Viitorul lumii 18

DeletedUser

:))
e ceva timp de cand nu m-am mai amuzat asa copios pe extern...:)))de pe vremea lu miss stranutelu:)no offece dane daca citesti pe aici.
haideti sa incercam sa terminam cu aberariile jignirile si alte chesti de genu si sa incercam sa revenim la subiect.
in ultimul timp dupa parerea mea au aparut niste schimbare majore de centru de interes pe l18 si cum spunea cineva sa incheiat si valul de renuntat,in general au cam ramas jucatori si triburile care vor sa faca ceva pe aici...de acum putem vedea triburile care au stabilitate si care au de gand sa reziste...
 

DeletedUser

:))
e ceva timp de cand nu m-am mai amuzat asa copios pe extern...:)))de pe vremea lu miss stranutelu:)no offece dane daca citesti pe aici.
haideti sa incercam sa terminam cu aberariile jignirile si alte chesti de genu si sa incercam sa revenim la subiect.
in ultimul timp dupa parerea mea au aparut niste schimbare majore de centru de interes pe l18 si cum spunea cineva sa incheiat si valul de renuntat,in general au cam ramas jucatori si triburile care vor sa faca ceva pe aici...de acum putem vedea triburile care au stabilitate si care au de gand sa reziste...

Aha, copios. Da' ia hai sa incercam sa te intoarcem pe matale la gramatica dintr-a 8-a si sa mai "umble" matale pe la orgoliul ala care-ti da afara din chilotei ca pleznisi cu pumnul in tort de umplusi tot monitorul. La perfect simplu, evident.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aha, copios. Da' ia hai sa incercam sa te intoarcem pe matale la gramatica dintr-a 8-a si sa mai "umble" matale pe la orgoliul ala care-ti da afara din chilotei ca pleznisi cu pumnul in tort de umplusi tot monitorul. La perfect simplu, evident.

:))))))))dute ma la clasa ta...
fiecare cu ce el il doare.
O sa ma duc si pe la clasa I daca tu vrei insa sincer pt mine nu schimba nimic faptu ca imi demonstrezi ca esti putin frustrat si deh asta e treaba marilor inteligenti si moralisiti de genu...
cand nu ai nimic de zis te iei de ortografie...in fine putin ma intereseaza ce crezi tu despre orgoliu meu.
daca ai ceva interesant de zis ma anunti altfel am alceva mai bun de facut decat sa imi pierd timpu cu chesti de genu si cu persoane de genu...
paste fericit si sa corectezi si postu asta.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3101

Aha, copios. Da' ia hai sa incercam sa te intoarcem pe matale la gramatica dintr-a 8-a si sa mai "umble" matale pe la orgoliul ala care-ti da afara din chilotei ca pleznisi cu pumnul in tort de umplusi tot monitorul. La perfect simplu, evident.

pfiu...te...liniuta..ai uitat la ..sau(impreunat)...in chiloti la Qiilindori..????:EEK:
 

DeletedUser

pfiu...te...liniuta..ai uitat la ..sau(impreunat)...in chiloti la Qiilindori..????:EEK:

ne lesi:D:D

---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))))))))dute ma la clasa ta...
fiecare cu ce el il doare.
O sa ma duc si pe la clasa I daca tu vrei insa sincer pt mine nu schimba nimic faptu ca imi demonstrezi ca esti putin frustrat si deh asta e treaba marilor inteligenti si moralisiti de genu...
cand nu ai nimic de zis te iei de ortografie...in fine putin ma intereseaza ce crezi tu despre orgoliu meu.
daca ai ceva interesant de zis ma anunti altfel am alceva mai bun de facut decat sa imi pierd timpu cu chesti de genu si cu persoane de genu...
paste fericit si sa corectezi si postu asta.

Nu te mai corectez fratica, trec sarbatorile pana termin. Si oricum esti tu extraordinar. Scoate extra.
 

DeletedUser

Aici se vorbeste despre ce credeti ca se va intampla pe aceasta lume sau faceti scoala ?
 

DeletedUser

Aha, copios. Da' ia hai sa incercam sa te intoarcem pe matale la gramatica dintr-a 8-a si sa mai "umble" matale pe la orgoliul ala care-ti da afara din chilotei ca pleznisi cu pumnul in tort de umplusi tot monitorul. La perfect simplu, evident.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

exhaustivule, se pare ca nu ai inteles regula 1.4 care spune ca nu ai voie sa scoti ochii analfabetilor..rusine sa-ti fie
 

DeletedUser

se pare ca nici tu nu stii ca nu ai voie sa faci dublu post ;)

De unde stii tu ca o sa fie a tribului BURN ? Lumea 18 o sa tina mult timp de acum in colo, dupa dizolvarile si infiintare de noi triburi se vede
 

DeletedUser2760

Bun a trecut atata vreme decand ai a inceput lumea 18 si multi ziceau ca BURN va face legea, tin sa va anunt ca ei nu mai exista de ceva vreme :d
 

DeletedUser

Bun a trecut atata vreme decand ai a inceput lumea 18 si multi ziceau ca BURN va face legea, tin sa va anunt ca ei nu mai exista de ceva vreme :d

daca chiulesti de la orele de istorie e bine sa nu vorbesti despre Stefan cel Mare si despre nemti
fostii jucatori Burn, care au ramas in joc, fac legea in zona lor si acum
 

DeletedUser

...

mai sunt pareri, cine va face legea...
sau inca e prea devreme:)
de triburi care nu mai exista nu are rost sa vorbim
 

DeletedUser35226

daca va uitati bine BURN s-a tranfosmat in ~NO.1~
deci tot ei raman ;)
 

DeletedUser31742

lumea 18 va fi cucerita de =SN= si toate academiile tribului respectiv..pam pam!!
 
Sus