Viitorul L 5

DeletedUser

Ne-ai putea oferi o descriere mai concreta asupra punctului de discutie al acestei teme? Asa se va putea evita spam-ul...
La ce te referi cand spui "viitorul L5"?
 

DeletedUser15928

greu de spus...cred ca ii mai usor acest lucru daca il luam pe zone:)
 

DeletedUser

as merge ,mai departe in timp ! nu acum sau viitorul apropiat !
 

DeletedUser

viitorul lumii 5 se v-a schimba odata cu revenirea mea in joc :))
 

DeletedUser

daca vei continua si in viitor sa joci tot asa .....:)):confused: sigur se va schimba ceva :D:D
 

DeletedUser

pana la urma nu va mai avea ce sa vanda ;) si nici sa cumpere dupaia ca sa joace iar
 

DeletedUser

cred ca merita amintita schimbarea liderului:

1 MAGIC 365.006.670 668.343.728 214 3.123.102 61826 10.810
2 UNIQUE 355.864.006 495.532.044 125 3.964.256 46421 10.675

felicitari, colegi!!!
 

DeletedUser7916

dupa cum ziceam intr`o alta tema :
mai bine zis cati oameni mai trebuie sa mai recrutati ca sa ajungeti pe locul 1 ?

aveti tot nord-estul lumii , daca luati si sud-estul poate o sa ajungeti pe locul 1 ...

se pare ca am aflat :))) nu trebuie chiar tot sud-estul :))
 

DeletedUser

creca cam 100 de mil ce le ati facut voi sa fiti in top au fost facute pe seama noastra
 

DeletedUser

Nu are rost sa va luati de ei...la urma urmei si noi am fost candva ca ei.... Felicitari pentrul locul 1
 

DeletedUser7916

da dar noi am demonstrat ca am meritat locul ala :)))

eh ... oricum felicitari , ati reusit sa ocupati locul 1 :)

stiti cum se zice ... e greu sa ajungi sus dar si mai greu este sa te mentii :)
 

DeletedUser14300

si ei isi merita locul...nu uita ca de la ruperea aliantei nu au facut decat sa ne toace pe toate fronturile timp in care noi nu numai ca nu am facut nimic, nu am ripostat in nici un fel si nu am organizat atacuri pe ei, ci chiar i-am ajutat sa recruteze din unique prin faptul ca am tratat cu indiferentza colegii aflati in impas, nu ne-am mobilizat sa trimitem macar sprijin nu mai zic de stat sitter cand ei urlau ca nu mai pot! degeaba avem jucatori buni si potential dac anu facem decat sa frecam menta:) sau s ane laudam cu ce am fost odata...ca niciodata ca mai bine nu mai povestiti ca e rusinos sa vorbim acum, din postura in care ne aflam, de vremurile cand duceam un joc de echipa si ne pasa nu doar de noi:|
felicitari magic... nu pentru performantza, ca nu e mare lucru, ci mai ales pentru perseverentza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

multumim
intr-adevar, nu-i mare lucru, intoarcerea in trib a doi colegi cu punctaj mare a dus la schimbarea clasamentului. orice modificare in top 40 poate duce la schimbarea acestui clasament.
 

DeletedUser

si ei isi merita locul...nu uita ca de la ruperea aliantei nu au facut decat sa ne toace pe toate fronturile timp in care noi nu numai ca nu am facut nimic, nu am ripostat in nici un fel si nu am organizat atacuri pe ei, ci chiar i-am ajutat sa recruteze din unique prin faptul ca am tratat cu indiferentza colegii aflati in impas, nu ne-am mobilizat sa trimitem macar sprijin nu mai zic de stat sitter cand ei urlau ca nu mai pot! degeaba avem jucatori buni si potential dac anu facem decat sa frecam menta:) sau s ane laudam cu ce am fost odata...ca niciodata ca mai bine nu mai povestiti ca e rusinos sa vorbim acum, din postura in care ne aflam, de vremurile cand duceam un joc de echipa si ne pasa nu doar de noi:|
felicitari magic... nu pentru performantza, ca nu e mare lucru, ci mai ales pentru perseverentza!

Pfff cine sa gasit sa dea replica...=)) tu stii sa sprijini pe altii sa stai siter la altii...=))) lasa colegi sa piarda...
 

DeletedUser4920

Te-ai trezit sa faci chiar tu pe lupu moralistu....tu mai bine ai mai da atacuri pe crazy de la 9999 ore si ne-ai lasa pe noi in pace ca din pacate ai mai multe pacate decat ruga pe jocu asta ;)
 

DeletedUser14300

Pfff cine sa gasit sa dea replica...=)) tu stii sa sprijini pe altii sa stai siter la altii...=))) lasa colegi sa piarda...

eu, in primul rand, ajut pe cine ma ajuta...si apoi pe cei ce imi sunt simpatici...si in cele din urma...in limita timpului disponibil ajut pe oricine mi-o cere...ca daca tot e liniste si pace pe la mine de ce sa nu ma distrez pe conturile altora:) tu in schimb cum iti ajuti colegii?...ii bagi la interne ca sa ai ce inobila?...
 

DeletedUser

eu, in primul rand, ajut pe cine ma ajuta...si apoi pe cei ce imi sunt simpatici...si in cele din urma...in limita timpului disponibil ajut pe oricine mi-o cere...ca daca tot e liniste si pace pe la mine de ce sa nu ma distrez pe conturile altora:) tu in schimb cum iti ajuti colegii?...ii bagi la interne ca sa ai ce inobila?...

cum ajut eu e strict secret :D si cu innobilatu nu suna rau ;)

Te-ai trezit sa faci chiar tu pe lupu moralistu....tu mai bine ai mai da atacuri pe crazy de la 9999 ore si ne-ai lasa pe noi in pace ca din pacate ai mai multe pacate decat ruga pe jocu asta ;)

pacate nu am sigur...si daca tot te pronunti...vina si cu argumente...iar despre modul cum atac eu...fiecare ataca cum stie si de unde stie...;)
 
Sus