Viitorul L2

DeletedUser

mai nu ma pun la mintea lui ... am citit cat a aberat pe aici ... si m-am tot amuzat ... cum a postat el discutii cu mine as posta si eu cu el in care se plange de admini si afirma ca va renutna la joc ... implicit va abandona tribul ... din punctul meu de vedere e labil psihic ... si atat ... e viata lui face ce vrea cu ea ... dar :

1 in joc mi se pare ca in situatia lui nici sfaturi nu poate da ... si-a luat un sat parasit ... pe care tot noi il facusem ferma ... :D
2 posteaza de razboaie ... sau doar parti din discutii si el nu stie cu ce se mananca tribalwars
3 se lauda de conturile lui de pe tribalwars si are numai sate cedate de la altii ...
4 parsiv eu ... nu cred ca eu am dat 2 mesaje celor din GD si REGII sa atacam un trib si am trecut pe rosu ... fara sa anuntam in prealabil
5 va garantez ca oricare membru din tribul meu are capacitate de conducere si un leadership mult mai bun decat al regelui GUSTER ... si daca se supara acest lizardKING de apelativ ... e doar traducerea in romana

iar ca o ultima rugaminte ca sa zic asa ... sa vb doar cei ce sunt in masura si faptic ... de aberatii sunt satul :D :D
 

DeletedUser1236

:)) moama ce razboaie se duc pe aici, lasa ca vin eu din urma si va trimit acasa pe toti :p
 

DeletedUser

lol...

1. satul care l-am luat a fost spion la noi in triib. a ajuns la voi in trib si pe urma eu l-am facut ferma. a fost banat de admini pt cont multiplu si pe urma a abandonat jocul. vezi tw-tools, noob!
2. normal ca te-am trecut cu rosu pe harta cand tu mi-ai atacat colegii. stiai si tu cand ti-am zis ca o sa te atacam daca nu renunti la ferma dizzy
3. am trimis mailuri de prezentare altor triburi. nu am zis sa intre in razboi, ci am prezentat o situatie logica... concluziile le trag singuri
4. mesajele postate sunt complete... dar ce sa-i fac, minti cu nerusinare!
5. faci afirmatii despre un om pe care nu il cunosti! asta spune mult despre caracterul tau! :)
6. marii oameni ai tribului tau erau fermele tribului meu in K54 si unii dintre ei inca sunt... pe cand voi, doar un atac nereusit cu spioni ati avut in ultimele 2 saptamani! :D

ati adus pe BPS-IM in familia voastra si ne-au declarat razboi. e chiar amuzant... avem la inamici triburile: *IM*, **IM** si BPS-IM si inca nu patim nimic, desi ne-au declarat razboi.
acum a mai venit un trib de partea noastra in K54. ca si noi e un trib de continent... de K54. iti reamintesc ca aici suntem limitati la membri in trib si ca razboaie intre continente se duc mai greu. razboiul asta se duce pe campul nostru de lupta. noi suntem toti in K54... voi doar 13 cu inca 20 sau 30 aproape de grenita cu K54.
oricum, in timp o sa vezi... ti-am spus ca tot ce trebuia sa faci era sa dai afara ferma din trib si sa ne vorbesti de la egal.

multa bafta pt ca o sa aveti nevoie!

de plecat nu mai plec... am un trib de locul 1 pe care trebuie sa-l fac de ras. pana acum ne merge... a trecut prea mult timp de cand au aparut nobilii si nici macar un sat nu ati farmat! lame!

LizardKing
 

DeletedUser

mai pentru mine nu esti decat un guster ... sau scuze regele GUSTER ... :)) ai umplut forumul asta de posturi ... toti sunt satuli pana in gat de problemele si reclamatiile tale ... nu faci decat sa aberezi ... dar o sa iti aduci aminte oricum candva laudele astea de sine si discutiile :D si o sa ma rad copios :)) pana atunci baga capu la cutie si respira in punga :D :rolleyes:
 

DeletedUser

de vorba cu prostii, IMprostii :D

ha ha ha

1. ce laude?
2. cine sunt aia satuli de posturi? tu, hades, dave, restul adminilor si moderatorilor + ceva membri TLD? :D
3. iar esti penibil... vezi ca tu esti ala care braveaza pe aici si se rupe in figuri! eu nu ma luad ca alti zei care conduc lumea aici si pe .net! ;)
4. ce sa intampla in capusorul tau? pe ce lume traiesti? esti paralel cu ce am postat eu... ma acuzi pe mine ca ma laud si ca aberez si nu-ti vezi mucosii care se bat cu pumnul in piept pe forum. mai si traiesc cu impresia ca e al lor! :)
5. nu conteaza cine sunt eu pt tine si nici nu-mi pasa... de prostie nu te mai scapa nimeni! :D
6. da-mi cun cont bancar ceva sa-ti trimit 10 lei, sa-ti cumperi si tu o paine ca faci urat de la foame. nu-ti sta bine ca mare lider de trib prin canal si cu mana intinsa! :D

pana atunci iti zic un calduros: "hai sitir, mucio!"
guster, regele guster ... si mi se rupe de voi!
 

