Viitorul L 5

DeletedUser

@jakass
care-i reclamatia sau critica mea la adresa voastra in postul meu?

@kingflex
nu-ti voi da prafuita replica "curiosii mor repede" ci iti voi spune doar: unele lucruri este bine sa fie stiute doar de oamenii mari :))
 

DeletedUser

Trebuie reamintita urcarea Unique :)
1 UNIQUE 357.900.935 484.194.440 117 4.138.414 45383 10.669 :)))

Pentru urmatoarele ore....
 

DeletedUser

Am vazut si eu mai devreme , nici pe tw stats nu so modificat inca :) , plecarea unor membri ce o insemnat ... vai de topul nostru :))) . pentru niste membri se schimba niste pozitiii :((( si nu orice pozitie primul loc cu ce-l de-al doilea :(
 

DeletedUser

shinobi tu vorbesti de bagare in seama nu vezi ca tu esti singurul care vorbeste pe aici pe la toate temele...
ma gandesc cum suparare ai atata timp si chef sa tot dai cu parerea de unu singur peaici....te compatimesc.....
 

DeletedUser

shinobi tu vorbesti de bagare in seama nu vezi ca tu esti singurul care vorbeste pe aici pe la toate temele...
ma gandesc cum suparare ai atata timp si chef sa tot dai cu parerea de unu singur peaici....te compatimesc.....

daca ai citi si tu macar catusi de putin acest forum. macar ai stii ce spui sincer, dar esti pe langa, eu am venit pe forum si ziceam de el cum e tratat fiind un jucator mai mic si aia de sunt "mari" zmei au parte de tratament preferential. pana cand a iesit domul de mai sus sa ma critice pe mine, pt ca oare cum ii iau apararea. eu vorbesc tot timpul despre lucruri care au legatura intre ele, tu momentan te trezisi vorbind, fara suparare ;)
 

DeletedUser

incearca si statistica L5 mare jucator ce esti ;), data viitoare nu mai te da zmeu pe forum vorbind de mine, ca esti in plus http://ro5.triburile.ro/guest.php?screen=ranking&mode=ally

dupaia te uiti aici la innobilari live http://ro.twstats.com/ro5/index.php?page=ennoblements&live=live si asa iti dai seama ca au urcat in top prin recrutari de jucatori.


1. nu eram prea curios de clasament am spus la modul general , credema ca stiam ca prin plecarea jucatorilor sa ajuns la modificarea clasamentului ..nu era asa important pentru mine ce si cum
2 . nu prea imi aduc aminte sa fi vorbit de tine dar acum am ocazia si ar fi mai bine sa ne lasi cu "aburerile" tale si criticile asupra jucatorilor . Orice om greseste , iar atunci intervin oameni ca tine sa il critice si tu ai gresit de foarte multe ori dar nu suntem curiosi absolut deloc de aia nu ne legam de tine si nu te bagam in seama.
PE extern nu exista laude doar criticii dar pentru tine as strica traditia si te-asi lauda pentru cat de "darnic" ai fi sa nu mai postezi pe aceasta tema NICIODATA :D (nu am nimic personal cu tine , dar nici ceasta tema nu are nimic cu tine :D)
 

DeletedUser

1. nu eram prea curios de clasament am spus la modul general , credema ca stiam ca prin plecarea jucatorilor sa ajuns la modificarea clasamentului ..nu era asa important pentru mine ce si cum
2 . nu prea imi aduc aminte sa fi vorbit de tine dar acum am ocazia si ar fi mai bine sa ne lasi cu "aburerile" tale si criticile asupra jucatorilor . Orice om greseste , iar atunci intervin oameni ca tine sa il critice si tu ai gresit de foarte multe ori dar nu suntem curiosi absolut deloc de aia nu ne legam de tine si nu te bagam in seama.
PE extern nu exista laude doar criticii dar pentru tine as strica traditia si te-asi lauda pentru cat de "darnic" ai fi sa nu mai postezi pe aceasta tema NICIODATA :D (nu am nimic personal cu tine , dar nici ceasta tema nu are nimic cu tine :D)

mai bine ai tacea pe bune, uiti cum dadeai mesaje pe la colegi sa atace inactivi din 3-SLA ? ca tie iti era frica sa dai atacuri ? eu nu am avut nimic cu tine, tu ai venit sa te umfli in pene ce mare si tare esti tu ca inca joci si eu nu.
 

DeletedUser

imi era frica zici ?:)))) asta e gluma anului pe bune .... ma chiar ca nu stiu de unde le scoti, dar sunt bune :))) ,,, cine tia spus ca imi este frica sa atac oameni inactivi... ? pe bune tu auzi ce spui ? sau bati din gura din plictiseala... =)))

1. LA MANA - daca ii asa cum zici si imi era frica sa atac , imi era frica de oameni activi si cu mai multe pcte , dar nu e asa cum zici

2. La MANA - eu la inceput am avut un singur sat in k 50 dar la sfasti am avut peste 100 toate cucerite de la dusmani pe fortele propriii ;) (mai putin sprijinul care era de pe la colegi colegi) .

Asa ca nu stiu de unde scoti tu aberatile astea dar ar fi mai bine sa te interesezi mai bine in privinta mea inainte sa spui ceva .. apropo nu ma dau sus si tare ca inca mai joc :) iar tu nu . la urma urmei toti ne vom lasa .

