va place noua versiune 7.0 ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SI faci cinste cu o bere cand o sa scapam de toate bug urile? :))

Incep sa ma obisnuiesc usor usor cu versiunea asta.... dar preferam oldstyle...
 

DeletedUser

da, si amenintata cu pistolul la cap daca nu o face ... sa fim seriosi, versiunea e super smechera, next level, o adevarata revolutie ... mai dureaza ceva pana se "chache-uiesc" toate noutatile si va merge ca uns serverul si gata, putem zice ca e cel mai tare browser game :)

Ce Doamne iarta-ma e misto la ea? O stiu de pe Beta si ma ia de cap! Cine a conceput-o cred ca avea boala pe Innogames! :)
 

DeletedUser

lasa ma

da, si amenintata cu pistolul la cap daca nu o face ... sa fim seriosi, versiunea e super smechera, next level, o adevarata revolutie ... mai dureaza ceva pana se "chache-uiesc" toate noutatile si va merge ca uns serverul si gata, putem zice ca e cel mai tare browser game :)

vad ca a mai rasarit unul car e mai cu mot:(
bai frate e varza grafica si toti colegi de pe acesta lume sunt de aceiasi parere ,
asa ca nu am ne voie de parerea ta mituita .
 

DeletedUser

vad ca esti si din focsani poate ne intalnim la o bere sa lamurim treaba cu grafica asta (in focsani lucrez)
 

DeletedUser

vad ca a mai rasarit unul car e mai cu mot:(
bai frate e varza grafica si toti colegi de pe acesta lume sunt de aceiasi parere ,
asa ca nu am ne voie de parerea ta mituita .

nu doar pe lumea asta ci pe toate lumile,jucatorii sunt de aceasi parere...interfata e de cacao :)
 

DeletedUser

Initial pare o prostie ...cel putin "verdele" deja l-am schimbat , dar daca stai si studiezi cu calm observi ca sunt si avantaje.
Mie imi place ca te misti usor pe harta si nu tre sa stai 2-3 minute sa ajungi pe diferite puncte de harta( desigur fara sa introduci coordonatele).Cred ca este avantajoasa pentru cei care joaca acest joc ca un "joc de strategie militara" , ofera o "logistica" mai buna ... deci cred ca cine o sa aiba rabdare o sa vada avantajele.
Ce este "criminal" la aceasta versiune ... practik cei care au legatura proasta sau jucau mult de pe telefon or sa se lase deoarece merge incredibil de greu:D ( la mine pe laptop daca nu intra 3G si sunt atacat sper sa reziste blindajul ca alta solutie nu am:D )
Apropo daca tii lene sa cauti un script cum ai rabdare sa dai 48 de ore atacuri sincronizate de la diferite distante ?



Si ca sa fiu rautacios :D
Multi sunt impotriva deoarece numai pot folosi acele scripturi interzise :p
Dar stati linistiti :D or sa apara altele , este inevitabil
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus