Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

Ce gen de triburi credeti ca vor domina de acum pe lumea 5?
La inceput au fost mamutii ~EC~...BURN... acum ce gen de triburi vor domina?
Daca se pot da si exemple .
 

DeletedUser4920

Deci exclud WaRooM sunt acolo am 2 preferinte O.S. sau M.T. cine va castiga razboiul de acolo va domina L 5 !
 

DeletedUser1969

joace si vei vedea...poate exista vreun nostradamus al triburilor....
 

DeletedUser

eu zik ca inca nu se poate spune cine va domina....dar cred ca M.T. sau O.S. din ce am vazut eu sunt cei mai grupati :)
 

DeletedUser

MeTe Clar !
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu zik ca inca nu se poate spune cine va domina....dar cred ca M.T. sau O.S. din ce am vazut eu sunt cei mai grupati :)

grupati?,aici nu cred ca mai e vorba de cum sunt grupati,ci de cat de bine se organizeaza si lucreaza in echipa,niciun trib nu va rezista daca nu va lucra in echipa,depinde si de strategiile pe care le adpota aceste triburi


si eu cred ca M.T. se va mentine o vreme destul de indelungata pe primul loc pentru ca au cum a zis cineva "unde sa respire"
curios sunt nu de DHBM,mi se par foarte bine asezati si daca rezista in razboiul cu M.T. cred ca vor ajunge si ei un trib foarte puternic,si problema membrilor se va rezolva pe parcurs
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dhbm ii vad k pe LR pe L3 dak vor rezista razboiului cu M.T. .

O.S. sincer nu ii vad in viitor prea bn , decat sub o fuziune cu noobs poate ... sau cu alt trib puternic prin care sa reziste .

one e un trib f. bun si ii vad ptr multe vreme acolo sus .

immo au avut o decadere ... cred k isi vor reveni deoarece o.s. nu cred k vor rezista prea mult .

l.o.d. nu ii cunosc prea bn dar par a o duce bn .... cred k se vor mentine in top 5

waroom - e u trib de calitate parerea mea , insa nu stiu dak vor rezista f. mult , decat dak vor recruta ceva membrii (cv mai multi)

MeTe - nu cred k vor avea un viitor frumos .

NOI- top 10 , dar nu mai sus

T.T. nu ii cunosc dar vor face o figura frumoasa


nebunu - am o parere f. buna despre ei , dar alianta lor cu o.s. cred k le va aduce un dezavantaj mare .


cam asta e parerea mea despre cele mai importante triburi . sper sa nu fii uitat pe nimeni . Despre M.T. nu comentez nimic ;)
 

DeletedUser

sa speram ca o sa facem o figura frumoasa noi T.T.,cat despre L.O.D. nu am ce sa zic un trib exceptional,jucatori impecabili,insa un conducator care lasa mult de dorit
 

DeletedUser

nu sunt extremist...dar va zic ca M.T. de pe L5 e ceva de genul Scitii de pe L3...deci...M.T. vor domina multa vreme de acum incolo...daca nu cumva pentru totdeauna
 

DeletedUser

O.S ul se misca pe harta.
A inceput o fuzionare cu PHX, scopul scuza mijloacele, sa vedem ce iese :D
 

DeletedUser

tribul O.S. multumeste pt incurajari si pt toate urarile de bine... speram ca si pana acum sa o tinem la fel de rau ;)
 

DeletedUser6843

daca si preferatul meu mitel68 a plecat din IMMO ceva chiar e ciudat.Mai sa nu se inteleaga ca vorbesc cu mitel68 pe mesaje private in fiecare zi mai vorbim odata la 2-3 luni sa ne salutam.dar repet e cel mai bun jucator de pe l5 din punctul meu de vedere,cand o sa jucati ca el sa imi dati si mie mesaj privat pe triburile
 

DeletedUser6843

moralitate,onoare?.penibil 100%-DAAA



1.Cat timp IMMO era pe primul loc,tot respectul pentru ei,toti ii salutau si si isi declarau prietenii
2.M.T. este acum pe primul loc si cred ca v`a mai fi mult timp,din cate vad pe forum sunt destul de instruiti mai toti membrii,pacat ar fi sa plece ceva membrii de la ei si pe l7
3.ONE un trib mic ca membrii MARE ca jucatori nu spun nimic pe forum extern dar il citesc zilnic si cred ca se amuza non-stop.
4.WaRooM -au fost baietii si pe colo si in partea cealalta,sper ca s`au regasit ca sunt o gramada de membrii activi acolo cred si cu siguranta asta v`a fi ultimul lor trib s`au plictisit.
5.L.O.D Nu cunosc situatia.trib super bun inca de la inceputul lumii 5 sunt in top 10 si nu cred ca au probleme,jos palaria.
6.O.S.dar nu cel mai din urma trib,asa a fost sa fie.Un trib interesant-OldSchool s`a spus totul.As avea de spus cate ceva din ce am inteles pe forum,dar nu ma pot pronunta,nu sunt in tema,nu cunosc si eu sunt mai novice in "ale caracterului" pe triburile,dar liderul lor a spus odata ca si`a dat seama de ce oameni sunt si suntem in acest joc deci apreciez.

Mai mult nu pot sa comentez pentru ca ori suntem ca trib in razboi cu triburile respective ori celelalte vor sa ne declare razboi sau daca zic ceva de ele se simt cu nasul pe sus
 

DeletedUser

tribul O.S. multumeste pt incurajari si pt toate urarile de bine... speram ca si pana acum sa o tinem la fel de rau ;)

hilar e ca radeati pe alte topicuri de anumite triburi ca fac fuziuni :D:confused:
nu o lua in nume de rau :) scot in evidenta doar ce ti se parea tie "naspa" la alte triburi :)
 
Sus