Viitorul lumii 18

DeletedUser

Mai mai mai, laudati sunteti voi astia din H.A :)))
Pacat ca nu sunteti un trib :|
 

DeletedUser

Vad ca va place sa comentati pe seama altora, dar nu aveti nici un pic de curaj sa scrieti cu nick-ul vostru de pe L 18.

ma gasesti cu numele purina. uite ca mi`am facut curaj.

o sa fie cea mai tare confruntare dintre ๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑



+SAS+1 & +SAS+2 & +SAS+3
& +SAS+4 & +SAS+5& +SAS+A&+SAS+B

Acelaşi trib, aceiaşi prieteni.



๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑


VS


Familia Daciei Zamolxes este formată din:

DiViN
DiViN1
DiViN2
DiViN3
DiViN4
DiViN5
DiViN6
DIVIN7
DIVIN8
DIVIN9
DiViN#
DiViN-
DiViN*
DiViN+


Asteptam statisticile.
 

DeletedUser

ma gasesti cu numele purina. uite ca mi`am facut curaj.

o sa fie cea mai tare confruntare dintre ๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑



+SAS+1 & +SAS+2 & +SAS+3
& +SAS+4 & +SAS+5& +SAS+A&+SAS+B

Acelaşi trib, aceiaşi prieteni.



๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑.๑۩۞۩๑




VS


Familia Daciei Zamolxes este formată din:

DiViN
DiViN1
DiViN2
DiViN3
DiViN4
DiViN5
DiViN6
DIVIN7
DIVIN8
DIVIN9
DiViN#
DiViN-
DiViN*
DiViN+


Asteptam statisticile.

cine te-a suparat nepoate?
tu chiar ai timp de toate aberatile de pe forum?
 

DeletedUser

Cainele moare de drum lung iar prostul de grija altuia!

Intotdeauna se gasesc cretini cu tot felul de comentarii idioate.
Eu prea putin comentez pe forum, nu am timp si de asa ceva, insa nu pot sa-i las fara raspuns pe toti mucosii ce au ceva de impartit cu tribul DiViN.
Ai o parere, spuneti-o, nu e o problema, insa nu jigni sute de jucatori doar pentru simplul fapt ca nu-ti place tie de un trib sau altul. Acest mucos, cu mici exceptii, are numai postari anti DiViN. Sincer, nu ma deranjeaza, insa macar de ar fi adevarat. Sa faci comentarii tendentioase doar de dragul de a face, mie mi se pare o mare tampenie.
Daca se solicita sprijin in trib pentru unele sate, cica nu e bine, ce tipa DiViN dupa sprijin! Ametitule, toate triburile solicita sprijin pentru satele lor, care-i problema?

In alta postare cica noi ne chinuim sa organizam atacuri pe ford. Mai fata palida, in decurs de 10-12 zile am organizat 2 atacuri slabute in urma carora am cucerit 11 sate, dacia si-a dat stergere cont sau renunta la joc, westcar, intemeietorul, a parasit tribul si intentiona si el sa se lase de joc iar un jucator a fost trimis la marginea hartii. Asta inseamna ca ne chinuim cu ei?

Nu vrem sa fim prost intelesi, noi nu ne-am laudat niciodata cu micile noastre victorii, si nici nu o vom face vreodata, insa nu putem accepta nici sa stam sa fim jigniti de toti kktii cu ochi.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lol

lol the patriot
stiam del a inceput ca noi 5(din ford) nu o sa va nimicim
dar vam facut de ras
lasama cu statisticile tale din twstat
cum pot 5 jucatori sa faca fatza la 500?
imposibil!!
dar mam distrat la maxim cu atacurile voastre:))
 

DeletedUser

nu stiu cati din cei de aici au jucat pe L10
dar astia din divin se pare ca au luat formula celor din SMIR, Wrath, GW constituind o familie mamut (fuzionand pe urma cum se va intampla si aici) de care toti dusmanii rad si vad ca maretul patriot probabil conducator al familiei divin iese pe extern cu comentarii exact la fel cum ieseau fostii conducatori ai maretei familii de pe 10
poate au vreo legatura cine stie :rolleyes:

patriot dar vezi ca pe 10 marea familie nu a avut deloc liniste si dupa ce si-a luat-o in barba din toate pozitiile se pare ca acum vor avea un sfarsit foarte tragic asa ca ai grija dar nu stiu de ce am impresia ca si voi cand veti ajunge langa unul sau 2 triburi bune o sa patiti la fel
 

