Viitorul L 5

DeletedUser

vorba cuiva,
razboaiele se castiga prin invitatii ...nu prin sate luate...

deocamdata magicienii au destul de multe sate luate de la adversari.felicitari conducerii pt perseverenta si intelegere...in mod particular sunt dezamagit de unicati, asteptam mai multe de la ei , dar vad ca au ramas o umbra a ceea ce au fost.
 

DeletedUser4920

vorba cuiva,
razboaiele se castiga prin invitatii ...nu prin sate luate...

deocamdata magicienii au destul de multe sate luate de la adversari.felicitari conducerii pt perseverenta si intelegere...in mod particular sunt dezamagit de unicati, asteptam mai multe de la ei , dar vad ca au ramas o umbra a ceea ce au fost.



Nu e mai frumos sa nu aveti asteptari de la noi , decat sa aveti ?


Socul e mai mare atunci cand credeti ca suntem la pamant :D
 

DeletedUser28354

salut parerea mea este ca mai sunt destule triburi importante care depind ce fuziuni fac uitativa la unique au dominat in top si cum sau shimbat cred ca pe l-a sfarsitul anului vedem o treaba mai clara ce trib supravietuieste si care moare.
 

DeletedUser

salut parerea mea este ca mai sunt destule triburi importante care depind ce fuziuni fac uitativa la unique au dominat in top si cum sau shimbat cred ca pe l-a sfarsitul anului vedem o treaba mai clara ce trib supravietuieste si care moare.


la sfarsitul anului 3-SLA o sa fie pe 1 :D
 

DeletedUser

as merge ,mai departe in timp ! nu acum sau viitorul apropiat !

intr-un viitor nu foarte apropiat niciunul din triburile din top 5 nu va mai fi nici macar in top 10 :rolleyes:

afirmatiile mele sunt bazate pur pe instinct si nu am nici o baza solida in demonsrtrarea lui ... :confused:

distractie placuta :p
 

DeletedUser

viitorul il vad fara 3-sla.sunt mult prea slabi.de cind ma lupt cu ei,i-am supravegheat atent.sunt doar 2-3 juc care merita,restul sunt campioni la inobilari interne sau stau ascunsi.oricum pierd teren la greu in fata noastra si a lui crazy :))))))))
 

DeletedUser

Buna,eu viitorul il vad tot asa cum este , cu aceleasi razboaie poate triburile precum magic,sla au live se vor destrama si se vor face altele mai multe si mai mici .:)

In orice caz sla este papat de newage ;;) asa ca nu prea are sanse de viitor.

Ex. Wanted ati facut gresala fatala cand ati fuzionat in sla:( pentru ca tot ce stiu ei , este sa inobileze interm (srry pt putinii jucatori de noata 10 di sla)
 

DeletedUser15488

nu aveti voi forta si priceperea sa "desfintati" 3-sla
3-sla reprezinta viitorul lumii 5.......... suntem mai uniti si mai determinati ca niciodata iar amenintarile voastre nu fac decat sa ne motiveze sa mergem mai departe
 

DeletedUser

Credema ca avem tot ce ne trebuie pt desfiintarea unui trib precum sla iar voi inca nu ati gasit leacul pt a ne opri sa va luam sate ;;)
 

DeletedUser

Felicitari Magic am descoperit cum ati ajuns pe locul 1 :)


KingArturArmy astăzi la ora 15:08
auzi cica imi da un cont de 15 sate..si eu va dau voua peste 600..
KingArturArmy astăzi la ora 14:24
sa vedem daca gaseste ceva nemuritoru si jimena sa cresc..
alexxIonutz astăzi la ora 14:23
pai iau de la king si dupaia te astept sa ma ajungi :)

Galacticurazvan în data de 05.02. la ora 22:08
iti fack eu acuma o lista daca e sa imi golesti acuma primele sate ok?
spartan 300 în data de 05.02. la ora 22:07
da circulara sa nu trimita nici un mesaj la acest cont doar la 2oo8 daca e ceva.
 

DeletedUser

acela nu este adevaratul jucator kingartur , el sa lasat odata cu NOI .. contul a ajuns pe mana altcuiva :( care din pacate l-a distrus Si mai face si tranzactii , tradeaza triburi si "plateste" jucatori .. Foarte frumos caracterul in spatele "cortinei" ...:)
 

DeletedUser

Felicitari Magic am descoperit cum ati ajuns pe locul 1 :)


KingArturArmy astăzi la ora 15:08
auzi cica imi da un cont de 15 sate..si eu va dau voua peste 600..
KingArturArmy astăzi la ora 14:24
sa vedem daca gaseste ceva nemuritoru si jimena sa cresc..
alexxIonutz astăzi la ora 14:23
pai iau de la king si dupaia te astept sa ma ajungi :)

Galacticurazvan în data de 05.02. la ora 22:08
iti fack eu acuma o lista daca e sa imi golesti acuma primele sate ok?
spartan 300 în data de 05.02. la ora 22:07
da circulara sa nu trimita nici un mesaj la acest cont doar la 2oo8 daca e ceva.


Din pacate asa se intampla in toate triburile si nimanui nu ii e rusine sa foloseasca astfel de mijloace din pacate :( Asta arata la ce s-a ajuns ... peste tot pe L5
 

DeletedUser4920

Isi merita numele de magicieni fac hocus pocus cu conturile dobandite ilegal de prin toate triburile bravo lor :D
 

DeletedUser12398

ha ha ha rainn ce gluma
de cat timp e 2oo8 sitter pe contul lui king? mai mult de 2 zile nu a stat sitter pe acel cont...deci nu ne poti acuza ca tot contul care era de peste 10 milioane l-am luat fara a ataca....
si acuma sa nu ne spui ca nu-ti plac manevrele astea...:) sau iti plac doar cand le faci tu sa iesi in castig :):)
 

DeletedUser4920

ha ha ha rainn ce gluma
de cat timp e 2oo8 sitter pe contul lui king? mai mult de 2 zile nu a stat sitter pe acel cont...deci nu ne poti acuza ca tot contul care era de peste 10 milioane l-am luat fara a ataca....
si acuma sa nu ne spui ca nu-ti plac manevrele astea...:) sau iti plac doar cand le faci tu sa iesi in castig :):)



Manevrele astea plac tuturor cand le faci si scapi ...nu cand le faci si esti prins :eek:
 
Sus