Vama Veche

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul si-a schimbat numele, tinand cont de niste standarde europene fundamentale: muschii nostri, deci rog un moderator sa schimbe titlu in Vama Veche



-Vama Veche-
Mai vreti si slogan?!

Deci, avem chestii mai importante de facut cu timpul nostru decat sa va onoram forumul cu un anunt serios din partea acestui viitor trib legendar. In concluzie, vom raspunde la intrebarile la care credem noi ca ar trebui sa raspundem. Toate contestatiile se depun prin sistemul intern de Suport.

FAQ:

Ce pana mea e asta? - Un trib de morti rasculati care n-au treaba cu viata lor si se reapuca de jocul asta in care n-au facut niciodata nicio branza si nici nu vor face.

Ce prescurtare o s-aveti? - Avand in vedere cu nu suntem prea originali si nici n-avem chef sa ne pierdem timpul in care nu facem nimic, o sa-i zicem “Vama”.

Cine naiba se baga sa conduca asa ceva?Frustratii care n-au fost in stare sa-si faca un trib decent si-acum vor sa esueze impreuna:
cuka returns & DanStoica-Daca ghiciti cine e aveti o bere

Ce avantaje voi avea daca intru in mizeria asta? Avantaje?


Acestea fiind zise, va asteptam pe L15 sa esuam lamentabil, de data asta ca o mare familie fericita (sau nu).

Directia de inceput va fi catre cea mai apropiata carciuma.


V-am pupat! Ne vedem la margine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25836

bafta...daca nu era principiu de lume clasica veneam la tine in trib:)):))

draguta poza...sper ca nu e cea pentru profil..nu osa vina nimeni la voi in trib:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cuka daca faceti mamut inseamna ca noi ar cam trebui sa ne mutam pe alte coordonate :)):)):))
 

DeletedUser

Dacă tribul va fi în top 5 şi va avea minim 514 colegi, vin şi eu :D

Şi încă ceva... ăia 14 colegi trebuie să-mi cedeze mie satele ca să fim 501
 

DeletedUser24302

Ma da nu va mai uitati in gura fiecarui n00b.
Vad ca au comentat "Senior Member-ii" [2 exceptii] care nu au nevoie de posturi , deci nu va inteleg:confused::confused:
Fiecare se amuza cand vede ce prosti scrie ala deci e subanteles amuzamentul nu cred ca mai e nevoie de posturi legat de asta:D

OT: succes crazy noobs*:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24302

ce conteaza:D
daca intra cu aceleasi "aere" o sa il recunoastem repede=))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus