Viitorul L2

DeletedUser

Enumerati triburile care vor domina lumea.
Eu includ in lista momentan:

C11
IM
SPP
(poate nu in formula asta, pot aparea merge-uri de exemplu).
 

DeletedUser

Pai cunosc majoritatea membrilor din triburile acelea si stiu de ce sunt capabili.
Nu am auzit si optiunile tale.
 

DeletedUser

greu foarte greu

momentan nu vad decat un trib...care ar putea domina
P-Scit.....asta datorita asezarii si catorva membrii destul de buni....dar asta vom vedea mult mai tz
 

DeletedUser

Daca prin asezare te refer la faptul ca sunt foarte aproape unii de altii asta nu inseamna nimic.
 

DeletedUser310

preziceri?

faceti preziceri? eu cred ca este muuuuult prea devreme sa ne pronuntam, cine si cum o sa domine. poate reusesc sa domine tocmai aceste familii, care s-au divizat, dar apar sub acelasi nume + numar de ordine. Sau, apare un trib de care nu a auzit nimeni.
Dar, cred ca se pot incepe pariurile. Eu tin casa. :))
 

DeletedUser523

E frumos sa incerci sa prezici viitorul si la sfarsit sa vezi cat de departe sau aproape ai fost de adevar!:) ;)
 

DeletedUser310

Hmmm

mey, eu nu am sa zic ca tribul meu este cel care va dominca L2. o sa vedem mai incolo daca asa va fi sau nu. prefer sa se spuna ca nu va fii asa, si apoi sa apara o mica surpriza. peste o luna vedem ce si cum.:D
 

DeletedUser

mey, eu nu am sa zic ca tribul meu este cel care va dominca L2. o sa vedem mai incolo daca asa va fi sau nu. prefer sa se spuna ca nu va fii asa, si apoi sa apara o mica surpriza. peste o luna vedem ce si cum.:D

O sa dureze mai mult de o luna. Minim 4-5 pentru a ne da seama care este cel mai promitator trib. Asa cum ai zis si tu un trib de 80 de persoane cu maxim 100 sate poate sa dispara din top 20 peste noapte(surprize, surprize)...
 

DeletedUser

Enumerati triburile care vor domina lumea.
Eu includ in lista momentan:

C11
IM
SPP
(poate nu in formula asta, pot aparea merge-uri de exemplu).

Pe ce te bazezi cand spui ca aceste triburi vor domina lumea?Ca in orice joc,pot aparea surprize...:confused:
 
Sus