Viitorul L 5

DeletedUser

m-am referit la cum lucrezi tu....stim de ce esti in stare...in privinta banarii mele astept cu interes motivatia...spre deosebire de tine(episodul mushin) , noi nu cersim puncte , ne permitem sa cumparam...
 

DeletedUser

m-am referit la cum lucrezi tu....stim de ce esti in stare...in privinta banarii mele astept cu interes motivatia...spre deosebire de tine(episodul mushin) , noi nu cersim puncte , ne permitem sa cumparam...

Ma abtin sa zic mai multe...ca in ce mi-a zis adi legata de o anumita chestie a avut dreptate...asa ca ma opresc aici.
 

DeletedUser

pacat rain...vedeam si noi limitele nesimtirii tale...sper sa nu mai te vad vreodata in fatza mea...
 

DeletedUser4920

oups pavone banata...a cata oara este sunt si eu curios....10 + sigur oare 20 +??? :D
 

DeletedUser

oups pavone banata...a cata oara este sunt si eu curios....10 + sigur oare 20 +??? :D

Pai da, e in functie de cate pile ai...multe pile, 0 banari, rezultate doar cu dero 99 de pete (sterge cu buretele toate magariile) AKA Rainn21 si adminii... =))
 

DeletedUser4920

Pai da, e in functie de cate pile ai...multe pile, 0 banari, rezultate doar cu dero 99 de pete (sterge cu buretele toate magariile) AKA Rainn21 si adminii... =))


Nu exista jucator sa nu fi fost banat , dar inveti din greseli sau asa era vorba din pacate fiecare doarme cum isi asterne ;)
 

DeletedUser

Nu exista jucator sa nu fi fost banat , dar inveti din greseli sau asa era vorba din pacate fiecare doarme cum isi asterne ;)

Nu pe bune? Sa iti explic cum mi-am facut eu autodenunt ca am mai multe conturi si am fost banat dupa o luna pentru "chipurile" textul de la profil? Hai ca stim si noi cum aluneca treaba pe partia asta si pentru cine se lustruiesc schiurile. :))
 

DeletedUser4920

Nu pe bune? Sa iti explic cum mi-am facut eu autodenunt ca am mai multe conturi si am fost banat dupa o luna pentru "chipurile" textul de la profil? Hai ca stim si noi cum aluneca treaba pe partia asta si pentru cine se lustruiesc schiurile. :))



Aici intervin regulamentele de adminare and all that stuff pe care nu le stiu deci nu ma pot pronunta , dar daca comiti greseli ajungi inevitabil sa le platesti...cei care scapa sunt minoritatea..
 

DeletedUser

Aici intervin regulamentele de adminare and all that stuff pe care nu le stiu deci nu ma pot pronunta , dar daca comiti greseli ajungi inevitabil sa le platesti...cei care scapa sunt minoritatea..

Bravooooooooooo!!!!!!!!!! Hai mai ca ai inteles intr-un final, despre asta vorbeam...minoritatea ;)
 

DeletedUser4920

Bravooooooooooo!!!!!!!!!! Hai mai ca ai inteles intr-un final, despre asta vorbeam...minoritatea ;)



Din pacate sunt majoritatea....joc pe un singur cont , care deabea am timp de el...decat sa trisez mai bine stau calm in banca mea si ma joc din placere jocu asta
 

DeletedUser

unii au cerut banarea definitiva a propriilor jucatori(decat sa le ia Magic satele,mai bine banati ),asa ca ce va mai mirati...
 

DeletedUser

Putini sunt aia (ma refeream la postul lui setzel)... in lumea asta cine are radacinile mai bine infipte , traieste mai bine :) .Sincer eu deja nu mai bag in seama toate prostiile astea :) ... Nu stiu dupa ce va mai strofocati si voi ca pana la urma ...se intoarce roata :D
 

DeletedUser

oups pavone banata...a cata oara este sunt si eu curios....10 + sigur oare 20 +??? :D

ca sa nu te mai incurci in cifre setz:
am fost banata de 2 ori, exact cand a inceput razboiul cu voi....a naibii coincidenta :))

prima data mi-am luat ban pentru sprijin trimis intre 2 conturi pe care fusesem sitter si nu s-a respectat termenul de 24 de ore de la incetarea interactiunii intre conturi....greseala frecventa, chiar si rainn a fost banat pentru treaba asta in trecut.

a doua oara, la doar cateva zile, am fost banata cand ma bateam cu rainn pe contul alexucosmin si circulase acest cont din mana in mana de la mine la rainn si invers...n-aveam de unde sa stiu ce facusera ceilalti inaintea mea asa ca m-am ales cu 2 sate retrase...iar raspunsul adminilor a sunat cam asa: "ai fost banata din cauza contului alexucosmin"
si-mi aduc aminte ca atunci alexucosmin a cerut inchiderea definitiva a contului insa interventiile lui rainn l-au "salvat".

am recunoscut public intotdeuana greselile si faptul ca incalc regulamentul, nu mi-e frica de ban....ce-ar mai fi sa-mi frica ca voi fi exclusa dintr-un joc...de parca mi-as castiga painea din triburile.

incepusem sa-mi dau drumu la gura acum cateva luni insa m-am oprit, de fapt au inchis adminii topicul, mai plictisiti-ma voi mult si o iau de unde am ramas...cu siguranta atunci viitorul lumii 5 o sa fie fara pavone dar si fara rainn....si fara multi altii din top.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus