Viata cu Louie

DeletedUser

Poate ii cerem unui moderator sa redenumeasca topicul...sa il faca "desena animate" ca a derivat mult de la "viata cu louie"
 

DeletedUser

SOUTH PARK !!! FAMILY GUY !!! AMERICAN DAD !!! cele mai tari desene animate :X
 

DeletedUser

Cele mai adevarate desene..viata cu Louie..:))
Si acum ma uit la ele cu placere alaturi de varamiua la mic(are 2 ani si 7 luni)
Deci sunt niste desene animate foarte reusite din toate punctele de vedere..:)
Acum is niste desene idioate pentru ``noua generatie``..:))
 

DeletedUser2821

Eh eu am vazut si ciocanitoarea woody si viata cu louie si cei cu andi si dragon ball zat ...
Fiecare are farmecul lui ...
 

DeletedUser

:))
Dragon Ball Z..;;)
Cat iubeam desenele alea..erau pe TVR1 cand eram eu mic(mai mic) la vreo 6-7 anisori..
 

DeletedUser6553

fetitzele powerpuff =)))

astia imi placeau mult acu 2 ani=)) :X
si mai erau si unele ... cainele spatial sau cum naiba :d :))
sau " Cei cu Andy" :)))
 

DeletedUser

fetitzele powerpuff =)))

astia imi placeau mult acu 2 ani=)) :X
si mai erau si unele ... cainele spatial sau cum naiba :d :))
sau " Cei cu Andy" :)))

Alea`s rutina..
Is din ``generatia pro``
Nu se compara cu Dragon Ball Z sau Tom si Jerry:rolleyes:
 

DeletedUser7086

fetitzele powerpuff =)))

astia imi placeau mult acu 2 ani=)) :X
si mai erau si unele ... cainele spatial sau cum naiba :d :))
sau " Cei cu Andy" :)))

Parca cainele cel las .. imi placea mult acum au bagat desene cu oamenii :)) ... uff ... din cartoon network o sa se numeasca People Network :))
 

DeletedUser7556

Momentan io raman la "Bily and Mandy" si ala "Evil Con Carne" cele mai tari:X, aaa si sa nu uitam de "Curaj"...
 

DeletedUser

Parca cainele cel las .. imi placea mult acum au bagat desene cu oamenii :)) ... uff ... din cartoon network o sa se numeasca People Network :))

era ,,Curaj, cainele fricos" :)))

mie mai imi placea si ,,Copiii de la 402"..sunt cateva episoade chiar marpha..oricum Jessie era preferatu meu:))
 

DeletedUser7556

Oare cum ii zicea la revista aia al lor?, ca nu m-am mai uitat demult, parca ceva de genul(monstrii din spatiu)sau(monstrii spatiali) nu mai stiu sigur....dar oricum mai demult bagau desene faine pe CN, nu ca acuma:(
 

DeletedUser7086

Momentan io raman la "Bily and Mandy" si ala "Evil Con Carne" cele mai tari:X, aaa si sa nu uitam de "Curaj"...

La ora 4:00 te trezesti dai drumu la Televizor pe Postul Cartoon-Network si te uiti la Billy and Mandy si Evil con carne ... Curaj nul mai gasesti :D

--------------------------------------------------------

era ,,Curaj, cainele fricos" :)))

mie mai imi placea si ,,Copiii de la 402"..sunt cateva episoade chiar marpha..oricum Jessie era preferatu meu:))

La ora 1:00 sunt Copii de la 402 :D dar si in cursul zilei eu in fiecare noapte ma uit la primul episod la ora 1:00 si la al dolilea pun televizoru sa se stinga
 

DeletedUser7556

Pai da stiu ca is la 4 dimineata, dc crezi ca stau asa mult si pe triburile, numa ca ieri nu am apucat sa vad...:(, defapt nu am mai vazut de 3-4 zile:((
 
Sus