Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

In NOI nu cred ca se plictisise lumea de joc.Conducerea nu era tocmai potrivita pentru un ditamai tribul ca NOI.Din cauza asta s-a ajuns la abandon

@tarnava:1)stranutelu chiar era manaic.Daca te uitai pe twstats 99 % din satele lui erau innobilari interne.Recunostinta lui fata de multi care au trimis sprijin si resurse a fost concedierea.
2)nu cred ca e cazul sa ii numesti lepre pe cei care au ramas pe lumea 5.Leprele cred ca se aflau in conducere
3)ati dat mereu vina pe admini in loc sa va uiti mai intai la voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inobilarile interne si lipsa de fayr-play fata de trib va duce pe mai multi nobi la pierzeanie.de urmarit pe viitor...


RAZBOIUL ESTE TOTUL,ARTA SI CREATIE.LUPTA ESTE UNICA
 

DeletedUser

exit's everywhere

de ce se leaga toata lumea de iesirea la margine a celor din Waroom ? Chiar daca nu o au, fiind in centru au posibilitatea sa-si creeze iesiri in toate partile... deci rugati-va sa nu fie inspre voi ;)
 

DeletedUser

de ce se leaga toata lumea de iesirea la margine a celor din Waroom ? Chiar daca nu o au, fiind in centru au posibilitatea sa-si creeze iesiri in toate partile... deci rugati-va sa nu fie inspre voi ;)



cine e waroom??? vreun trib nou aparut care are razboi cu satele de barbari sau ce? :D
prietene tu cred k nu stii ce vorbesti. ai impresia ca numai un trib exista pe harta? am mai vazut laudarosi de genul tau (gen waroom/gen unicatul sau cum se mai numeste) , vezi tu, laudarosii incep sa se schimbe din ce in ce mai des. in trecut erau cei din menthor, acum sunt cei din "bazatul-unicatul", maine vor fi altii.
vor fi mereu insa dealde lingerica precum tine care sa ii muste de poponeata si sa le umezeasca funduletul deci nu te opri doar la postul asta ;)
 

DeletedUser11825

cine e waroom??? vreun trib nou aparut care are razboi cu satele de barbari sau ce? :D
prietene tu cred k nu stii ce vorbesti. ai impresia ca numai un trib exista pe harta? am mai vazut laudarosi de genul tau (gen waroom/gen unicatul sau cum se mai numeste) , vezi tu, laudarosii incep sa se schimbe din ce in ce mai des. in trecut erau cei din menthor, acum sunt cei din "bazatul-unicatul", maine vor fi altii.
vor fi mereu insa dealde lingerica precum tine care sa ii muste de poponeata si sa le umezeasca funduletul deci nu te opri doar la postul asta ;)

amice ai probleme cu cititul? ce ti se pare tie in postul ala gen "lingerica"? vrei cumva sa ajungi senior si nu stii cum?
 

DeletedUser

plawyer dar tu stii sa joci jocul asta ??...activezi pe vreo lume??...sau doar nu te-a bagat nimeni in seama si ti-ai zis ca ar fi bine sa incerci singur...??..

Sa nu te superi ...sunt doar niste intrebari...;)
 

DeletedUser

nu prea stiu cum se joaca. ma blochez de fiecare data la nivelul 5. nu reusesc sa trec mai departe. e greu pentru mine, sunt doar un incepator. ;)
 

DeletedUser10071

WaRooM face fuziune cu YkzLcn si vor forma un supertrib care va domina mult timp aceasta lume...nu mai exista NOI, nu mai exista M.T...UFO sigur va cadea candva nu are prea multe sanse e inconjurat de +SAS+ si WaRooM

+SAS+ a ajuns pe locul 2 si domina sud estul...e pe locul 1 pe cont triburi la aproape toate continentele pe care are membri.

Acum cine zicea ca M.T si T.T sunt triburi sa se uite acum care sunt adevaratele triburi...HAi SAS HAI WaRooM aceste 2 triburi vor domina lumea.
 

DeletedUser

nu stiu ce te face pe tine sa crezi ca UFO este inconjurat de aceste 2 triburi:)..intra la unealta harta, introdu aceste 3 triburi ( UFO, UNIQUE, SAS) si ai sa vezi ca UFO are granita doar in EST cu cele 2 triburi..in rest nu prea:)
 

DeletedUser

WaRooM face fuziune cu YkzLcn si vor forma un supertrib care va domina mult timp aceasta lume...nu mai exista NOI, nu mai exista M.T...UFO sigur va cadea candva nu are prea multe sanse e inconjurat de +SAS+ si WaRooM

+SAS+ a ajuns pe locul 2 si domina sud estul...e pe locul 1 pe cont triburi la aproape toate continentele pe care are membri.

