Viitorul L 5

DeletedUser

e vorba de contul lui pavone, cumva numarul de puncte premium ale ei si insinuezi ca le-a cumparat si le-a facut cadou ? ceva de genul, banuiesc ca vrei sa zici.

18 pavone MAGIC 12.372.091 1195 10353
 

DeletedUser

e vorba de contul lui pavone, cumva numarul de puncte premium ale ei si insinuezi ca le-a cumparat si le-a facut cadou ? ceva de genul, banuiesc ca vrei sa zici.

18 pavone MAGIC 12.372.091 1195 10353

Atata am avut de zis.... spor la joc...si data viitoare poate va uitati in curtea voastra cand tipati trisorii trisorii....

Ms shinobi de raspuns.
 

DeletedUser

garantezi asta ? iar daca da, care este garantia ta ? dai tu stergere cont daca nu se intampla asta ?
 

DeletedUser

pai vrem sa stim ce se intampla, cine pe cine, se accepta pariuri ? na ca ori ce om icnerc sa profit si eu de pe toata jmecheria asta :D
 

DeletedUser

rainn, te inseli asupra cifrei
de-a lungul jocului am primit cadou mult mai multe puncte premium pe care la randul meu le-am facut cadou tribului.
si nu vad ce-ar fi un lucru atat de rau sa dai puncte premium.

lasa amenintarile ca stii ca nu merg cu mine, vezi de tribul tau si nu te mai lega de fundul meu
cat despre satele mele, ele vor fi cadou de la mine catre trib...MAGIC nu are nevoie de cadourile tale.
 

DeletedUser

rainn, te inseli asupra cifrei
de-a lungul jocului am primit cadou mult mai multe puncte premium pe care la randul meu le-am facut cadou tribului.
si nu vad ce-ar fi un lucru atat de rau sa dai puncte premium.

lasa amenintarile ca stii ca nu merg cu mine, vezi de tribul tau si nu te mai lega de fundul meu
cat despre satele mele, ele vor fi cadou de la mine catre trib...MAGIC nu are nevoie de cadourile tale.

:))) aa cadou se numesc akma cate 100 de pcte premium? in 2-3 transe de la unu care a fost banat pentru ciordeala de pcte premium nu?:) Hai irina ce draqu...vrei as iti dau contu in care ai transferat banii?


Da nu fii nelinistita...ca poate scapi mai stii ce noroc ai...si eu ghinion :)

Sa jucam corect tipa poporul yupyyyyyyyyy
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) aa cadou se numesc akma cate 100 de pcte premium? in 2-3 transe de la unu care a fost banat pentru ciordeala de pcte premium nu?:) Hai irina ce draqu...vrei as iti dau contu in care ai transferat banii?


Da nu fii nelinistita...ca poate scapi mai stii ce noroc ai...si eu ghinion :)

Mi-am dat seama ca esti nesimtit cand am vazut in ce hal ma minti in fata. Dar Mircea, asta le depaseste pe toate...asa ai ajuns ma? Ai terminat minciunile si miloaga, si incepi cu rahaturi de genul asta? Pai sa nu te mai miri mah ca nu ai prieteni. Nu ai ca nu vrea nici dracu' sa isi piarda vremea cu un... (era sa zic om, dar esti departe de aceasta calitate).

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu despre ce vorbesti...iar minti cu nesimtire?
de fapt ce ma mir, l-ai mintit tu pe adifok in fata cu nonsalanta, care ti-e prieten bun, de ce n-ai minti niste simpli jucatori de triburile.

si nu sunt nelinistita, daca vreau sa joc pot sa o fac de pe orice cont, nu neaparat de pe pavone, este doar un nick care nu inseamna nimic, ca doar nu iau cu mine in groapa 12 mil. de pct.
iar de condus un trib pot sa conduc si cu 116 pct. si de la marginea hartii

si inca o data iti zic: lasa amenintarile la adresa mea, stii ca fac urat

zi ce vrei, bate campii cat vrei, baneaza-mi contul, baneaza tot MAGIC insa nu ma mai ameninta ca zau ca-mi pierd controlul
 

DeletedUser

Mizeria morala in care traiti in Bucurestiul ala, macinat de patimile jidovesti, si care nu mai are nimic in comun cu Bucurestiul de alta data, superba capitala a romanilor, se reflecta in modul murdar in care intelegeti sa jucati jocul asta. Toti ati incalcat cel putin o regula daca nu scrisa, atunci morala, de cand ati inceput sa jucati aici. Nu cred ca vreunul ar trebui sa deschida gura, pentru ca sunteti la fel de vinovati, fie pentru ca ati sprijinit activ acest mod de a juca, fie pentru ca prin impasibilitatea voastra ati lasat cancerul sa se extinda. [....]... Sper ca macar sa aveti costum de baie.

Spor si sa nu deschideti ochii sub apa!
La revedere, asta dupa vacanta probabila care ma asteapta... :)

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mizeria morala in care traiti in Bucurestiul ala, macinat de patimile jidovesti, si care nu mai are nimic in comun cu Bucurestiul de alta data, superba capitala a romanilor, se reflecta in modul murdar in care intelegeti sa jucati jocul asta. Toti ati incalcat cel putin o regula daca nu scrisa, atunci morala, de cand ati inceput sa jucati aici. Nu cred ca vreunul ar trebui sa deschida gura, pentru ca sunteti la fel de vinovati, fie pentru ca ati sprijinit activ acest mod de a juca, fie pentru ca prin impasibilitatea voastra ati lasat cancerul sa se extinda. [....]... Sper ca macar sa aveti costum de baie.

Spor si sa nu deschideti ochii sub apa!
La revedere, asta dupa vacanta probabila care ma asteapta... :)

Hai ca m-ai distrat, merci =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu despre ce vorbesti...iar minti cu nesimtire?
de fapt ce ma mir, l-ai mintit tu pe adifok in fata cu nonsalanta, care ti-e prieten bun, de ce n-ai minti niste simpli jucatori de triburile.

si nu sunt nelinistita, daca vreau sa joc pot sa o fac de pe orice cont, nu neaparat de pe pavone, este doar un nick care nu inseamna nimic, ca doar nu iau cu mine in groapa 12 mil. de pct.
iar de condus un trib pot sa conduc si cu 116 pct. si de la marginea hartii

si inca o data iti zic: lasa amenintarile la adresa mea, stii ca fac urat

zi ce vrei, bate campii cat vrei, baneaza-mi contul, baneaza tot MAGIC insa nu ma mai ameninta ca zau ca-mi pierd controlul

Mint nu? Ma bucur ca nu mai suntem prieteni...acum vad ce esti dispusa s faci pentur jocu' asta...si adi ma critica pe mine ca eu sunt nesimtit...macar aveai bunu simt sa nu ma faci mincinos....(dar vorba aia tranzactiile de cp raman....alea nu sunt minciuna...) Sincer putin imi pasa ce parere isi face lumea despre mine....dar adevarul va iesi la vedere.... Cand unu pica....tine minte...ii trage si pe restul dupa el.. asa am aflat.
 

DeletedUser

Mint nu? Ma bucur ca nu mai suntem prieteni...acum vad ce esti dispusa s faci pentur jocu' asta...si adi ma critica pe mine ca eu sunt nesimtit...macar aveai bunu simt sa nu ma faci mincinos....(dar vorba aia tranzactiile de cp raman....alea nu sunt minciuna...) Sincer putin imi pasa ce parere isi face lumea despre mine....dar adevarul va iesi la vedere.... Cand unu pica....tine minte...ii trage si pe restul dupa el.. asa am aflat.

Stii bine de ce te-am facut eu mincinos, nu cred ca vrei sa afle si altii. Lasa lucrurile asa, nu le mai rastalmaci ca sa ametesti lumea, asa cum faci in general. Fi baiat destept si nu ne mai considera prosti.
 

DeletedUser

rainn, nu eu te-am facut mincinos ci natura...eu doar ti-am zis ca iti minti si cei mai buni prieteni.
noi doi nu mai suntem prieteni tot din cauza minciiunilor tale, minciunilor legate de viata mea si nu de aces joc, pentru ca macar daca aveau legatura cu jocul puteam sa inchid ochii, asa cum am facut mereu cu tine.

sunt convinsa ca imi vei bana contul, intr-un fel sau altul, asa obisnuiesti tu sa castigi razboaiele, asa ai facut si wanted.
numai ca MAGIC nu sta in pavone, o sa existe si fara mine si tot ti-o va trage.....si nici viata mea nu consta in jocul asta si nick-urile de aici, ci alaturi de oamenii din spatele acestor nick-uri, oameni care vor ramane chair daca nu vor mai exista conturile noastre.

tu cu cine ramai rainn? cu diploma de locul 1 pe triburile?

hai succes la joc si la banarea mea
 

DeletedUser

uraaa
sa banam magicul pe atacabil, asa poate luati ceva sate si voi...pacat ca irina sa bagat sa te apere atunci de aliat...trebuia lasat sa te mai mangaie putin, in rest scuipi numa prostii...


ps. ai grija cum cazi...
 

DeletedUser

uraaa
sa banam magicul pe atacabil, asa poate luati ceva sate si voi...pacat ca irina sa bagat sa te apere atunci de aliat...trebuia lasat sa te mai mangaie putin, in rest scuipi numa prostii...


ps. ai grija cum cazi...

Pe atacabil? De ce? Inseamna ca stii care e treaba nu :)? Uite asa te-ai dat de gol singur..... da cel care a vandut punctele a fost banat pe atacabil :) Mersi de confirmare mario spor..
 
Sus