Usw

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9568

Noua ne merge destul de bine.....Acum asteptam si parerile voastre:)
 

DeletedUser

Parerea mea ... Alta chestie mai stupida decat asta nu ti-a trecut prin minte, nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai bine ma abtin. Sunteti multi pe langa mine si am vazut de ce sunteti in stare...sau nu:rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Astia din USW fac trafic de spade si lanci si cred ca de-aia le merge bine :rolleyes:
 

DeletedUser1198

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Azshara (508|556) K55 3,578 Dandey [USW] Illidan Stormrage [GT] 14th July 2008 - 06:01:44

mie nu mi se pare ca va merge asa bine =))
 

DeletedUser

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Azshara (508|556) K55 3,578 Dandey [USW] Illidan Stormrage [GT] 14th July 2008 - 06:01:44

mie nu mi se pare ca va merge asa bine =))

se poate sa fi fost afk la punctele lui :) :D n'ai de unde sa stii :D
mai sunt multzi oameni care nu cer suport :p :) din pacate prea multzi... :)
de'aia presupun ca orice trib ar trebui sa reduca personalu' ... sa taie de pe lista membrii aceia :)
 

DeletedUser

atunci ... facetzi ceva in privintza asta :)
nu statzi cu mainile in san :)
 

DeletedUser1198

Porecla: Burn In Hell Is Back
Prescurtare: BURN
Numărul de membrii: 296

bine ca scadeti voi personalul :))
 

DeletedUser

Porecla: Burn In Hell Is Back
Prescurtare: BURN
Numărul de membrii: 296

bine ca scadeti voi personalul :))

pai bravo... comenteaza tu ... cand primesti mesaje de la 2000 de oameni care te'au vazut in top shi vor sa tzi se alature :( yo ca yo ... de profetu' nu zic :)) saracutzu'.. :-s

oricum personalul probabil va scadea de'aku' incolo probabil... sa vedem shi sa punem la punct si asta cu invitatziile :)
 

DeletedUser1198

pai lasa ca daca ajungeti la 300.. o sa le zici ca nu mai e loc.. ca ati ajuns la limita :)) si scapi de griji :p
 

DeletedUser9568

Ce ziceti, cand declaram razboi lui T D S vom scadea? Eu nu cred :)
 

DeletedUser11086

Care vreti sa intrati in acest trib nu va recomand :)) intemeietorul lor nu stiu fratilor da ii cam noobie ;)) se apuca sa tirmita la tot tribul meu la fiecare membru in parte cate un mesaj ca intemeietorul de la noi ii nesimtit si sa mergem la ei mentalitate de ... a si se gandesc sa ne declare si razboi ;)):eek:

raduh vad ca esti online hai ca iti astept replica ;)
 

DeletedUser9568

Ce replica vrei sa iti dau?Hai posteaza mesajul pe forum, noobie, esti tu.
 

DeletedUser11086

mda ;)) ma voua nu va dau 2 saptamani ca va dizolvati singuri :))
 

DeletedUser9568

Faza e ca un membru de la noi a fsot inobilat pe cand aveam alianta cu ei, explicatia: hmm...am rupt toate aliantele pentru reorganizare zic ei, apoi fac recrutari in masa din USW, pe de alta parte, triburi respectabile cum sunt BURN, cand [rimesc astfel de mesje, mi le dau inapoi pentru a lua masuri. Ei nici macar nu ii concediaza pe trdatorii de pe blacklist? Asta nu se cheama nesimtire?
 

DeletedUser11086

se vede ca sti sa vorbesti romaneste ;) si sa respecti regulile unui forum pe un forum nu se face 2xpost ca sa nu faci asa ceva dai si tu edit .

si acuma ma rog ce incerci sa faci :)) sa bagi raca intre noi si Burn ? :D :)) frate imi retrag cuvintele nu esti noobie esti very NOOB ;) pui mie voi vreti sa ne declarati razboi si uni de la voi vad ca spun pe forum la voi ca nu au armata :)) ma prima data faceti armata si duapaia veniti la noi sa ne declarati razboi :)) stati sa votati o luna pt un razboi :)) ?

raduh astăzi la ora 10:07 Citat Au inceput sa faca recrutari de la noi, asa nu se mai poate, au rupt alianta cu noi, ne ataca, ne fura membri, vreau sa votam ii lasam asa sau le declaram razboi? in plus ne vor ajuta si aliatii..
*SadMan* astăzi la ora 10:11 Citat razboi
chety2 astăzi la ora 10:11 Citat eu sunt deacord,sa afcem razboi cu ei
raduh astăzi la ora 10:17 Citat Harta o puteti vedea aici
chety2 astăzi la ora 10:43 Citat ahamz,eu zic sa afcem razboi da poate unii nu sunt pregatiti,:| eu sunt:| inca si cu nobil
*SadMan* astăzi la ora 11:58 Citat ar trebui sa atacam si academia...........
raduh astăzi la ora 12:14 Citat oK, nu vom declansa inca razboiul, mai votam, desi cred ca se va face, dar ne vom pregati pana sa il aunntam.
chety2 astăzi la ora 12:23 Citat k,dar pentru un anunt trimite o circulara sa stie lumea
raduh astăzi la ora 12:42 Citat Si daca vreti sa stiti lista completa a tot ce au facut: pe cand aveam alianta cu ei, au incalcat alianta, si au inobilat un membru, care nu s-a putut apara, apoi ca sa se scoata au rupt alianta, pe motiv de reorganizare, apoi nu concediaza pe cei de pe lista neagra(tradatori) intemeietorul lor nici macar nu intelege ca exista o diferenta intre un refugiat, si un tradator. Apoi ei fac recrutari masive de la noi, si lista mai poate continua...
10Mirela astăzi la ora 13:07 Citat am vazut pe harta cateva sate din tribul lor care sunt la distanta mare de celalalti membrii ai lor ma gandeam sa incepem sa cucerim satele care sunt mai izolate si care nu pot primi sprijin prea rapid. "Distruge veriga slaba si celalalte vor cadea imiediat!"
Prelucrarea 10Mirela astăzi la ora 13:11

raduh astăzi la ora 13:07 Citat bine zis.
El Raul astăzi la ora 13:12 Citat Sunt de acord cu 10mirela. a observat foarte bine...bv
cipacips astăzi la ora 13:12 Citat Salutare tuturor!Eu zik sa facem razboi
kohrinis astăzi la ora 13:14 Citat dc sa nu incepem razboiul,daca am accepta orice tradare unde am ajunge...
daca razboi au vrut asta vor primi
SusuIII astăzi la ora 13:15 Citat hmmm`... razboi ! ... dar eu ink nu am trupe destule :| ...
unordinar astăzi la ora 13:16 Citat ok fratilor...knd incepem ?:D
j0hnnie astăzi la ora 13:16 Citat razboi
cam de astea vorbiti la voi despre noi ;)) ?

SA nu mai postez si discutia intre tine si yo beau iar ca ii pun pe astia in cap de ras frate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus