Va place L14?

Va place L14?


  • Total votanți
    36
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Va place L14?

V-as ruga sa specificati si motivul alegerii voastre.

thanks to John Milton
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

bhai ala ce o pus ca o sa renunte te rog anutate sa vada circu ca imd o sa iti ceara satele ;)
 

DeletedUser15954

Nici nu am incercat sa intru... Deci nu am ce varianta sa aleg :(
 

DeletedUser

wow, ce inteligenta sclipitoare:
bhai ala ce o pus ca o sa renunte te rog anutate sa vada circu ca imd o sa iti ceara satele
mi-ar place mai mult daca s-ar comporta toata lumea civilizat, chiar si cei ce traiesc in pestera :)
 

DeletedUser

parca ursii traiesc in pestera?
bine, cu exceptia celor de pe racatau:))
 

DeletedUser

nashpa/ lumea a ajuns intr un moment unde trebuie sa respectam colegii de pe harta, dar nu am vazut nici un coltisor unde insultele sa nu fie la ele acasa :)
 

DeletedUser13059

nashpa/ lumea a ajuns intr un moment unde trebuie sa respectam colegii de pe harta, dar nu am vazut nici un coltisor unde insultele sa nu fie la ele acasa :)

las ca ne vedem la vara cum ai zis cu totii la o bere , 2, 3, 4 ca dupa aia toti sunt preteni dar ce sa faci daca sunt provocat normal sa ** urat ;) cand cineva se lega de familia mea si in special s0lan0 care facea mistho pe seama mea ca mi-a murit tatal fara sa il cunosc nu tin cont de nici un jucator din circ deci sorry ;)
 

DeletedUser

eu de-asta m-am luat de tine cand am vazut ca glumesti pe seama deceselor in familie chestie la care sunt foarte sensibil, daca am exagerat si eu cu postarile mele scuze...
 

DeletedUser

lumea 14 este praf,cei mai multi noobi si cu cat apar mai multe lumi noi cu atat jocul isi pierde din calitate.De obicei jucatorii buni joaca pe o lume la inceput sperand ca poate o sa gaseasca jucatori pe masura lor,dar de obicei se plictisesc si se lasa daca nu gasesc adversari pe masura lor.Eu am ramas pe L14 datorita prietenilor cu care am intrat aici si o sa ies tot odata cu ei,dar modul in care o sa ies de pe L14 ramane de vazut :D
Sunt si jucatori buni,nu contest asta insa maxim 10% din totalul tuturor jucatorilor de pe L14,restul sunt noobi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus