va tine clasic

  • Autor subiect --=tavi=--
  • Data de început

DeletedUser

Auzi pe cine va tine sa facem pe clasic un nou trib vedem noi un nume pe cine tine sa ma contacteze pe adresa de masss frlegion2000


:DDD Nu prea cred ca va tine :DDDD
 

DeletedUser

Vreau sa am drepturile de intemeietor , una de 18 ani blonda , un pachet de tigari si o cola rece .
Multumesc .
 

DeletedUser10929

a mai jucat baiatul...a fost in ~EC~, cu numele tavi1991 sau ceva de genul, nu mai retin anul de la nume
 

DeletedUser

Ai gresit vedeti ca ma confundati ? Ma am mai jucat cu ceva timp in urma acum vreo 4 luni miam dat satele pritenilor din ~EC~ , ~SUN~ de acuma acuma sunt din nou in ~SUN~ numele meu vechi era frlegion am avut 1.800.038 pt
 

DeletedUser

huzy85 cum de ai ajuns din K.L in K.L.A teau tipat aia afara ? :)) sau cum asa ai ajuns in conducere in locul lui hell-ena? Apoi intot deaua u zici ca ai diplomatiile inchise cat de trib as avea sansa dar daca fac fac cu contul lui fratemio io raman in primul meu trib ~SUN~
 

DeletedUser10929

da, m-au dat astia afara...dar au uitat ca nu se pot scapa de mine ca am dreptul de intemeietor in academie:))))))))
 

DeletedUser

da, m-au dat astia afara...dar au uitat ca nu se pot scapa de mine ca am dreptul de intemeietor in academie:))))))))

huzy a fost concediat pt tradare ...a luat prea multe sate de la dusmani si a fost trimis in academie sa se mai cuminteasca..la urmatoarea abatere i se ia deptul de intemeietor din k.la:eek::eek::eek:

pana atunci trb sa vedem cien poate sa il ia...ca nu il mai are nimeni:))
vorbim noi cu adminii si tot scapam de el:D:D
 

DeletedUser

da ce aveti cu el ma huzy ia adresa mea de masss frlegion2000 ** acolo
 
Sus