Viitorul L 5

DeletedUser

ei seztel, aveti si voi vrajile voastre

dr dre- still dre(era o melodie) sau telefonu fara fir...


in plus la disparitii de conturi sunteti asi...magicieni sunt mici copii...cati de la voi ne dau sate sa nu ii atacam numa noi stim...
 

DeletedUser12398

buna asta maryo
lasa-i sa descopere singuri cu ce trib au ramas:)
 

DeletedUser4920

ei seztel, aveti si voi vrajile voastre

dr dre- still dre(era o melodie) sau telefonu fara fir...


in plus la disparitii de conturi sunteti asi...magicieni sunt mici copii...cati de la voi ne dau sate sa nu ii atacam numa noi stim...



Te intrebi de ce va dam sate ?

Moral zice ceva? trebuie sa va ingras bine ca sa am moral 100 pe toti sa am ce lua :D


alexxionutz tu in loc sa zici mersi ca te las langa mine in k 76 faci pe bufonu paicea :D

am auzit cand pierzi sate plangi...vezi ce om bun sunt cu tine...vreau sa fii happy si tu imi fortezi mana ntz ntz ntz:eek:
 

DeletedUser12398

cine ti-a zis tie ca plang pentru niste amarate de sate atunci te-a informat gresit
am pierdut sate si in fata lui king si nu am plans sau nu am dat stergere cont cum au dat alti de la voi cand au vazut doar cateva sute de atacuri :):)
 

DeletedUser

cine ti-a zis tie ca plang pentru niste amarate de sate atunci te-a informat gresit
am pierdut sate si in fata lui king si nu am plans sau nu am dat stergere cont cum au dat alti de la voi cand au vazut doar cateva sute de atacuri :):)

E na? Eu n-am vazut cont sters in Unique....ai da-mi tu un nume....daca esti tot asa bazat in afirmatii....

@Maryo78 m-am tot abtinut....sa nu fac referire....dar sincer nu mai ai pe cine sa minti de vii pe extern? Prietenii tai stiu de ce...
 

DeletedUser12398

cati de la voi din trib au lasat contul si nu au mai intrat pe el cand am inceput cu mariusmishu sa ii atacam?
si cum sa gasim conturi sterse cand ii iei la discutii si inainte de a se lasa de joc hop si parola cu tot cu cont la rainn :):)
 

DeletedUser

are dreptate rainn21 aici, la ei nu se sterg conturile se vand ;) :rolleyes:
 

DeletedUser12398

rainn din cate stiu drosofila e unul din conturile care s-a banat singur cand a vazut ca e ataca...sa nu-mi spui ca nui asa :):)
si pot sa iti dau multe alte exemple de jucatori de la tine din trib care cum au vazut cateva zeci sau sute de atacuri au si lasat conturile :)
 

DeletedUser4920

rainn din cate stiu drosofila e unul din conturile care s-a banat singur cand a vazut ca e ataca...sa nu-mi spui ca nui asa :):)
si pot sa iti dau multe alte exemple de jucatori de la tine din trib care cum au vazut cateva zeci sau sute de atacuri au si lasat conturile :)




wrong wrong wrong :D era multi a unui jucator ce e acum in magic...oups :D
 

DeletedUser

@rainn

drosofila, luc3@farul, dannyany, butura sunt doar cativa jucatori unique care au dat stergere cand am inceput atacurile pe ei. si mai sunt si altii insa nu-mi aduc acum aminte.
despre king, iti pot da rapoartele mele de aseara si de azi, zeci de fuluri sparte pe un sat nu cred ca se poate numi ca este sat cedat de bunavoie.
david, c.razvan, daniel, dapromar si altii au stat sitter pe contul ala....sa inteleg ca oamenii tai ne-au cedat satele? naspa, asta da tradare :))

@alexionutz
stai calm alex, nu merita sa te agiti .... cainii latra, caravana trece
 

DeletedUser

dar vad ca nu se intreaba nimeni de ce spartan 300 care era super activ s-a lasat de joc si a ajuns pe mana la 20 de siteri.hai sa va spun eu:pierdea cate 50-60 de sate saptamanal.avea cate 2000 de atacuri in fiecare weekend.eu am avut de joi trimise pe el atacuri care au ajuns si mai sunt pe drum in jur de 700.nimeni nu da 700 de atacuri ca sa ia sate golite de altii.nefericitul ala de 2008 a fost siter 1 zi.asa ca mai subtire.
 

