Va place L5?

Va place L5?


  • Total votanți
    94

DeletedUser

imi place aceasta lume,mai ales cei care se oftica rau de tot :).eu nu ma las ca oricum sunt mereu pe calculator,am net peste tot,deci nu vad de ce sa nu mai intru din cind in cind sa mai dau citeva click-uri.:).
 

DeletedUser21711

trifrazvy - Aici iti dau dreptate... parca e o poveste nemuritoare :) Eu chiar as plange, daca m-aş desparti de prietenii de pe lumea 5 !

90% dintre voturile "DA, imi place lumea 5" apartin celor din Crazy :rolleyes: se pare ca noi ( cei din 3-SLA, sau W3st, cum vreti voi sa ziceti ) avem deaface cu ambitii mari :rolleyes:

Lumea 5 e perfecta la viteză ( 1,6 ). Nu e nici prea lenta, sa stai ore intregi, dar nici prea rapida, sa te trezesti in o ora fara 10 sate :)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Lumea 5 a fost cea mai frumoasa lume pe care am jucat,aici am descoperit oameni cu un caracter deosebit si triburi foarte puternice.Nu cred ca voi mai avea ocazia sa mai dau de o astfel de lume
As mai dori sa revin dar e prea tarziu...
 

DeletedUser

Oamenii cu care sunt in tirb fac ca acest joc si aceasta lume sa imi placa extrem de mult

Ai dreptate Rex. Dar ambitiile astea au fost si sunt intarite de istoria tribului.
Nu crded ca sla a schimbat ceva la capitolul asta pana acum si nici nu cred ca va reusi
 

DeletedUser

Oamenii cu care sunt in tirb fac ca acest joc si aceasta lume sa imi placa extrem de mult

Ai dreptate Rex. Dar ambitiile astea au fost si sunt intarite de istoria tribului.
Nu crded ca sla a schimbat ceva la capitolul asta pana acum si nici nu cred ca va reusi

sla nu o sa schimbe nimic...dar w3st va face istorie :D
 

DeletedUser

:eek: Mai stiu e de triburi care au facut istorie (valva) prin disparitia lor :D
 

DeletedUser

Tu esti unul dintre ultimii care isi pot da cu parerea despre cum joc eu. Ai avut de-a face cu mine foarte putin. Dar poate ca vei avea parte de slabele mele calitati in ale jocului
 

DeletedUser

nu mariane, el vrea sa ma scoata pe mine din joc..in caz ca nu stiai eu sunt tinta lui principala acuma..tu mai ai de asteptat:)) stai la rand
 

DeletedUser

Pe tine? :))))) Mda...poate incerca. El si ceilalti 299 care au incercat :D
 

DeletedUser

Mai....micule aliat :eek:. De ce micule? El zicea ca in 2 luni dispare tot tribul :D. Tu....ai mai scazut putin :p. Eu cred ca cineva trebuie sa iti explice cum se citesc statisticile ;)
 

DeletedUser

Mai....micule aliat :eek:. De ce micule? El zicea ca in 2 luni dispare tot tribul :D. Tu....ai mai scazut putin :p. Eu cred ca cineva trebuie sa iti explice cum se citesc statisticile ;)

hmm...totul e cancan de cate ori mam pronuntat cu ceva...am si reusit sa ma tin de cuvant...
 

DeletedUser

Lauda de sine.....pute rau la tine :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Nu dorm, vă citesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15928

mai zmeule...:))...mama ce ma mai distrez cand aud povesti de genu ca in 2 luni razi un jucator...am mai auzit povesti ca in 6 luni ii terminat crazy....tot din cadrul tribului tau...cat despre mccon...vorbesti in necunostinta de cauza...dar o sa aflii tu pe parcursc:)...povestim peste 2 luni....zmeu agresiv ce esti tu:))
 

DeletedUser

mai zmeule...:))...mama ce ma mai distrez cand aud povesti de genu ca in 2 luni razi un jucator...am mai auzit povesti ca in 6 luni ii terminat crazy....tot din cadrul tribului tau...cat despre mccon...vorbesti in necunostinta de cauza...dar o sa aflii tu pe parcursc:)...povestim peste 2 luni....zmeu agresiv ce esti tu:))

in locul tau as tace...tu ai fost scos in 2 zile din k23...lui basa iam zis 2 luni...iar despre mccon...tot ce face sunt recuperarile...dar se pare ca am ajuns sa avem de deff in apropiere...si nu prea o sa mai mearga...o sa`l visati noaptea pe danimaxxx...numai contul ala va executa pe toti =)) :))
 

DeletedUser15928

dap...nu stiu cine ii acum pe cont...dar ii un jucator care a schimbat mult in bine acel cont...si merita felicitat...cat despre scosul meu din K23....stai linistit...daca vroiam sa ramana acel cont asa...ramanea:)...dar nu mia conteaza asta....oricum o sa ne intalnim des de pe alte conturi;)
 

DeletedUser

dap...nu stiu cine ii acum pe cont...dar ii un jucator care a schimbat mult in bine acel cont...si merita felicitat...cat despre scosul meu din K23....stai linistit...daca vroiam sa ramana acel cont asa...ramanea:)...dar nu mia conteaza asta....oricum o sa ne intalnim des de pe alte conturi;)

Nu vă faceţi griji!, w3st pregăteşte o mişcare! Pregatiti-va se apropie, ceasul ticaie !?
 

DeletedUser

mereu aceleasi vorbe..crazy pregatiti-va..maine disparem de pe acest joc..nu ca ne-am supara:p
cat despre tine daniele..mai ai de papat pana sa scapi asa usor de mine..nu te bucura asa mult ca reusesti sa imi iei sate noaptea..bravo tie..dar nu stau sa pierd noptile pentru un joc...si cum spune vorba aia: "Cine rade la urma, rade mai bine"
 
Sus