DeletedUser310

:))

Deci, sincer, nu credeam vre-odata sa fac asta dar, anghelos are dreptate. Lizard, ai uitat sa ma postezi si pe mine la lista celor care sunt deranjati de posturile tale aberante pe aici, si cred ca pe multi altii. Nu sunt doar cativa, asa cum ai postat tu. Intr-adevar, problemele care le vezi tu, sunt doar in inchipuirea ta. Cred ca esti singurul care are probleme de fapt pe aici, si iarasi tind sa-i dau o mica dreptate lui anghelos, tu ai probleme de alta natura.
In loc sa te bucuri de un joc, te apuci sa improsti cu noroi in stanga si in dreapta, fara sa te uiti pe cine manjesti cu noroiul aruncat de tine. Mi se pare lame, chiar rau de tot. Omule, lasa-te joaca in liniste, in pace cu tine insuti, vezi de "problemele" tale, si lasa-i pe ceilalti sa se bucure de joc, daca tu chiar nu esti in stare.
Sunt lideri, de n ori mai buni, mai competenti decat tine, dar pe ei nu-i vad pe aici scriind pe forum aiurea. Tu ce drq ai? Suferi de megalomanie sau ce? Get a life man.
 

DeletedUser

esti plin de tupeu! :)

eu vad ca doar grupa voastra nemultumita si in plus tot voi sunteti aia care va auto-numiti lideri extrem de buni si emiteti etichetari cu cine e bun si cine nu e.

legat de problemele mele... lol, nici nu ma cunosti si nici nu o sa ajungi! nu are rost sa-ti spun din casa.

oameni buni sunteti frustrati rau de tot! va nemultumeste viata? nu-i bai, se poate rezolva!

cat sunt in fata calculatorului pe acest forum pot sa fac ce vreau si sa scriu ce vreau... si asta ma amuza, pt ca in momentul in care am inchis forumul nu mai am treaba cu voi! adevarul e ca imi place sa va studiez ... sa ziceam ca e un fel de test! ;) ma ajuta la job! ;)

asa ca de postat o sa tot postez sa vad pana unde ajungeti. recunosc, aberez mult uneori, dar asta face parte din taskul de pe forum, dar nu am mintit pana acum sau am ocolit adevarul. tot ce am relatat asa a fost. nush ce castiga x sau y daca vin aici cu vreajeli de cacat? imi pare rau de ei si de viata pe care o au! trebuie sa fie una neinteresanta si plictisitoare.

hai ca ne auzim pe duminica... am plecat din oras!

LizardKing
 

DeletedUser310

plin de tupeu? :D esti funny man. Autoproclamat lider extrem de bun? Esti in urma cu informatiile, nu mai sunt lider, sunt un amarat de trepadus care se gandeste sa paraseasca si lumea a doua. Guster, omule, se spune ca un om informat, este un om puternic, si adevarata bogatie o presupune tocmai informatia. Ar trebui sa stii si asta mai ales ca din cate imi dau seama, job-ul tau presupune lucrul cu oamenii. In asemenea caz, nu as vrea sa lucrez cu sau pentru tine.
Intr-adevar, in fata monitorului si cu degetele pe tasta, fiecare dintre noi poate fi cine sau ce doreste. Tu, esti un exemplu edificator al acestui lucru. Imi pare bine ca recunosti si tu ca, aberezi. In schimb, pentru aberatii nu prea exista scuze. Aberatia in esenta, tot aberatie ramane. Si chiar cred ca suferi putin de megalomanie, sau putin mai mult chiar din moment ce chiar tu spui ca, citez: "at sunt in fata calculatorului pe acest forum pot sa fac ce vreau si sa scriu ce vreau... si asta ma amuza, pt ca in momentul in care am inchis forumul nu mai am treaba cu voi! adevarul e ca imi place sa va studiez ... sa ziceam ca e un fel de test! ma ajuta la job!". Ca sa fac si eu putin pe fanfaronul, as putea spune ca te crezi un mic Zeulet, ce-i place sa stea sa observe insectele acelea mici si dezgustatoare ce se numesc oameni. Iar apoi se intoarce la, citez" aberatiile" lui.
Cine minte, cine nu minte, cine vine cu vrajeala, sau cine nu vine cu vrajeala, well, omule, nu cred ca neaparat conteaza atat de mult dar, e mai important cine se face de ras. In acest caz, trebuie sa-ti ofer medalia de aur pe deplin. Felicitarile mele, poti sa urci pe podium.
Sa ajung sa te cunosc? Cu tot respectul, nu-mi doresc. Nu prea ai avea ce cauta in cercul meu de prieteni. Ai ajunge sa te faci singur ridicol, de fapt, nu prea ar fi nevoie sa incerce nimeni acest lucru, pentru ca tu reusesti de minune.
Asa ca, felicitarile mele sincere. Continua cu aberatiile tale, cu dezinformarile tale, pentru ca daca tu nu ai exista, noi nu am avea de cine rade. Intr-un fel, esti un rau necesar in acest joc. Asta este, ce sa-i facem.