DeletedUser

nici nu stiu de ce se discuta
chiar Unique a ajuns sa vorbeasca de cedari de conturi, uniri si alte asemenea bazaconii
chiar nu mai are nimeni simtul ridicolului?
..
..doar dintr-un singur motiv s-a ajuns la asta: jucatorii buni (david, c.razvan, dapromar si cati i-au mai stat siter lui king) s-au saturat de cate atacuri si sate pierdute au avut, si au dat contul pe mana primului doritor de siter, unul care si-ar vinde-o si pe maica-sa pt 15 sate
oare de ce nu a ramas pe cont acel kingartur care a cumparat contul de la adevaratul king (florin mihai, cel caruia i-am fost siter 3 luni si prieten si acum)
..de fapt vedeta87 e in spatele acelui jucator nou, dar nu a avut cum sa il tina cu satele intacte, si , cand a vazut cum pierde, s-a lasat de tot
 

DeletedUser4920

dar vad ca nu se intreaba nimeni de ce spartan 300 care era super activ s-a lasat de joc si a ajuns pe mana la 20 de siteri.hai sa va spun eu:pierdea cate 50-60 de sate saptamanal.avea cate 2000 de atacuri in fiecare weekend.eu am avut de joi trimise pe el atacuri care au ajuns si mai sunt pe drum in jur de 700.nimeni nu da 700 de atacuri ca sa ia sate golite de altii.nefericitul ala de 2008 a fost siter 1 zi.asa ca mai subtire.




Tu poate nu , dar galacticul oricand.ar lua pomana decat sa atace :) , oricum ne vom intalni cat de curand pe granita jucatori activi din unique cu voi si atunci se va schimba treaba .


@ProfaMaria

Pe mine unu nici nu ma mai intereseaza cate conturi are x si cum le foloseste deja s-a ajuns prea departe cu loviturile sub centura , nici in top 20 nu mai sunt toti adevaratii propietarii daramite conturile mai mici asa ca loviturile sub centura sunt zilnice :D
 

DeletedUser12398

da setzel stim ca v-ati adus jucatori activi pe granita...se vedem in continuare ce se va intampla :)
 

DeletedUser

@rainn

drosofila, luc3@farul, dannyany, butura sunt doar cativa jucatori unique care au dat stergere cand am inceput atacurile pe ei. si mai sunt si altii insa nu-mi aduc acum aminte.
despre king, iti pot da rapoartele mele de aseara si de azi, zeci de fuluri sparte pe un sat nu cred ca se poate numi ca este sat cedat de bunavoie.
david, c.razvan, daniel, dapromar si altii au stat sitter pe contul ala....sa inteleg ca oamenii tai ne-au cedat satele? naspa, asta da tradare :))

@alexionutz
stai calm alex, nu merita sa te agiti .... cainii latra, caravana trece

si geamantan ...dupa ce lau dat afara !
 

DeletedUser

hai sa nu exageram si sa pastram discutiile intr-un ton realist

Stii de la ce vine prescurtarea PP? Sau stie careva? Sa imi spuna...e legat de joc...

Si dupa ce descoperiti ce inseamna PP va rog sa adaugati inainte 200-300 si scrieti aici pe forum ce iese

Ma scuzati CP vroiam sa zic PP e pe .net :) Desi se portiveste mai bine cu PP :)) Astept un om haideti ca o s fie fun.....


Doamne am scris si eu ceva si s-a lasat tacere.... Chiar nu ma poate ajuta nimeni?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

flypper în data de 03.02. la ora 17:07
te rog mult de tot sa vorbesti putin cu cei din trib,am facut greseala sa-l atac pe jimena,recunosc acest lucru dar vreau sa joc in continuare....am lipsit atata timp prin spitale,am avut ceva pb de sanatatea,am avut sittere,au facut ce i-au taiat capul dar nu vreau sa pierd,am muncit prea mult.....te rog mult de tot sa ma ajuti



Multumesc,Flypper

profaMaria astăzi la ora 09:16
pff..ce imi faci tu mie :(
de ce mi-ai scris? :(
..
..multa sanatate

flypper astăzi la ora 09:31
am nevoie de sustinere .iar tu poti sa faci asta.

te rog

si el nu e pe siter :))
 
Sus