Atat mai am de spus aici pentru ca nu prea este locul meu iar nu aceasta este tema topicului :) ...

ps:daca mai ai ceva de spus de vedem la "razboaiele sla" ... :D
 

DeletedUser

imi era frica zici ?:)))) asta e gluma anului pe bune .... ma chiar ca nu stiu de unde le scoti, dar sunt bune :))) ,,, cine tia spus ca imi este frica sa atac oameni inactivi... ? pe bune tu auzi ce spui ? sau bati din gura din plictiseala... =)))

1. LA MANA - daca ii asa cum zici si imi era frica sa atac , imi era frica de oameni activi si cu mai multe pcte , dar nu e asa cum zici

2. La MANA - eu la inceput am avut un singur sat in k 50 dar la sfasti am avut peste 100 toate cucerite de la dusmani pe fortele propriii ;) (mai putin sprijinul care era de pe la colegi colegi) .

Asa ca nu stiu de unde scoti tu aberatile astea dar ar fi mai bine sa te interesezi mai bine in privinta mea inainte sa spui ceva .. apropo nu ma dau sus si tare ca inca mai joc :) iar tu nu . la urma urmei toti ne vom lasa .

Atat mai am de spus aici pentru ca nu prea este locul meu iar nu aceasta este tema topicului :) ...

ps:daca mai ai ceva de spus de vedem la "razboaiele sla" ... :D

pai daca nu iti era frica de ce dadeai pe la colegi mesaje sa dea cu nobili pe el, ca l-ai spionat tu si nu avea trupe ?
 

DeletedUser29092

Hai ca ati dat-o in altele..aici era vorba de viitorul L5,nu de divergentele voastre..
 

DeletedUser14300

offf...nu pricepi mai...viitorul lumii 5...si in special viitorul forumului extern al lumii 5:) depinde radical de frustrarile lui shinobi si de incercarile lui disperare de a ne stresa cu prezentza:D...cand de fapt nu face decat sa se ridiculizeze si sa ne mai faca pe noi sa postam macar din cand in cand, cat sa-i dam nas sa nu ne paraseasca prea repede:))))i-am simti lipsa, nu de alta:)
si daca vrei dovezi...tu...de cand n-ai mai postat pe extern?...daca nu era shino...nici ca o faceai prea curand:)...asa ca multumeste-i:D
 

DeletedUser

offf...nu pricepi mai...viitorul lumii 5...si in special viitorul forumului extern al lumii 5:) depinde radical de frustrarile lui shinobi si de incercarile lui disperare de a ne stresa cu prezentza:D...cand de fapt nu face decat sa se ridiculizeze si sa ne mai faca pe noi sa postam macar din cand in cand, cat sa-i dam nas sa nu ne paraseasca prea repede:))))i-am simti lipsa, nu de alta:)
si daca vrei dovezi...tu...de cand n-ai mai postat pe extern?...daca nu era shino...nici ca o faceai prea curand:)...asa ca multumeste-i:D

nu stiu cine e fustratul dintre noi doi si cine isi traieste viata pe joc. sau ai uitat ca pe L9 ai avut 3 conturi (rugayah, Rugayah MT si electra). nu cred ca umbla poze cu mine sa fiu ciuca batailor pe L5 sau motiv de bascalie ;):rolleyes::cool:.
 

DeletedUser14300

draga,...ai uitat de iq00 :D esti in urma cu informatiile:) si apoi...nu era vorba de multicont:) ca nu am stat eu sa joc pe ele...le-am primit si le-am dat:) si la cat de mult am jucat pe l9...sigur se poate pune problema de trait viatza pe joc:)))
cat despre poze...am auzit si eu ca le imprastiati mai ceva ca pe icoane si dormiti cu ele sub perna:)))) maine ..poimaine ...nici nu ma mir sa ma opreasca lumea pe strada sa se inchine la mine cu cata reclama imi faceti:)
de aici se si vede cat esti de ridicol...nu mai ai ce face si stai si te uiti la 3 poze de le-am facut noi asta vara la mare...si mai le gasesti si amuzante...ce e amuzant ca noi ne-am distrat atunci si tu acum faci haz de necaz ca un retard patetic?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incetati cu spam-ul si provocarile sau voi lua masuri conform regulamentului!
 

DeletedUser

ce ti-e si topul asta .. azi esti pe 1 , maine nu mai esti deloc :))

1 UNIQUE 357.990.423 483.627.491 1174.133.568 45336 10.668
2
3-SLA 295.191.760 481.147.453 2092.302.141 46674 10.309
3
MAGIC 290.633.834 388.593.633 1073.631.716 35949 10.810
hmm :D
 

DeletedUser

cateva momente MAGIC n-a mai existat pe l5, nu credeam ca se adevereste prezicerea lui alexutzu29 atat de repede:))

se pare ca ce n-a reusit rainn, a reusit kosarom :))
 

DeletedUser

cateva momente MAGIC n-a mai existat pe l5, nu credeam ca se adevereste prezicerea lui alexutzu29 atat de repede:))

se pare ca ce n-a reusit rainn, a reusit kosarom :))

si de unde stii tu ca nu e tot el, ca na doar se vand conturile ca painea calda pe L5.
 

DeletedUser

si de unde stii tu ca nu e tot el, ca na doar se vand conturile ca painea calda pe L5.

rainn a avut ocazia sa desfiinteze MAGIC si nu a facut-o.

am stat pe contul lui rainn si el pe-al meu in plin razboi unique-magic si niciunul dintre noi nu a desfintat tribul celuilalt sau nu a facut vreun rau tribului advers...desi am fi putut amandoi sa facem asta.

exista totusi niste limite, unii dintre noi stiu unde sa se opreasca, altii nu.
 
Sus