Acum cine zicea ca M.T si T.T sunt triburi sa se uite acum care sunt adevaratele triburi...HAi SAS HAI WaRooM aceste 2 triburi vor domina lumea.

de taceai filozof ramaneai...
 

DeletedUser

stai linistit ca nu numele triburilor si locul lor in clasament duc la castigarea unui razboi.....ci calitatea jucatorilor....si UFO cred ca este plin de jucatori de calitate.....asa ca puteti sa dominati toate continentele nu stiu ce te face sa crezi ca o sa scoateti pe UFO de pe harta....
 

DeletedUser6637

hai sa imi dau si eu cu parerea .... nu am mai urmarit lumea 5 de cand sa desfiintat M.T. -ul ..... dar sa vedem :

e un tip pe aici care chiar crede ca +SAS+ e trib de loc 2 :) ....+SAS+ este acolo printr-o conjuctura fericita ... (nu va mai luati voi de M.T. si chiar nici de T.T. (desi nu il simpatizez pe rain)) -- cand aceste triburi duceau razboaie grele voi va inobilati intern in marea albastra ,,,, a-ti ajuns pe locul 2 prin recrutari si inobilari interne si mai putin prin razboaie ......


Revenind la UNIQUE .... pe harta tribul a devenit deodata un adevarat imperiu .... si probabil triburi de genul NATO , GN , chiar si Gloria se vor desfiinta in viitorul apropiat ... unii membri vor ajunge tot in UNIQUE sunt sigur de asta .... fara tribul NOI acolo se va ajunge iar la razboi intre locul 1 si locul 2 si atunci sa ii vad pe astia zmei de pe aici din +SAS+ .....

UFO are 3 clase peste +SAS+ si va mai rezista acolo ... mai sunt de luat in seama si R~W si WANTED ... dar in conditiile date daca se joaca cu cap deacum suprematia este a tribului UNIQUE pana se plictisesc de joc !
 

DeletedUser

in acest stadiu oricine poate sa aiba un cuvant de spus.

din cate vad eu exista doua alegeri foarte clare. o prima alegere este crearea triburilor gigant. e simplu sa ii numesti mamuti dar cel putin fuziunea waroom-ykzlcn inseamna unirea a doua triburi bune spre foarte bune. daca vor reusi integrarea tuturor jucatorilor intr-o politica si un spirit comun au toate sansele sa domine intreaga emisfera estica. treptat vor inghiti inevitabil pe toti cei care incearca sa le reziste. in emisfera vestica acelasi lucru il incearca wanted prin fuziuni si actualul razboi cu 3-a. daca wanted va invinge va domina intreaga zona fara ca cineva sa ii mai poata contesta.

a doua alegere e cea a triburilor cu numar redus de membrii ce pun accent pe calitatea jucatorilor si relatiile personale dintre ei. dupa un an si ceva de lume 5 sunt nuci foarte greu de spart dar exista si reversul: aceste triburi sunt dependente de membrii lor, orice om care se lasa e o pierdere foarte grea. iar in razboi in timp pot fi sufocati de presiunea constanta a tunui trib mare ce e mult mai putin afectat de pierderea unor membrii. degeaba esti grozav si iei zeci de sate de la un trib mamut, in momentul in care te lasi satele tale risca sa devin o povara pentru colegii care raman si nu un avantaj.

devine oricum mult mai interesant decat era acum un timp.
 

DeletedUser

in faza aceasta unde fuziunea este la moda de la locul 10 in sus fiecare trib are un cuvant de spus.viitorul este imprevizibil


Razboiul este totul,arta si creatie.Lupta este unica
 

DeletedUser3101

hai sa imi dau si eu cu parerea .... nu am mai urmarit lumea 5 de cand sa desfiintat M.T. -ul ..... dar sa vedem :

e un tip pe aici care chiar crede ca +SAS+ e trib de loc 2 :) ....+SAS+ este acolo printr-o conjuctura fericita ... (nu va mai luati voi de M.T. si chiar nici de T.T. (desi nu il simpatizez pe rain)) -- cand aceste triburi duceau razboaie grele voi va inobilati intern in marea albastra ,,,, a-ti ajuns pe locul 2 prin recrutari si inobilari interne si mai putin prin razboaie ......


Revenind la UNIQUE .... pe harta tribul a devenit deodata un adevarat imperiu .... si probabil triburi de genul NATO , GN , chiar si Gloria se vor desfiinta in viitorul apropiat ... unii membri vor ajunge tot in UNIQUE sunt sigur de asta .... fara tribul NOI acolo se va ajunge iar la razboi intre locul 1 si locul 2 si atunci sa ii vad pe astia zmei de pe aici din +SAS+ .....

parca esti mama Omida...esti sigur tu de asta????.....
 
Sus