DeletedUser

lol the patriot
stiam del a inceput ca noi 5(din ford) nu o sa va nimicim
dar vam facut de ras
lasama cu statisticile tale din twstat
cum pot 5 jucatori sa faca fatza la 500?
imposibil!!
dar mam distrat la maxim cu atacurile voastre:))

Mucosule, debitezi numai prostii, numai idiotenii. Cu ce ne-ai facut tu sau voi de ras? Concret, spune cu ce?
TWStats nu minte niciodata, acolo este aratata realitatea, nu prostiile debitate de voi pe forum.
Te-ai distrat asa de bine ca si tu, pe langa westcarr, v-ati blocat psihic si ati renuntat la joc. :))
Asa de bine v-ati distrat (adica panicat) ca ati ajuns sa cersiti sprijin inclusiv la jucatorii din DiViN, jucatori din RIP sau SAS. Mai mult, te-ai milogit si de SAS sa te primeasca inapoi.
Eu te compatimesc, nu esti singurul, sunt multi gogosari ca tine pe triburi.
Daca erai un jucator bun si cu demnitate, luptai pana la ultimul sat, nu paraseai jocul imediat ce ai vazut ca ai pierdut 4-5 sate.
Pentru mine, toti cei din ford ati fost niste jucatori prosti! O pot dovedi oricand, cu mesaje, statistici,etc.

poda, tu cine mai esti, mai ametitule? :) Te-a deranjat cineva cu ceva? Esti in tema cu acest subiect? Stii tu ceva despre noi, despre DiViN? Crezi ca tampeniile tale intereseaza pe cineva?
Noi nu jucam pe L10, deci nu ai de unde sa ne cunosti. Tu nu joci pe L18. Si-atunci? De ce nu stai linistit in banca ta? De ce mananci rahat cu gura plina?

Ce repede se solidarizeaza lichelele!!! :)
 

DeletedUser

Mucosule, debitezi numai prostii, numai idiotenii. Cu ce ne-ai facut tu sau voi de ras? Concret, spune cu ce?
TWStats nu minte niciodata, acolo este aratata realitatea, nu prostiile debitate de voi pe forum.
Te-ai distrat asa de bine ca si tu, pe langa westcarr, v-ati blocat psihic si ati renuntat la joc. :))
Asa de bine v-ati distrat (adica panicat) ca ati ajuns sa cersiti sprijin inclusiv la jucatorii din DiViN, jucatori din RIP sau SAS. Mai mult, te-ai milogit si de SAS sa te primeasca inapoi.
Eu te compatimesc, nu esti singurul, sunt multi gogosari ca tine pe triburi.
Daca erai un jucator bun si cu demnitate, luptai pana la ultimul sat, nu paraseai jocul imediat ce ai vazut ca ai pierdut 4-5 sate.
Pentru mine, toti cei din ford ati fost niste jucatori prosti! O pot dovedi oricand, cu mesaje, statistici,etc.

poda, tu cine mai esti, mai ametitule? :) Te-a deranjat cineva cu ceva? Esti in tema cu acest subiect? Stii tu ceva despre noi, despre DiViN? Crezi ca tampeniile tale intereseaza pe cineva?
Noi nu jucam pe L10, deci nu ai de unde sa ne cunosti. Tu nu joci pe L18. Si-atunci? De ce nu stai linistit in banca ta? De ce mananci rahat cu gura plina?

Ce repede se solidarizeaza lichelele!!! :)


Da` tu nu stii sa vorbesti frumos? Foloseste mai putina abjectie verbala. Eu iti confirm cele spuse de poda pt ca SKIN a jucat pe l10.
 

DeletedUser

Cica cel mai destept cedeaza primul (nu stiu cat este valabila afirmatia la romani). Ce tot va certati ma atata si mai ales aici, faceti topic special cu razboiul vostru si discutati acolo, asa ar fi cel mai corect.
 

DeletedUser

bloodyspuk, de ce te bagi in seama fara rost? Sa confirmi ce? A infirmat cineva ceva referitor la L10? NU! Si-atunci, de ce te bagi ca musca in kkt? :)
Unii sunteti si tantalai...:))

PS. Eu stiu sa vorbesc si frumos, insa voi....adica unii dintre voi, stiti sa vorbiti doar cand este cazul? Stiti sa va controlati? Aveti si voi o masura in a spune prostii si imbecilitati? Nu? Atunci... ciocu mic si joc de glezne! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu credeti ca ar trebuii sa vorbiti despre viitorul lumii 18 ?
Divin este un trib mamut, care nu cred ca va face parte din viitorul lumii 18 si .. ar trebuii sschimbat subiectul
 

