tolomac.. nu stie sa vorbeasca la varsta asta.. la 10 ani..
Io stiam de la 2!
 

DeletedUser

ok..

Inchide ochii.. lasa-te mangaiata.. aa.. relaxeaza-te.. duhul intelepciunii va cobori asupra ta. Presimt eu ca vei fi in stare curand sa-ti faci propriile flacari.. dar ai grija,sa nu te joci cu focul.. :p
 

DeletedUser

... pot sa-i deschid? deja mi s-a facut foame si...nimic :(

coollogo_com-29140813.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa asa, stiam io ca esti fierbinte... acuma' chiar ai demonstrat asta cu varf si indesat.. :p
 

DeletedUser

care-i spamu' tinere? M-a intrebat cum se fac flacarile, i-am aratat cum.. ca de la utilizator la utilizator? ... unde-i spamu'?
 

DeletedUser

aa.. era o intrebare, ca de la user la user.. :p
Nu stiu io' d-astea, sa raspunda altu'.. :D
 

DeletedUser

Bine daca nu stii atunci repet intrebarea: cand va saturati de spam?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
tema e pt. useri, asadar imi permit sa adresez o intrebare tuturor userilor acstui forum.


cat la "%" dintre moderatori credeti ca stiu ce inseamna "spam"?


sunteti de acord sa ii ajutam sa invete ce inseamna "spam"?

geniala idee. eu zic ca regulamentul forumului ar trebui sa contina o sectiune introductiva cu definitii clare de genul spam, off-topic, post-hunting, clona etc ... precum orice regulament care se respecta.

intrebare pentru lady cucu : ce parere ai despre serverul romanesc de triburi ?
 

DeletedUser

raspund si io aici!
Eu personal am o parere buna, chiar excelenta, fiindca va fi singurul server de triburi care nu va mai pica niciodata, din cauza ca numarul jucatorilor se va rari semnificativ!!! :D

Pe joc exista o perioada de protectie de 5 zile; propun sa se infiinteze o protectie asemanatoare si pe forum. Din momentul in care iti faci un nou cont sa nu te mai baneze nimeni in primele 5 zile.
Sunteti de acord?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34265

raspund si io aici!
Eu personal am o parere buna, chiar excelenta, fiindca va fi singurul server de triburi care nu va mai pica niciodata, din cauza ca numarul jucatorilor se va rari semnificativ!!! :D

Pe joc exista o perioada de protectie de 5 zile; propun sa se infiinteze o protectie asemanatoare si pe forum. Din momentul in care iti faci un nou cont sa nu te mai baneze nimeni in primele 5 zile.
Sunteti de acord?
Super, putem sa injuram adminii si mozii cat vrem in primele 5 zile:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus