verificarea prin sitter

DeletedUser

Dupa cum se stie in fiecare trib de pe orice lume, liderul tribului sau o persona desemnata de acesta verifica conturile aflate in trib prin intermediul sitterului de verificare. Fiecare dintre noi are o anumita strategie de joc ( ma refer aici la trimiterea informatiilor catre un alt trib ), unii dintre noi avem conturi spion in triburile dusmane sau aliate, avem prieteni in triburile dusmane, de aceea am cateva propuneri:
1. sitterul sa nu mai vada Împărţirea legăturii de internet
2. sitterul sa nu mai vada Protocolul Contului Premium, prin intermediul caruia acesta poate vedea cine la cine trimite puncte premium.
Poate ar fi bine sa avem cateva discutii pe acesta tema si in functie de parerile dumneavoastra sa facem propunerile echipei care administreaza Triburile.
 

DeletedUser

Asta exista deja ...

Si este foarte rau...pacat ca nu mai poti sa vezi legatura impartita...mai scapam de multicont asa.

Eu as propune ca sitterul sa vada si prietenii celui pe care ii verifica, dar nu sa vada daca acestia sunt activi sau nu, doar numele lor.
 

DeletedUser

de acord cu pictard ...nu vom mai avea asa multi cu multiacount :rolleyes:
 

DeletedUser

Puneti-va intrebarea ....Cat de interesant ar fi jocul fara spioni?
Eu cred ca ar fi neinteresant. Din punctul meu de vedere, sitterul nu trebuie sa vada atatea date de pe cont si nu ma refer aici la sitterul in care ai incredere ci la conducatorul tribului care vine sa te verifice.
 

DeletedUser

Puneti-va intrebarea ....Cat de interesant ar fi jocul fara spioni?
Eu cred ca ar fi neinteresant. Din punctul meu de vedere, sitterul nu trebuie sa vada atatea date de pe cont si nu ma refer aici la sitterul in care ai incredere ci la conducatorul tribului care vine sa te verifice.

deci prin asta incurajezi multi acountul ce mai ...?ia dute si fa asta pe .net si spunemi rezultatul dupa :eek::rolleyes:
 

DeletedUser

Propun sa deschidem toti tichet la admini sa cerem ca sitterul sa vada jucatorii de la legatura impartita.
Spionii pot sa joace si alt fel, prin furnizare de informatii, nu e nevoie de multicont.
 

DeletedUser

Propun sa deschidem toti tichet la admini sa cerem ca sitterul sa vada jucatorii de la legatura impartita.
Spionii pot sa joace si alt fel, prin furnizare de informatii, nu e nevoie de multicont.

mi se pare ceva corect ... de ce sa incurajam noi multi acountul pe cand putem scapa de el...cel putin saptamana trecuta era peste 310.000 jucatori inscrisi pe triburile.ro iar acum de abia sunt 300.000 ... peste 10k conturi sterse intr-o saptamana nu e un fapt oarecare
 

DeletedUser

Sa fie 2 tipuri de Sitter, cel de administrare 100% si cel de Verificare in care sa fie scoase multe dintre setarile unui Sitter normal : ascunderea forumului (pot fi si verificari din afara tribului), retragerea drepturilor din trib si ar mai fi, astea sunt doar exemple rapide.
 

DeletedUser

Puneti-va intrebarea ....Cat de interesant ar fi jocul fara spioni?
Eu cred ca ar fi neinteresant. Din punctul meu de vedere, sitterul nu trebuie sa vada atatea date de pe cont si nu ma refer aici la sitterul in care ai incredere ci la conducatorul tribului care vine sa te verifice.

Iti este frica de ceva ? S-au te simti cu musca pe caciula ? :rolleyes:
 

DeletedUser6558

Sincer, mi se pare inutil. Daca nu ai incredere in seful de trib sau in restul "conducerii" , schimbi tribul. Nu?
 

DeletedUser7708

Sa fie 2 tipuri de Sitter, cel de administrare 100% si cel de Verificare in care sa fie scoase multe dintre setarile unui Sitter normal : ascunderea forumului (pot fi si verificari din afara tribului), retragerea drepturilor din trib si ar mai fi, astea sunt doar exemple rapide.
De acord + Imposibilitatea de a da comenzi(dărâmare,trimiterea trupelor)...
 

DeletedUser

unii dintre noi avem conturi spion in triburile dusmane sau aliate

Sa inteleg ca promovezi multiacount-ul ?

_______________

cand dai sitter la cineva sa poti sa a.legi ce drepturi ii dai (ex.sa nu poata citi sau scrie mesaje iar cand iti da cineva mesaj sa ii spuna ca pe contul tau e un sitter)
 

DeletedUser

acum e totul frumos si balos nu? dar am uitat de partea morala el te roaga sa ai grija de contul lui nu sa-l violezi
nu ca as tine cu spionii (i-as lua in teapa pe toti chiar daca ar fi prieten de al meu)
 

DeletedUser

Si este foarte rau...pacat ca nu mai poti sa vezi legatura impartita...mai scapam de multicont asa.

Eu as propune ca sitterul sa vada si prietenii celui pe care ii verifica, dar nu sa vada daca acestia sunt activi sau nu, doar numele lor.

Poti vedea prietenii prin sitter.
 

DeletedUser5809

Nu poti sa vezi preitenii cuiva,adica optiunea de prieteni nu iti apare tie ca sitter,doar daca are premium poti sa ii vezi si asta numai daca te duce un pic capul si esti destept.:D
 

DeletedUser

Nu poti sa vezi preitenii cuiva,adica optiunea de prieteni nu iti apare tie ca sitter,doar daca are premium poti sa ii vezi si asta numai daca te duce un pic capul si esti destept.:D

pai da.. :) Chiar nu e greu... am depistat o groaza de "prieteni" in felul asta!

Si mai poti intr-un fel.. pentru cei fara CP. Le dai drept de circulara :D:D
 

DeletedUser5809

pai da.. :) Chiar nu e greu... am depistat o groaza de "prieteni" in felul asta!

Si mai poti intr-un fel.. pentru cei fara CP. Le dai drept de circulara :D:D

Uite de chestia sa dai drept de circulara la cei fara CP nu stiam sa vezi prietenii nu stiam,dar eu avand premium,am cam uitat ce se intampla cand nu ai si ai anumite drepturi.Chestia cu sa vezi prietenii prin mail la cei cu CP e veche,dar o foarte buna optiune.:D
 
Sus