Usw

  • Autor subiect DeletedUser9568
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9568

Asa si? Nu o sa rezistati prea mult, dar in fine nu stiu care e problema ta.
Ciuda asta e mare;) si tu sa iti vezi de satele tale, sa le cresti ferma la maxim;) pana te luam noi, cu esti paralel cu triburile. Sunteti ca fratiorul mai mic a lui ~MASSON de pe 4 :D Chiar am nevoie ca satele voastre sa mai creasca un pic, dar o sa vedeti cat veti regreta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11086

=)))))))))))))))copile copile .... of of ;))marii vise mai ai dar pacat de tine ;)
 

DeletedUser

Nu vreau sa iau partea nimanui :)

dar "Distruge veriga slaba si celalalte vor cadea imiediat!" e mai mult decat pretioasa

Saracu' Sun Tzu, cred ca se rasuceste in mormant :D
 

DeletedUser11086

;) corect

La ei veriga slaba cam ar fi sa afle cei dela el din trib cai cam minte la greu ;)) ca am observat ce vrajeli baga el pe forum la alui .. nesimtire

;)) organizati atacuri deja ma :)) ? si cu ce ne atacati cu paladini ? ca la cata armata aveti ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11086

:))) pai normal ca asta vrea ,crede ca nu o sa-l mai faca lumea noob .... :D:rolleyes:
 

DeletedUser11086

zau nu stiam ;)) sti ce hai ca nu am chef de cearta pe un motiv de toata prastia asa ca las de al mine ;) nu am chef sa ma cert cu toti copii .
 

DeletedUser9568

Nu deschide topicuri si postez, doar ca sa adun posturi, serios (stiu eu pe unii ca intoxicatul care fac asta), si zau, intoxicatule ti-am dat ignore asa ca nu mai vad de acum ce postezi.;)
 

DeletedUser

Avand in vedere ca topicul a degenerat intr-o cearta intre 2 jucatori, va fi inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus