Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

Fiti seriosi..fiecare trib isi urmeaza interesele..razboi mondial..greu de crezut..
+SAS+ are o pozitionare foarte buna..cea mai buna de pe L5 momentan..isi vor domina zona clar daca se inteleg bine..:)
 

DeletedUser

=)) :)))


nu e singuru jucator care nu a mai dat delete ... si sunt sigur ca in curand isi vor retrage si altii cererea de stergere
Se pare ca v-ati inselat amarnic cand il acuzati mereu pe stranutelu ca e maniac bla bla bla. Acuma s-au vazut multe.

Spor la joc mai departe
 

DeletedUser4920

Va fi interesant de vazut diplomatia triburilor in continuare si ce se va intampla


Oricum ce va fi ...va fi frumos

Din pacate din lipsa de timp nu pot afirma ca eu voi mai juca :D



O seara buna ,
Setzel
 

DeletedUser

Viitorul lumii 5 este in mainile noastre ;)).......De acord cu setzel, diplomatia triburilor va hotara soarta lumii 5 in continuare......
 

DeletedUser

Modestii sincerii curajosii, intelegatorii, astia suntem NOI :)) WaRooM.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

sincer....daca waroom ajunge in margine..si o vor face prin ex-noi si alte razboaie,daca nu se certa intre ei...vor inchide harta...
 

DeletedUser

gresit,MT avea iesire la margine in K 82 ,dar au facut o greseala...au renuntat la un player fushor.nu duceau lipsa de sate pt.tranzit.strategia este de multe ori in detrimentul proprilor interese.este tardiv acum sa cautam unde a gresit MT.


RAZBOIUL ESTE TOTUL,ARTA SI CREATIE.LUPTA ESTE UNICA
 

DeletedUser18538

Abia acuma o sa inceapa razboaie peste razboie:DVa fi foarte frumos
 

DeletedUser

:) asta nu se stie :) atmosfera in trib e ff buna si cred ca asta da un plus jucatorilor :) dupa paprerea mea waroom va sta mult si bine pe locul 1 :)
 

DeletedUser

Si in M.T. era atmosfera foarte buna,la fel si in NOI dar s-au cam plictisit baietii de joc :)
 

DeletedUser10145

noi nu ne plictisim...mai ales Gasca nebuna :D, abia acum parca a inceput jocul :)) deci mai dureaza ceva pana sa ne plictisim. Hitler fara mustata (rainn21), vezi ca esti dator cu ceva :)). nu tre sa zic cu ce ca banuiesc ca stii :)) si vinerea asta nu ajung :p
 

DeletedUser

da noi in waroom nu ne plictisim :) pompeaza "hitler fara mustata ... " sange de razboinici in venele noastre ... "o sa dominam parcarea ":D
 
Sus