Va place L5?

Va place L5?


  • Total votanți
    94

DeletedUser2821

bai , de bine de rau , eu m-am lasat acuma aprox 1 an ( in realitate ceva mai mult ) si imi este de multe ori dor de ea , dar mai ales de perioada cand existau , immo , os, noobs , nebunu , gn , etc ...
oricum am jucat L3 - L19 cam pe toate lumile , dar serios am jucat L3 , L5 , L10 , L15 si astept L20 , si din astea 4 , intra-devar cea mai frumoasa lume , a fost/este lumea 15...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: danielzmau

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 17
Diferență: 9

Side 1:
Tribes:
Players: bogdanbasa

Side 2:
Tribes: W3ST
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 65
Diferență: 20

Side 1:
Tribes:
Players: mccon

Side 2:
Tribes: W3ST
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 149
Diferență: 9

acu hai sa traduc sa inteleaga toti zmeii... jucator de 8,5 milioane care ne desfiinteaza dupa ce a reusit sa ia 17 sate de crazy din care a pastrat 9... zmeu care are tupeu sa conteste doi jucatori de 2,6 respectiv 1,1 milioane cu sate doar in granita si sprijin cat le poate oferi un trib totusi mic cum e al nostru... ce pacat e ca mai exista si twstats, grozavilor... :cool:
 

DeletedUser

grozavule....cat timp am de cand sunt pe granita??? cate sate aveam acolo cand am venit??...stai usor copile ca este timp...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

Ultimul avertisment!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta cu copilul e mai greu, intreaba-l pe blindius de ce... si nu am zis nimic rau de tine ca jucator, esti activ si esti bun. prea vorbesti tu insa usor de oameni pe care nici macar nu ii cunosti, atata tot.
 

DeletedUser

Din cate imi aduc aminte, pe vremea cand era wanted era un jucator de avea o diferenta de 150 sau mai multe sate impotriva crazy all4you sau ceva de genu !?
Deci statisticile pe care le-ai pus nu`s extraordinare !
 

DeletedUser

nu am zis ca sunt extraordinare dar mi se par multumitoare tinand cont de diferenta enorma de sate intre cele doua triburi :) all4u e o jucatoare grozava si sper sa dovedeasca asta in continuare, ideal ar fi ca nu contra noastra din nou.
 

DeletedUser

m-am plictisit eu de cand tot aud ca o sa dispara crazy, se face anul si ei tot aici sunt...si nu o duc asa rau, chiar se mentin bine.
eu vad crazy ca facand parte din viitorul lumii 5...cel putin luni bune de acum inainte.

@quz0r
ce-i asa deranjant in postarea lui danielzmau? apelativul "grozavule" sau "copile" denota lipsa de respect? lumineaza-ma si pe mine, chiar nu-mi dau seama.
 

DeletedUser

ai 2 luni de cand esti pe granita cu noi..de la noi ai luat si pastrat 9...restu uita-te si vezi de la ce jucatori le-ai inobilat intern...e meritul tau ca iei sate...dar daca iei 9 sate de la crazy si le pastrezi nu inseamna ca deacuma distrugi un jucator si il faci sa dispara de pe granita. tu acuma te crezi puternic ca ai reusit sa il scoti pe safiron din k23...foarte greu a fost..toate satele goale..pacat ca la mine nu sunt toate goale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai 2 luni de cand esti pe granita cu noi..de la noi ai luat si pastrat 9...restu uita-te si vezi de la ce jucatori le-ai inobilat intern...e meritul tau ca iei sate...dar daca iei 9 sate de la crazy si le pastrezi nu inseamna ca deacuma distrugi un jucator si il faci sa dispara de pe granita. tu acuma te crezi puternic ca ai reusit sa il scoti pe safiron din k23...foarte greu a fost..toate satele goale..pacat ca la mine nu sunt toate goale.

doar un pic de rabdare te rog sa ai...am dat un termen...noteza data...
 

DeletedUser

Am auzit cate ceva despre "zmei" la viata mea, dar in ambele variante ei dispareau. Iata....
Varianta I: Cei din basme...dar care erau in general omorati.
Varianta II: Zmeii din hartie de se ii mai mototolesc copii pe la gunoi cand se satura de ei ( si o fac repde in general) :D
Tu....din care categorie faci parte? :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am auzit cate ceva despre "zmei" la viata mea, dar in ambele variante ei dispareau. Iata....
Varianta I: Cei din basme...dar care erau in general omorati.
Varianta II: Zmeii din hartie de se ii mai mototolesc copii pe la gunoi cand se satura de ei ( si o fac repde in general) :D
Tu....din care categorie faci parte? :p

Numele meu nu este danielzmeu...e danielzmau...zmau vine de la numele de familie ;)
Dar se pare ca tu nu mai vezi bine...probabil ai imbatranit

am auzit ca se pregateste un transfer ? la w3st :D


Se fac transferuri mai grele ca la Steaua :D
 

DeletedUser

Pe data de 15.05.2010 trebuie sa fiu scos de pe granita k13-k23. Nu vrei sa zici ca imi cedezi mie satele tale daca nu reusesti?? asa face jocul mai frumos
 

DeletedUser

Hai mai Bogdane....cu cine crezi tu ca discuti? Numai gura e de el. Copiii astia.... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

taci mai..poate fac niste afaceri aici:)) daca rezist 2 luni sa plece de pe granita:)) ca sa dorm noaptea linistit:))
 
Sus