DeletedUser

Un raspuns frumos din partea unui conducator care nu are treaba cu triburile, si nici cu realitatea probabil...
Cand inveti sa vorbesti, ar trebuii sa te bagi in seama...
Esti un jucator SLAB , FOARTE SLAB.. din toate satele tale cucerite, 10 au fost de barbari si 5 inobilari interne.. asta demonstreaza ca esti un jucator foarte slab, si mai mult, dupa evolutia tribului un conducator foarte foarte SLAB
 

DeletedUser

Esti genul de jucator cu ochii cascati la clasamente, statistici si alte bazaconii.
Eu joc doar sa ma distrez, nu pentru ambitii personale sa sa demonstrez ca sunt eu jucatorul lu' Peste.
Am o varsta, am o experienta de viata si un dram de maturitate, in consecinta imi cer scuze daca am jignit pe cineva. Sigur, nu rezolv nimic, prostii si aberatii se vor mai scrie pe forumul extern, nu le putem elimina.

Acum, ce sa-ti raspund eu tie? Ce poti raspunde la niste consideratii ...... ma opresc, iar primesc avertisment! :)

stunty a spus:
dupa evolutia tribului un conducator foarte foarte SLAB

Ce evolutie are tribul? Daca in 24 de ore o sa intram in TOP5, ce-o sa spui? Ca avem o evolutie buna? Crezi ca-mi este greu sa strang intr-un singur trib toti jucatorii de top din celelalte triburi ale familiei? Dar n-o fac, noi avem o strategie, nu visul de a ajunge in top10! Pentru jucatori ca tine asta conteaza, sa se vada in top si apoi sa-si etaleze prostiile pe acest forum extern.

Stii ce? Te bagi in seama aiurea, fara rost, fara sens, doar sa iesi si tu in evidenta. Nu ma cunosti, nu ai treaba cu tribul DiViN, nu aveai treaba cu subiectul in cauza......si-atunci? De ce te bagi in seama fara rost? Sa demonstrezi ce? Daca erai corect nu faceai afirmatii fara acoperire, iti vedeai de drumul tau.
 

DeletedUser

Sincer, prea multe vorbe despre DIVIN, asta ma enerveaza.
Si in legatura cu evolutia tribului, daca stii despre ce vorbesc, poti privii la tribul BURN, PDT, UPS!!!, C_N ( nu spun TROAN sa nu-mi sara lumea in cap, triburi care de la inceput de lume si care se mentin foarte foarte bine .. despre aceasta evolutie vorbesc .
Stabilitate si cat mai putine pierderi de sate
 

DeletedUser13808

imi cer scuze celor pe care iam deranjat cu postarile mele(ma refer la cei ce nu fac parte din divin:D)
oricum prin ce am spus am incercat sa va arat cum se comporta the patriot cand isi spune cineva ceva ce nu ii convine..este politicos cu tine atata timp cat nu il contrazici si taci si te supui lui si niste mici adevaruri din divin ..oricum nu voi continua acest subiect pt aici este vorba de viitorul lumii 18 un viitor in care divin nu va fi...ar fi trebuit sa deschid o alta tema pt cea ce sa postat pe aici in mica noastra dicutie...in fine spor la joc ...eu unul pe l18 nu mai joc miam dat delete datorita multelor aliante altceva cu exceptia inobilarilor interne sau sate de barbari nu aveam ce ataca si decat sa scresc din barbari mai bine ma las...divin este un trib slab si eu un jucator slab pentru ca am facut parte din acest trib ..na acum iam rezolvat enigma lui the patriot care tipe pe aici unde am jucat eu pe lumea 18 ..nu il condamn ca nu ma cunoaste pt la cati membri sunt in acea familie ..oricum ultima postare a mea aici..sincer sunt un pic dezamagit de RO sunt triburi si jucatori cu experienta care stiu ce inseamna onoarea si respectul dar datorita unor jucatori care nu stiu ce inseamna ca am zis mai devreme jocul nu mai este atat de atractiv..si sunt dezamagit de mine pentru ca mam coborat la nivelul lor prin cometariile mele pe acest forum...
 

