va rog sa cititi

DeletedUser

uitati ce mesaj am primit...insa o scurta introducere...tribul meu...are razboi cu hunii si de 2-3 zile m-am pus sa le iau satele...si acuma 1...face gura mare,dupa ce m-a atacat si i-au murit toate trupele...


bogdan972 a spus:
eu te respect, dar ne batem!este un joc si un trib nu neaparat tb sa-i omori.tu daca nu trisezi, nu poti avea atatea sate! daca nu te potolesti, te reportez!! calculam! si nu poti sa ai atatea sate dacat daca ai mai multe conturi!poate ai mai multe IP-uri, poate vrei sa fi tu "cocos". merita sa fi ca piturca? sa furi la un joc ? numai pt castig? ce castigi? BAFTA


am trimis si la admini ,sa se uite...deci eu ca sunt un jucator relativ mediu...si am numai 24 de sate...atunci ce sa zic de primi...:|
uitati ce gandesc marile minti noobs:mad:
 

DeletedUser

vad si cum reactioneaza alti n00bi...ce te ambalezi asa pt un amarat de mesaj...nu vine la tine acasa sa te omoare stai linistit...offf unde sunt n00bi de alta data :(
 

DeletedUser

pt.ca ma deranjeaza faptul ca dupa ce incerc sa ii mut la camping vin la mine ca cica trisez...si mai ii o treaba ca m-am straduit cu puterile mele sa iau satele astea...:|
 

DeletedUser

oricum eu i-am raspuns la tip...
"sa sti ca treaba asta chiar ma jignit.cum sa trisez mai?o sa va mut pe rand pe toti de pe harta!"
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Mai stim si noi pe unii...pe L5, care dupa ce au vazut ca pierd ne-au acuzat ca suntem trisori, si chiar admini...povestea e veche si nu trebuie bagata in seama ! :D
 

DeletedUser

Cateva conversatii intre jucatorii mici de pe langa mine au fost de genul :

Ma, eu ce naiba sa fac , ala uite cate sate are , cu zecile ... eu am doar 2 , nu am nici o sansa , ma las de acest joc .

:)
 

DeletedUser

dowble...
pe joc esti dowble x ????
daca da am un raport interesant pt tine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da.sunt dowble x pe joc...oricum hunii is penibili:) cei care sunteti pe langa ei ...da-ti pe ei:) sa ii ajutam sa ajunga acolo unde le este locul.la iarba verde:)
 
Sus