Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

:))

ma setzel dc nu taci din gura?vorbesti numa sa nu taci!vezi-ti acolo de tribul tau ca nu team intrebat cate prune are in "straita" tribul tau!:rolleyes:
 

DeletedUser6843

cheap propaganda dude :rolleyes: ...macar de ziceai ceva interesant.... ma faci sa cred ca nu esti mai presus de oameni aia care aveau triburi mamute si faceau propaganda pe forum la fel ca tine acum ....cand iti sustii tribu fao in asa fel sa nu il faci de cacao.



Au picat unii si care nu erau in triburi mamute :D.Cacao cu lapte-bun.
 

DeletedUser6843

ma setzel dc nu taci din gura?vorbesti numa sa nu taci!vezi-ti acolo de tribul tau ca nu team intrebat cate prune are in "straita" tribul tau!:rolleyes:

Daca ti se pare ca esti luat peste picior nu`l baga in seama si asculta ce zic eu :))


trasista sau straita?
 

DeletedUser4920

ma setzel dc nu taci din gura?vorbesti numa sa nu taci!vezi-ti acolo de tribul tau ca nu team intrebat cate prune are in "straita" tribul tau!:rolleyes:



Pai ce eu am intrebat de ce tribu tau recruta oameni care nu au treaba cu p&p....nu asa ca nu te uita in traista noastra poate avem si portocale :D
 

DeletedUser

:))

in zona clujului si a judetului alba,mai precis zona muntilor apuseni ,PUNGA se mai zice STRAITA!daca nu ma credeti cand o sa treceti prin zonele respective,opriti in localitatile de tarani si intrebati!
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Doar asa, ca sa va amintesc...
 

DeletedUser

in zona clujului si a judetului alba,mai precis zona muntilor apuseni ,PUNGA se mai zice STRAITA!daca nu ma credeti cand o sa treceti prin zonele respective,opriti in localitatile de tarani si intrebati!

Eu stau la tare in jud alba,ai dreptate mah:D
 

DeletedUser

Ufo

poate avem si noi un cuvant de spus pe lumea 5.suntem stapani pe k73,iar unele triburi mai mari pot afirma k suntem un adevarat ghimpe in coasta :))
si suntem abia la inceput :))
 
Sus