Viitorul L 5

DeletedUser38312

daca asa este la voi ...nu generaliza ,dar bine :rolleyes::rolleyes::rolleyes:la voi 3 oameni pe proxi :eek::eek: .oricum ... ce conteaza !:cool:

sau poate.....dar lasa !


daca asa consideri tu inseamna ca nu stii ce vorbesti, am fi noi mai putini dar....nici chiar asa....poate voi astia din magic cunoasteti mai bine treaba cu proxi si ne invatati si pe noi:D:D:):):)
 

DeletedUser18437

Bun si atunci tribul Wanted cum a reusit sa iasa din stagiul de "hibernare" dupa ce la sfarsitul razboiului lor cu crazy planurile lor expansioniste erau blocate de catre diplomatie,ca sa numai spun ca si dupa declansarea razboiului cu magic au realizat numeroase cuceriri in circumstantele in care razboiul era prevazut de luni bune...??? Tot legat de acest aspect "relansarea unui trib" nu depinde totdeauna de revenirea jucatorilor,pot foarte multi sa nu revina insa in locul lor sa fie montati alti playeri care sa duca sau nu la bun sfarsit planul de eliminare a inamicului....

10jucatori activi ... mare branza :))

daca asa consideri tu inseamna ca nu stii ce vorbesti, am fi noi mai putini dar....nici chiar asa....poate voi astia din magic cunoasteti mai bine treaba cu proxi si ne invatati si pe noi:D:D:):):)

asta inca tre invatat ? =)) mai bine te lasi :))
 

DeletedUser

daca asa consideri tu inseamna ca nu stii ce vorbesti, am fi noi mai putini dar....nici chiar asa....poate voi astia din magic cunoasteti mai bine treaba cu proxi si ne invatati si pe noi:D:D:):):)

nu va lasa al vostru"sef":D:D sa vedeti mai multe !:D:D
 

DeletedUser16781

hai sa le numaram ... joci tu,cocote,dodi9,ccaspic,cameleon.
cu greu,am adunat 5 jucatori ... 5,dupa ce am verificat de 3ori statisticile jucatorilor.
lasa-ma cu povestile tale omule ca nu joc triburi de 2 saptamani...

Cu greu ?
Ti-am mai spus candva sa nu mai vorbesti daca nu cunosti,in afara de cei 5 enumerati de tine mai joaca otto,danylo,cristinaizabela,dandaqul,tancul uman,einstein,deeah ralu,pheonix angel,the prowler,solomonk,florintzapapusanul.


Am trecut de 15 :p si nu i-am enumerat pe toti.
 

DeletedUser18437

Cu greu ?
Ti-am mai spus candva sa nu mai vorbesti daca nu cunosti,in afara de cei 5 enumerati de tine mai joaca otto,danylo,cristinaizabela,dandaqul,tancul uman,einstein,deeah ralu,pheonix angel,the prowler,solomonk,florintzapapusanul.


Am trecut de 15 :p si nu i-am enumerat pe toti.

joaca ? ce ? :)) log in log out ? :)) ca la inamici nu prea au crescut ultimele 30zile :))
 

DeletedUser

in reb nu exista sef...toti suntem egali ca intr-o societate si o lume civilizata, nu ca dictatura la care tu faci parte:D:D

reb ....:eek::eek: ...sa vina oare de la reb..ut???:D:D:D
sau REBU....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22482

mrmayster eu nu te vad nicaieri pe harta L5... in locul tau nu as comenta...
cum sa crestem la atacatori sau aparatori, daca tribul e pe pace:p?
 

DeletedUser35724

Viitorul L5, interesanta tema, sa imi spun si eu parerea: o sa se cumpere milioane de conturi cu miloane de lei , o sa se stea pana la epuizare pe joc non stop, o sa se manance multa mancare semi-preparata (sa fie timp si ptr a omori nobilii dati la secunda) si intr-un final, o mana de oameni vor reprezenta fiecare cate un trib si o sa fie un 1 vs 1 de pe 100 de conturi fiecare :))
asta e viitorul...sumbru :-s

Prezentul e si el sumbru, dar nu pentru toata lumea, doar ptr triburi pe cale de disparitie care vor razboaie din lipsa de ocupatie :D
 

DeletedUser

Viitorul L5, interesanta tema, sa imi spun si eu parerea: o sa se cumpere milioane de conturi cu miloane de lei , o sa se stea pana la epuizare pe joc non stop, o sa se manance multa mancare semi-preparata (sa fie timp si ptr a omori nobilii dati la secunda) si intr-un final, o mana de oameni vor reprezenta fiecare cate un trib si o sa fie un 1 vs 1 de pe 100 de conturi fiecare :))
asta e viitorul...sumbru :-s

Prezentul e si el sumbru, dar nu pentru toata lumea, doar ptr triburi pe cale de disparitie care vor razboaie din lipsa de ocupatie :D

sweet ,nu are cine sa cumpere "milioane de conturi " :):),a fost un razboi si ....gata :D, dupa sarbatori .....:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

pai viitorul suna a barbare in zona wanted =))))))))))))))))))))))

marbah a disparut , cine urmeaza? ( cred ca l a enervat mesajul scris de aliat pe forum :( )
 

DeletedUser

care nu e blocat la mesaje sa-l intrebe pe ZaMaster cand da stergere pana la urma??? ca asa ne ameninta... :)))
 

DeletedUser28354

seara buna si un an nou fericit la toata lumea am dus dorul jocului in maxim 2 luni revin !!!
 
Sus