Te salut, si distractie placuta in acest week-end.
 

DeletedUser

mai ce pot sa zic ... sa trimeti alea 10 mil daca tot te dai asa de rotund ... ca sa imi cumpar si eu paine ... daca saracia e o rusine asta e ... eu nu condam omul sarac care munceste ... si ii privesc pe toti egal din anumite puncte de vedere ... dar asculta ce zic s-ar putea ca pe situl asta sa nu fi chiar tu miezul rege GUSTER ... parerea mea e ca ar trebui sa te maturizezi ... oricum candva vei fi obligat sa o faci ... :D
 

DeletedUser

cat despre legionar ma bucur ca a invatat ceva din jocul asta ... si e obiectiv si sper ca pe viitor sa realizeze singur din greselile anterioare ... oricum pamantul e rotund ... spor la toti . ;)
 

DeletedUser

@legionarul: sry man... dar iar ai o impresie prea buna despre tine. oricum daca tu te simti bine, e treaba ta.
nu-ti face grija, nu cred ca ai fi o companie chiar asa placuta la munca. imi place sa lucrez cu oameni care nu sunt prefacuti, mincinosi si care manipuleaza asa cum o faci tu si colegul Anghelos.
la partea cu facut de ras eu unu' nu zic nimic spre deosebire de voi... ii las pe altii sa traga concluziile! :)

@Anghelos: dezinformare? astept si un exemplu. argumentul fara dovezi e zero... adica nu e argument! :)
10 lei omu' ... nu 10 mil! ;)
legat de dezinformare. sa-ti fac o paralele intre noi:
1. eu fac misto de tine asa cum si tu faci de mine. vezi postul cu suflatul in punga.
2. tu ai un caracter infec pt ca incerci sa manipulezi. eu iti zic de 10 lei ca sa-ti intorc moneda cu boschetarii si tu repede pui accent pe: "daca saracia e o rusine asta e ... eu nu condam omul sarac care munceste ... si ii privesc pe toti egal din anumite puncte de vedere ..." de unde pana unde ai tras tu concluziile aste? ce frustrari ai, omule? asa puteam sa zic si eu la postul tau cu suflatul in punga.

legat de vorbit de sus eu pot sa aduc dovezi: discutiile dintre noi premergatoare razboiului sa vedem cine vorbea de sus cu cine. esti un penibil cum te contrazici. folosesti niste termeni ca si cinste, onoare, egalitate dar nu se regasesc si in comportamentul tau.

voi chiar credeti ca posturile voastre il fac pe om! ma p*s pe forum si pe posturile voaste. nu sunt atat de ipocrit sa nu zic p^s ca nu cumva sa-mi pierd o imagine de papa de la roma. prefer sa o zic decat sa tac si sa o gandesc asa cum o faceti voi!

actiunile voastre din viata de zi cu zi va fac oameni si daca voi sunteti multumiti, excelent! eu inca nu am avut multe plangeri la adresa mea si slava Domnului am multi prieteni, colegi si colaboratori!

sunt surprins la ce se paote ajunge pe un astfel de forum... cum s-a transformat tot. am avut si am nemultumiri la adresa adminilor. e dreptul meu sa le postez. la inceput toate posturile au fost calme si pertinente pana cand s-au atacat anumiti indivizi... si am ajuns unde am ajus. pt ca sunt o persoana incapatanata si nu permit sa-mi fie incalcat dreptul de exprimare libera. daca nu iti place ignore si gata!
la fel si in lumea 2. pun pe forum intrebare de razboi si iar se face un show incredibil. sunt curios de unde sunteti? nu de alta dar ma mai "certam" cu cineva pe un forum intern in triburile. mai mult facema misto unu de altu ca sa aflam ca ne cunoastem intr-un final. ne stiam de 3 sau 4 ani de zile! :D
 

DeletedUser

ce mi se pare interesant la tine e ca esti insistent ... sunt curios in continoare ce iti mai coace mintea :D
 

DeletedUser574

Anghelos, sincer pe mine m.a plictisit prostia soparlei....dar deh..:D
 

DeletedUser310

pe zi ce trece mai amuzant Guster KIng

@Guster King: omule, a nu spune "ma p^s" sau cum vrei tu sa spui, nu tine neaparat de prefactorie, etc. etc. etc. sau ce alte ineptii iti mai trec tie prin minte. Tine putin de respectul la adresa celorlalte persoane care citesc acest forum, si care nu sunt obligate sa citeasca toate acele baliverne sau aberatii care ne trec noua, cei ce postam, prin minte.

Hai sa-ti mai spun ceva. Da, ma simt bine in pielea mea, poate am de ce poate nu am de ce. Tu nu cred ca intelegi pe deplin sensul cuvantului prefacut. Prefacut esti tu stimabile, pentru ca mereu o dai intoarsa ca la Ploiesti. Cand cineva iti aduce un argument perfect valabil ca tu nu ai dreptate, incepi sa tipi ca "din gura de guster" ca esti abuzat. LOL, eu ti-am spus, chiar ai probleme. Exista o vorba: "cand o persoana iti spune ca esti beat, nu-i dai ascultare, dar daca-ti spun mai multi, ar fi bine sa te duci sa te culci." Probabil in mintea ta, totul este amuzant. Dar crede-ma nu este amuzant sa improsti cu noroi persoane care nu ai de ce. Dar probabil si asta este amuzant pentru tine. Cred ca un pic tot la prefacatorie se incadreaza acest lucru, sau nu? La lipsa de respect? O DAAA. Sigur, uite ca am gasit singur raspunsul.

Asa cum a spus si Deatheaters, lumea s-a cam saturat de prostiile tale. Ce ar fi sa faci un bine omenirii, si sa ne lasi? Ti-am spune toti bogdaproste si ti-am face pomeni ca sa ai pe lumea ailalata cand o sa-ti vina si tie randul.

Multe persoane intra pe acest forum in speranta de a afla lucruri utile, nu urletele tale. Ai reclamatii? Super, foarte bine, scrie la adminii sa zicem din Germania, la staff-ul tehnic de acolo. Scuteste-ne pe noi, te rog din suflet.

Si inca odata permite-mi sa-ti atrag atentia asupra lipsei tale totale de informare. Inainte de a face anumite afirmatii, ai face bine sa fii sigur pe ceea ce spui. E adevarat, este o tara democratica, in care cel mai mare castig probabil a fost dreptul la libera exprimare. Dar, aduce dupa el si o mare pedeapsa, si anume "Datul in judecata pentru calomnie". Din fericire pentru tine, esti la adapostul tastaturii si al monitorului. Asta se numeste lasitate, stai linistit. Ma intreb, in viata reala te comporti la fel? Si daca da, cate procese de calomnie ai pe rol?

Te salut, cu totala lipsa de respect, asa cum dai si tu dovada la adresa intregii lumi.
 

DeletedUser574

sa revenim la topicul initial...
IM va domina din cate se pare..
C11...e puternic
insa ce parere aveti de KBD? nimeni nu l.a observat?
 

DeletedUser

eu nu iam observat(KBD)
ce ziceti de G P R?:D mi-e mi se par destul de buni :)
 

DeletedUser

:)

nu are rost omul sa se chinuie. respect?!? nu stiti ce inseamna ala... vezi posturile domnului Anghelos. penibilil!

se pare ca cititi pe sarite... vezi concluzii pe care le trageti! vad ca ti-ai permis de la inceput sa ma etichetezi si sa ma faci in fel si chip. asta tot respect e! totul a degenerat din cauza lipsei de respect de care dati dovata... oricum nu are rost!

propun sa ne intoarcem la topic si sa-si vada fiecare de treaba lui. pe mine m-ati convins si sunt anumite lupte care nu merita a fi duse.

v-am salutat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser762

sa revenim la topicul initial...
IM va domina din cate se pare..
C11...e puternic
insa ce parere aveti de KBD? nimeni nu l.a observat?

KBD nu stiu cine sunt si nici nu ma intereseaza (ba am vazut ceva penibil cu niste cranii, cum e la moda pe net, dar cam atat.)

C11 inca sunt modesti, desi sunt jucatori tari acolo.
 
Sus