Viitorul L3

  • Autor subiect DeletedUser574
  • Data de început

DeletedUser1959

la cum arata harta va fi imposibil sa nu iasa un razboi intre wrath si L-Warr...vor aparea interesele si se va vedea atunci
 

DeletedUser

da sir gulos,talibanul,valiusha,bucurati-va pt ca sunteti intr-un trib care va domina lumea:) ))
 

DeletedUser

Viitorul L3 sub papucul cuiva anume... Nu al meu bineinteles... Dak va concentrati va iese:D.
 

DeletedUser

ºi eu mã bucur
yarrr..vom domina lumea ca niºte piraþi..mã rog..squirrelly WRATH, squirrelly WRATH :p
 

DeletedUser

ce imi place cand vad ca lumea face triburi de 3000000000 de persoane .. voi nu ati invatat nimik din istoria lumii 1?
 

DeletedUser

crezi ca nu am invatat ? uite exemplu ce am aplicat

puteam face 1 trib Brute Force cu 3000 de membri


dar suntem vro 5 triburi

deci am invatat
 

DeletedUser6

Sa faci un trib mai mare de 100 de persoane este o mare greseala din mai multe motive:

1. Nimeni oricat de bun ar fi ca lider nu poate organiza atatia oameni chiar daca are ajutoare de prima mana.

2. Jucatorii se sufoca reciproc chiar de la inceput , nu pot farma deloc deci nu se pot dezvolta repede. Nici nu mai vorbesc de ce haos o sa fie cand incepe farmatul

3.De aliati va fi intotdeauna nevoie deci la cei 1000000 de oameni pe care ii ai in trib mai trebuie sa mai adaugi 99999999 de oameni pe care nu poti sa ii ataci(si nici macar sa te bazezi pe ei la nevoie).

Parerea mea e ca pe L3 este nevoie de un trib puternic de max 100-150 de oameni care sa aibe max 2 aliati(inca max 300 de insi) astfel sa se poata domina corul(k44;k45;k55;k54). Aceste 3 triburi ar trebui sa aibe aliante numai intre ele si sa isi pastreze o organizare interna proprie si sa domine doar o anumita regiune a lumii fiecare. va trebui sa vedem cine vor fi cei 3 lideri puternici care vor putea face acest lucru(2 cred ca ii cam stim deja...). va asigur ca nici unul din triburile care acum se afla in top nu o sa poata faca fata pentru mult timp acolo. Multe lucruri o sa se schimbe odata cu incetarea protectiei, o sa fie frumos de urmarit cine va avea putea sa ramana in top.
 

DeletedUser1959

nata 10...o prezentare succinta si coerenta...sa speram ca asa va fi
 

DeletedUser523

centru vs periferie

Si cand cei care vor domina centrul se vor intalni cu cei ce vor domina periferia atunci sa vezi frumusete de razboi!!!;) :cool:
 

DeletedUser

Sa faci un trib mai mare de 100 de persoane este o mare greseala din mai multe motive:

1. Nimeni oricat de bun ar fi ca lider nu poate organiza atatia oameni chiar daca are ajutoare de prima mana.

2. Jucatorii se sufoca reciproc chiar de la inceput , nu pot farma deloc deci nu se pot dezvolta repede. Nici nu mai vorbesc de ce haos o sa fie cand incepe farmatul

3.De aliati va fi intotdeauna nevoie deci la cei 1000000 de oameni pe care ii ai in trib mai trebuie sa mai adaugi 99999999 de oameni pe care nu poti sa ii ataci(si nici macar sa te bazezi pe ei la nevoie).

Parerea mea e ca pe L3 este nevoie de un trib puternic de max 100-150 de oameni care sa aibe max 2 aliati(inca max 300 de insi) astfel sa se poata domina corul(k44;k45;k55;k54). Aceste 3 triburi ar trebui sa aibe aliante numai intre ele si sa isi pastreze o organizare interna proprie si sa domine doar o anumita regiune a lumii fiecare. va trebui sa vedem cine vor fi cei 3 lideri puternici care vor putea face acest lucru(2 cred ca ii cam stim deja...). va asigur ca nici unul din triburile care acum se afla in top nu o sa poata faca fata pentru mult timp acolo. Multe lucruri o sa se schimbe odata cu incetarea protectiei, o sa fie frumos de urmarit cine va avea putea sa ramana in top.
nu il ascultati, va minte!
 

DeletedUser

Sa faci un trib mai mare de 100 de persoane este o mare greseala din mai multe motive:

1. Nimeni oricat de bun ar fi ca lider nu poate organiza atatia oameni chiar daca are ajutoare de prima mana.

2. Jucatorii se sufoca reciproc chiar de la inceput , nu pot farma deloc deci nu se pot dezvolta repede. Nici nu mai vorbesc de ce haos o sa fie cand incepe farmatul

3.De aliati va fi intotdeauna nevoie deci la cei 1000000 de oameni pe care ii ai in trib mai trebuie sa mai adaugi 99999999 de oameni pe care nu poti sa ii ataci(si nici macar sa te bazezi pe ei la nevoie).

Parerea mea e ca pe L3 este nevoie de un trib puternic de max 100-150 de oameni care sa aibe max 2 aliati(inca max 300 de insi) astfel sa se poata domina corul(k44;k45;k55;k54). Aceste 3 triburi ar trebui sa aibe aliante numai intre ele si sa isi pastreze o organizare interna proprie si sa domine doar o anumita regiune a lumii fiecare. va trebui sa vedem cine vor fi cei 3 lideri puternici care vor putea face acest lucru(2 cred ca ii cam stim deja...). va asigur ca nici unul din triburile care acum se afla in top nu o sa poata faca fata pentru mult timp acolo. Multe lucruri o sa se schimbe odata cu incetarea protectiei, o sa fie frumos de urmarit cine va avea putea sa ramana in top.

36_2_9.gif
u're smart
36_1_75.gif
 

DeletedUser

complet de acord cu Talibanul..nu stiu insa de unde iei 100 de oameni bine organizati...aici se prefera marile familii de 5000 de oameni pe toate continentele care dau o aparenta senzatie de siguranta..din contra, esti mai expus...
 

DeletedUser

@ reborned

Nu este chiar asa. Pe .net am pierdut un sat mare tocmai ca mi-am pus increderea in tribul de "prieteni", romani care nu au miscat un deget, dar care dupa ce am pierdut satul se vaicareau ca a pierdut tribul un sat bun... Ms de asa trib, mai bine lipsa, sau singur.
 

DeletedUser

normal..nu ai cum sa stii cum sunt membrii decat cand chiar ai nevoie de ei..in general acolo suportul e bine coordonat si chiar vine..
 
Sus