DeletedUser

Mucosule, debitezi numai prostii, numai idiotenii. Cu ce ne-ai facut tu sau voi de ras? Concret, spune cu ce?
TWStats nu minte niciodata, acolo este aratata realitatea, nu prostiile debitate de voi pe forum.
Te-ai distrat asa de bine ca si tu, pe langa westcarr, v-ati blocat psihic si ati renuntat la joc. :))
Asa de bine v-ati distrat (adica panicat) ca ati ajuns sa cersiti sprijin inclusiv la jucatorii din DiViN, jucatori din RIP sau SAS. Mai mult, te-ai milogit si de SAS sa te primeasca inapoi.
Eu te compatimesc, nu esti singurul, sunt multi gogosari ca tine pe triburi.
Daca erai un jucator bun si cu demnitate, luptai pana la ultimul sat, nu paraseai jocul imediat ce ai vazut ca ai pierdut 4-5 sate.
Pentru mine, toti cei din ford ati fost niste jucatori prosti! O pot dovedi oricand, cu mesaje, statistici,etc.

poda, tu cine mai esti, mai ametitule? :) Te-a deranjat cineva cu ceva? Esti in tema cu acest subiect? Stii tu ceva despre noi, despre DiViN? Crezi ca tampeniile tale intereseaza pe cineva?
Noi nu jucam pe L10, deci nu ai de unde sa ne cunosti. Tu nu joci pe L18. Si-atunci? De ce nu stai linistit in banca ta? De ce mananci rahat cu gura plina?

Ce repede se solidarizeaza lichelele!!! :)

ceam facut ma?:)))
mam milogit de sas sa ma primeasca inapoi?..dute culcate..poate tie somn:))
f amuzant esti..blocat psihic auzi:))
sunt doar realist///de ce sa ma mai chinui cand nu mai am cu ce?:p
 

DeletedUser

the patriot
Esti genul de jucator cu ochii cascati la clasamente, statistici si alte bazaconii.
Eu joc doar sa ma distrez, nu pentru ambitii personale sa sa demonstrez ca sunt eu jucatorul lu' Peste.

eu:chiar tu ai zis ca twstats nu minte..:))
penal...

the patriot
Ce evolutie are tribul? Daca in 24 de ore o sa intram in TOP5, ce-o sa spui? Ca avem o evolutie buna? Crezi ca-mi este greu sa strang intr-un singur trib toti jucatorii de top din celelalte triburi ale familiei? Dar n-o fac, noi avem o strategie, nu visul de a ajunge in top10! Pentru jucatori ca tine asta conteaza, sa se vada in top si apoi sa-si etaleze prostiile pe acest forum extern.

eu:tot 5 la puncte,ca inamici invinsi si dastea..varza:))


si inca ceva..sunteti 500..no bine..hai 400!un nobil de la fiecare si ajungem la 100 sate luate dintrun foc!totusi eu nu pierd decat unul pe zi si colegii mei nimic..carei faza?:))
si mai e si westcar(un las dupa mine) care a fost si el cu noi..dar chipurile a dat spergere de cont si nu mai joaca....pana il luati si pe el in ritmu asta(avea aparare tripla decat am avut eu) vor mai trece vreo....5 luni?:))
sper ca un trib mare,vecin voua(RIP +SaS+ sau Gemina) sa se trezeasca si sa inceapa razboiul..pe care voi il veti pierde rusinos si va veti dispersa mai repede decat vati adunat:))
Multa bafta Marele Conducator the patriot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

the patriot a spus:
poda, tu cine mai esti, mai ametitule? Te-a deranjat cineva cu ceva? Esti in tema cu acest subiect? Stii tu ceva despre noi, despre DiViN? Crezi ca tampeniile tale intereseaza pe cineva?
Noi nu jucam pe L10, deci nu ai de unde sa ne cunosti. Tu nu joci pe L18. Si-atunci? De ce nu stai linistit in banca ta? De ce mananci rahat cu gura plina?

Ce repede se solidarizeaza lichelele!!!

in primul rand jignindu-ma din prima propozitie care o ai la adresa mea nu pot deca sa constat ca iti declari frustrarea si sa demonstrezi anumite defecte pe care le ai
in al doilea rand joc pe L18 si urmaresc forumul extern si am destui prieteni cu care mai discut asa ca poate sunt destul de in tema cu acest subiect
eu mi-am spus opinia
stiu ca nu e L10 aici dar pt cunostiintele tale asa se intampla pe toate lumile cu familiile mamut iar eu doar ti-am atras atentia si ti-am dat un examplu elocvent pe care tu daca erai cu capul pe umeri puteai sa il iei ca tema de casa si sa reflectezi ca doar stii cum e vorba aia "cand 2 iti spun ca esti beat te duci si te culci" , dar vad ca ti-e iti spune multa lume acelasi lucru dar nu vrei nici macar sa iei in considerare ceea ce se spune

nu pot decat sa te felicit pt ambitia ta dar ca un sfat ambitia e de multe ori prosteasca si ucide ;)

in rest iti doresc succes cu tribul tau caci tare ma tem ca vei avea nevoie
 
Sus