Viitorul l19

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Harta s-a impartit de mult timp , 4 triburi dominante ...
21malmo.jpg
ty se bate cu tj si se , die se 'bate' cu marele trib oldman :):):) si cu cateva sute de barbari se pare ( funny 'razboiul' asta ) , oare ce se va mai intampla ? Va fuziona die cu tj si se va mari granita ty-ului ori va ramane trib independent pana le va conveni celor din tj sa dea in ei ... se vor sterge conturi ...se vor bate toti pe barbarii ce vor aparea ori va avea die si se curaj sa rastoarne tj ? Ce credeti ? Aveti curaj sa dam cartile pe fata ?
 

DeletedUser

ori te lasi u de triburile si vezi ce se intampla din hartile avansate...
 

DeletedUser

ori incercati sa ma contraziceti cu argumente : die va ataca ty nu tj dupa ce se termina acel 'razboi' cu oldman si probabil dupa asta si tj va da in se iar dupa asta die si tj vor fuziona
 

DeletedUser

sau....

se termina un war dupa care vine 2012 si murim...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ori incercati sa ma contraziceti cu argumente : die va ataca ty nu tj dupa ce se termina acel 'razboi' cu oldman si probabil dupa asta si tj va da in se iar dupa asta die si tj vor fuziona

ce diplomatie avea die cu tj inainte sa declare ty razboi die?
 

DeletedUser

dominick94 de ce repeti ceea ce am spus eu ?
au cazut la pace mariuk nu mai lua in seama decalaratia aia momentan
 

DeletedUser

eu pe aia o luam in seama...pe joc nu mai sunt:d....pai zic si eu despre ceea ce vad..trebuia sa ziceti mai demult ca declaratia nu mai e buna:d
 

DeletedUser

A inceput un nou razboi.Sa vedem ce viteji sunt cei din Die


Titlu Tribul OLD DOGS a declarat război tribului Die.!
Expediat 26.02.12 17:59:32
Tribul este acum în război cu Die.!

Nume război: Nerusinare crasa

Declaraţie: In ciuda nenumaratelor negocieri cu privire la atacurile voastre asupra membrilor nostri din continentele comune, ati continuat fara a tine cont de cele discutate.Acum placerea va fi reciproca.
 

DeletedUser

Se cutremura lumea!
Titlu Tribul HOT DOGS a declarat război tribului Pie.!
Expediat 26.02.12 23:58:12
Tribul este acum în război cu Pie.!

Nume război: DieT Pie. DieT!


Declaratie: urmare a the negotiation eshec purtate de intemeietorii nostri patrocle cel incontinent si azorel fugeat de la hingheriada, pe de'o parte, precum si carmencita poale'n brau & veta chefa da tura, pe de cealalta, cu privire la interzicerea mictionarii pe tufele de afine alb-galbui pe care le folositi in productia en-gros de tarte aux bleuets, deoarece nici furazolidonu nu ne'a mai scapat de supraaglomerarea toaletelor mobile, urmare a infulecarii de catre noi a afinelor pangarite si apoi folosite de catre voi inconstientilor la preparearea dosnica a placintelelor pe care noi le adoram si pt care ne'am linge labuta pana la os, prin puterea cu care am fost investit de catre consiliul inaltei curti canine si binecuvantat de catre luminatia si excelenta sa marele prelat al pedigriului, zis si puricosu, care ne boteaza blanita sa cresca mare si pufoasa, va declar razboi, voua tribului Pie.
DieT Pie, DieT!
 

DeletedUser

ieu am fo ala de care sor folosit DieT Pie sa infesteze tufele da afinoase. sa ma scuzatz, mare prelat da pa la ograda da hinchieri. sa nu ma blastamatz ca siasea sant batusit da soarta riea si apriga. mau pacalit ca daca ma lunjesc pa fruct adik cik osa ma bronzez. sant rai si cruz si sale pice dintzii da ciuda ce am pa iei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus