Viitorul Lumii 5!

DeletedUser23509

Tribul 3-A a facut fuziune cu SLW si sa format 3-SLA***si tribul SLW era foarte puternic.Si daca 3-SLA se va lupta cu +SAS+ va invinge 3-SLA.Dar noi nu vrem sa facem razboi cu el.Scz dar am gresit contul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul 3-A a facut fuziune cu SLW si sa format 3-SLA***si tribul SLW era foarte puternic.Si daca 3-SLA se va lupta cu +SAS+ va invinge 3-SLA.Dar noi nu vrem sa facem razboi cu el.Scz dar am gresit contul



Ne dai si un nume de pe joc de-al tau?La ce spui aici mai mult de 13 ani nu dai dovada ca ai si iti spun eu k ai gresit tema.Hai sanatate.



On topic:viitorul lumii 5 ramane o necunoscuta atata timp cat razboaiele sunt in desfasurare.
 

DeletedUser

offtopic (scuza-ma sexy-sadic)
vad ca s-a inchis topicul referitor la NATO+MIR vs UNIQUE
nu stiu cine esti, helsinki, dar tare as vrea sa stiu...nu stiu de unde ai putut sa scoti o asemenea ineptie ..dar se vede treaba ca vrei sa bagi strambe..doar stii si tu ca nu o sa iti iasa :mad:
dezmint, si cu asta am spus totul
nici eu, nici MIR nu cred ca am ajuns sa ne tradam prieteniile din joc..dupa cum spunea si rain, doar pentru ele am ramas in joc..unde ar mai fi cinstea si onoarea?
macar astea cred ca au ramas..si nu o sa le tradam niciodata
 

DeletedUser

Tribul 3-A a facut fuziune cu SLW si sa format 3-SLA***si tribul SLW era foarte puternic.Si daca 3-SLA se va lupta cu +SAS+ va invinge 3-SLA.Dar noi nu vrem sa facem razboi cu el.Scz dar am gresit contul

bah distrugatorule u nu ai nici o treaba cu jocu asta dute bah si joaca mario ...
1:daca 3-SLA ar avea granita cu +SAS+ nu ar avea nici 20% sanse
2:distanta dintre cele 2 triburi este de vreo 7k cum draq sa fie war
3:baitas ai vreo maxim 10 ani si ejti terminat rau de tot
 

DeletedUser

parerea mea e ca cine va castiga razboiul (SAS vs. UNIQUE) va domina o vreme harta si clasamentele
 

DeletedUser

situatia e destul de clara si cel putin asa va ramane o perioada:

- in est UNIQUE va domina jumatate de harta. va cuceri probabil tot nordul in timp ramanand ca in sud sa continue razboiul cu SAS. zona sudica imi e necunoscuta asa ca imi e foarte greu sa ma hazardez la pronosticuri acolo.

- in vest WANTED e un trib prea puternic pentru a fi invins in sens de eliminat. are o conducere foarte buna in tot ceea ce inseamna relatii cu alte triburi mari si o legatura probabil indestructibila in acest moment cu UNIQUE. personal ii vad invingatori in timp in razboiul cu 3-sla desi e discutabil ce inseamna asta ca si capacitate de cucerire si eliminare a acestora. nu vor albastri vestul asa cum o fac omologii lor in est dar va fi tribul dominant in aceasta zona.

- marele meu semn de intrebare e legat de soarta celorlalte triburi din sfera de influenta a celor doi "mari" de care am vorbit anterior. probabil sunt legati prin amicitii dar sincer ma tot intreb care sunt planurile lor de viitor: mizeaza pe toleranta acestora cand nu vor mai avea razboaie? se pregatesc de fuziuni? asteapta ceea ce uite ca nu se prea intampla si nu cred ca se va intampla adica o rupere a triburilor mari?
 

DeletedUser

situatia e destul de clara si cel putin asa va ramane o perioada:

- in est UNIQUE va domina jumatate de harta. va cuceri probabil tot nordul in timp ramanand ca in sud sa continue razboiul cu SAS. zona sudica imi e necunoscuta asa ca imi e foarte greu sa ma hazardez la pronosticuri acolo.


eu cred ca te inseli amarnic... in est mir si nato vor domina orice s-ar zice. prin mass-recruiting nu dovedesc nimic cei din unique.
au recrutat masiv pe cei din fostul NOI. eu va spun ca nato va face fata si mir la fel, cum au facut si pana acum impotriva NOI. adversarii sunt aceeasi insa s-au schimbat triburile ;)



- marele meu semn de intrebare e legat de soarta celorlalte triburi din sfera de influenta a celor doi "mari" de care am vorbit anterior. probabil sunt legati prin amicitii dar sincer ma tot intreb care sunt planurile lor de viitor: mizeaza pe toleranta acestora cand nu vor mai avea razboaie? se pregatesc de fuziuni? asteapta ceea ce uite ca nu se prea intampla si nu cred ca se va intampla adica o rupere a triburilor mari?

eu cred ca toata lumea va vrea sa se bata cu cei mari... va voi arata de ce cu o harta in ceea ce priveste mir, nato, unique si sas, cei ce conteaza in partea de est.

purple:+SAS+
blue:M.I.R.
navy blue: NATO
orange: Mason
black: GN





http://ro.twstats.com/ro5/index.php...0DE4BA&zoom=100&centrex=500&centrey=500&fill=
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu ce vrei tu sa arati helsinki dar dai dovada de multa prostie ... cum zicea profaMaria razboiul M.I.R si NATO vs UNIQUE nu va fi niciodata pt ca intemeitorii din aceste 3 triburi se cunosc foarte bine
 

DeletedUser

nu stiu ce vrei tu sa arati helsinki dar dai dovada de multa prostie ... cum zicea profaMaria razboiul M.I.R si NATO vs UNIQUE nu va fi niciodata pt ca intemeitorii din aceste 3 triburi se cunosc foarte bine



eu iti spun ce stiu. vrei, ma crezi,bine... nu ma crezi la fel de bine. veti vedea cine a avut dreptate. asa ziceau toti si de dark-age. si a avut dreptate.
 

DeletedUser

eu cred ca ar trebui sa iti vezi de treaba.

nu sunt stranutelu. pentru ca stranutelu nu ar sti asa de multe din interior oricati spioni ar avea el.
 

DeletedUser

pai mai degraba eu cred ca tu ar trebui sa iti vezi de treaba...ai deschis o discutie care nu isi are rostul...totusi ma mir ca ti s-a dat atata atentie
 

DeletedUser7932

nu stiu ce vrei tu sa arati helsinki dar dai dovada de multa prostie ... cum zicea profaMaria razboiul M.I.R si NATO vs UNIQUE nu va fi niciodata pt ca intemeitorii din aceste 3 triburi se cunosc foarte bine

sansele unei aliante nato - unique sunt infinit mai mari decat acelea ale unui razboi nato - unique....
 
Sus