Versiunea 8.3

DeletedUser4645

- Daca accesaţi versiunea mobilă de Triburile de la un iPhone sau un dispozitiv Android, veţi fi direcţionat către o pagină care listează toate aplicaţiile noastre mobile.

Nu merge :) Cand va fi gata versiunea pentru android ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu am informatii legate de cele 2 intrebari de mai sus, daca se vor implementa si alte facilitati, va fi anuntat din timp.

Aplicatia pentru android este inca in faza de teste/dezvoltare.

Momentan transferul de puncte premium intre jucatori este dezactivat, acest aspect va fi remediat in cursul zilei de maine.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
nici traducatori buni n-aveti bre?

pai aia nu mai e recrutare in "masa" din moment ce e pe un singur sat :)))) e recrutare in măsa :)))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Se poate spune si recrutare in masa...recrutezi si din cazarma/grajd si atelier cu un singur click ( chiar daca este pe un singur sat ).
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
intr-un fel e buna ca nu te mai plimbi din cazarma in grajd si apoi in atelier atunci cand nu mai ai cp ....
 

DeletedUser39591

intr-un fel e buna ca nu te mai plimbi din cazarma in grajd si apoi in atelier atunci cand nu mai ai cp ....

Cand am vazut ca se baga aceasta setare...
M-am bucurat... stiam ca se refera ca voi putea deodata sa recrutez in cazarma,grajd si atelier :)
 

DeletedUser21711

faina recrutare in masa... :)

parerea mea este ca, mai bine bagau' sagetile pentru trecere de la un sat la altul, decat sa bage recrutarea in masa pe sat. :D

Cred ca recrutai mai usor daca aveai sagetile, decat sa ai recrutarea in masa pe un singur sat =))

Pff.. si ce vise aveam saptamanile astea... :rolleyes:
 

DeletedUser

Ura, s'a dus si semnul acela care la AF indica faptul ca un sat a fost deja atacat. Care e logica? Dau bani pentru AF'ul ala lunar, m'as fi bucurat sa fie full option...


PS: Toporasu' ala oricum se ducea la primu' refresh :-j
 

DeletedUser39591

faina recrutare in masa... :)

parerea mea este ca, mai bine bagau' sagetile pentru trecere de la un sat la altul, decat sa bage recrutarea in masa pe sat. :D

Cred ca recrutai mai usor daca aveai sagetile, decat sa ai recrutarea in masa pe un singur sat =))

Pff.. si ce vise aveam saptamanile astea... :rolleyes:

Defapt parerea la amandoi...
 
Sus