v V v - Official Thread

  • Autor subiect DeletedUser8266
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8266

Name: Veni, Vidi, Vici !

Tag :
v V v

Scop : Dominarea zonei si crearea unui grup cat mai mare de prieteni.


In urma cu aproximativ 1 an in urma incepeam sa ne facem simtita prezenta pe L11. Acum la 1 an distanta dupa ce am trecut prin multe razboie si multe schimbari , formam un grup unit de prieteni un trib puternic, un trib ce isi domina zona si adversari.



Rog moderatori (daca exista pe L11) sa tina acest topic curat de cei ce spameaza.
 

DeletedUser8266

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: ~NOA~ EDEN ~EDEN~ ~INQ~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 100
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,480,496
Tabăra 2: 999,691
Diferență: 480,805

image.php



===================

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: ~NOA~ EDEN ~EDEN~ ~INQ~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 76
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 832,626
Tabăra 2: 778,692
Diferență: 53,934

image.php


===================

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: ~NOA~ EDEN ~EDEN~ ~INQ~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 12
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,101
Tabăra 2: 132,529
Diferență: 17,572

image.php


================

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: ~NOA~ EDEN ~EDEN~ ~INQ~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 3
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 107,432
Tabăra 2: 34,206
Diferență: 73,226

image.php


=================

Sunt asa multe sate cucerite de ei deoarece :

1- Aveam sprijin masiv in NOA si EDEN & ~EDEN~ au prins multe sate goale

2- Ne-a surprins un pic razboiul "fratricid" dupa 1 an si ceva in care am fost in alianta cu EDEN ma asteptam sa fim neutri da nu sa ne declare razboi.

P.s. voi reveni in scurt timp cu noi statistici ....zic eu mult mai bune , ca noi cam am terminat de organizat tribu si incepem sa ne punem pe treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

mai vorbim peste cateva zile!


Bravo ai avut dreptate.

prima data cand ma insel pe jocul asta , si nu din cauza ca nu cunosc jocu... ci ca nu ma asteptam la asa ceva.

Sau intamplat multe nu are rost sa mai comentam , cert e ca dupa ce 1 an am jucat impreuna am ** pe skype /telefon /messenger ... si cu multi am fost prieteni , am fost "ucis" de propri copii.

Urat si imi lasa un gust amar despre jocul asta si despre oameni de aici , macar un mesaj inainte sa imi fi scris "ba boule gata , sa terminat noi iesim din schema" si era totul ok.

Si asa timpul nu imi mai permitea si eu cautam sa pasez tribu la alcineva ori ma gandeam sa fac o stergere de conturi in masa, asa faceam o treaba toti ramaneam prieteni si nimeni nu ramanea cu un gust amar.

Si cum sunt multi carcotasi care vor spune ca nu ma gandeam la asta voi pune si mesaje mai vechi, chiar sa arat ca nu imi mai permitea timpu.


111oq.png


222en.png


333b.png


Si mai am multe ... dar eu vream altfel sa se termine nu asa ...tradat de oameni care iam considerat prieteni 1 an de zile...de oameni cu care vorbeam deschis orice...

Si cum a zis cineva "aveam o echipa cu care puteam merge pana in centru harti" eu sunt convins si dupa , dar acea echipa sa destramat incet incet ..si nu cat am fost eu ci 2 saptamani cat nam fost eu la conducere a fost de ajuns sa se strice tot.

Rog un moderator sa inchida aceasta tema... Multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser

Nu privi inapoi, Edi! Nu are rost! Iti urez mult mult succes in viata reala! Ne mai vedem noi pe harta.

Tin sa multumesc tribului vVv si colegilor pentru tot! In seara asta am dat si eu stergere cont. Sper sa nu'mi "innobileze" umilul Horus toate satele!
 

DeletedUser

prieteni

inainte de a acuza fostii tai colegi de trib, e bine sa te analizezi pe tine, ca lider, cat despre avansul inspre centrul hartii, logic, ar fi fost posibil prin stergerea conturilor jucatorilor nostri.

poate pe alta lume o sa analizezi greselile facute, iti urez succes si nu pune la suflet, este totusi un joc. poate ca te-ai eliberat. pentru toti va veni vremea cand vor spune stop joc!

bafta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus