Viitorul Lumii7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

iti dai seama.. doar erau zeii lumii 7, citez din unele profile o comparatie: "increzutii serverului", haide mahh, ma lasi? :)

Uite care-i faza, eu NU sunt susţinător noobs, dar atâta timp cât erau ei acolo cam era monopol. Deci scuteşte-mă cu comentarii idioate. Faci ca data trecută apari 3 zile pe forum şi deja iei ban? Asta spune câte ceva despre tine.

Cât despre Knight, nu am zis că ei sunt viitorul, ci doar că se înfructă din satele noobs. Was it clear enough for you guys?
 

DeletedUser

Uite care-i faza, eu NU sunt susţinător noobs, dar atâta timp cât erau ei acolo cam era monopol. Deci scuteşte-mă cu comentarii idioate. Faci ca data trecută apari 3 zile pe forum şi deja iei ban? Asta spune câte ceva despre tine.

Cât despre Knight, nu am zis că ei sunt viitorul, ci doar că se înfructă din satele noobs. Was it clear enough for you guys?

Nu e vorba de asta, cunosc forumul cu mult timp inainte sa iau ban`ul acela.. care l`am luat pe motivele mele prostesti si anume spam! intelegi tu? :)

si ma deranjat poate in vreun fel, ca numiti "zeii" serverului, un trib, care poate stie, si se afirma, dar te`ai (v`ati) gandit ca poate acolo mai exista si altii care doar tac si fac?
si sa lasam povestea cu knight, ca o stiu prea bine, daca nu se stie treaba asta, o spun eu, doar la ei am inceput...
 

DeletedUser9103

pyca vs EMOkids uite ca ai aparut si u pe forum.
Noobs poate au fost "zeii" sau nobi, dar retiune un lucru, au fost o echipa.

dar te`ai (v`ati) gandit ca poate acolo mai exista si altii care doar tac si fac?

Acuma pot sa taca si sa inobileze viitoarele sate de barbari.
 

DeletedUser

pyca vs EMOkids uite ca ai aparut si u pe forum.
Noobs poate au fost "zeii" sau nobi, dar retiune un lucru, au fost o echipa.



Acuma pot sa taca si sa inobileze viitoarele sate de barbari.

n`am zis ca au fost, sau ca sunt n00bi, am cunostiinte si`n RL de pe acolo si cativa, stiu ce stiu... am zis doar ca erau prea ridicati in slavi... daca de ei se stia, si se facea propaganda, nu insemna ca erau cei mai cei...

si nu acum am aparut pe forum, daca te uiti la semnatura, gasesti acolo, numele meu, dar nu`mi mai stiu pass la nick ala, pt forum, si asa am intrat cu acesta...
 

DeletedUser15358

pika,eu zic sa taci ca tot aiurea vorbesti. Stiu ca ai mai aparut pe forum si ai fost trimis in vacanta. Acum te-ai intors ca sa aberezi iara
 

DeletedUser9103

n`am zis ca au fost, sau ca sunt n00bi, am cunostiinte si`n RL de pe acolo si cativa, stiu ce stiu... am zis doar ca erau prea ridicati in slavi... daca de ei se stia, si se facea propaganda, nu insemna ca erau cei mai cei...

Au fost "radicati in slavi" de megara, eek!, dfa1 si multi alti admiratori :)
Noobs ii de domeniul trecutului pe l7, au fost buni, rai, cum au fost, nu mai joaca. Multi va cam dati cu parerea despre noobs si despre martian. Cum au fost si-au impus respect in joc, daca nu au reusit si pe forum asta e.
Sunteti s-au esti bun, faceti un trib de talia lor si scoateti macar un membru la margine si ** pe urma. Multi au incercat, nici unu nu a reusit.
 

DeletedUser

pika,eu zic sa taci ca tot aiurea vorbesti. Stiu ca ai mai aparut pe forum si ai fost trimis in vacanta. Acum te-ai intors ca sa aberezi iara

in primu rand, cauta xx--pyca--xx.. si poate iti dai seama, cam de pe cand sunt aici...

apoi, nu stiu daca eu m`am bagat in discutiile de acest gen, al altora, care pur si simplu nu ma privesc... nu mai raspund, la alte posturi care nu sunt on`topic.

in plus, eu mi`am spus parerea, poti s`o bagi in seama, sau s`o ignori... nu stiam ca nu ai dreptul la una...

am zis`o si repet, dupa parerea mea, au fost (sunt) buni, dar parca prea laudati... daca aberez sau nu, banuiesc ca e problema mea...

scuza`ma daca sunt n00b, sau off`topic din nou, nu pot fi ca altii :rolleyes:
 

DeletedUser

Au fost "radicati in slavi" de megara, eek!, dfa1 si multi alti admiratori :)
Noobs ii de domeniul trecutului pe l7, au fost buni, rai, cum au fost, nu mai joaca. Multi va cam dati cu parerea despre noobs si despre martian. Cum au fost si-au impus respect in joc, daca nu au reusit si pe forum asta e.
Sunteti s-au esti bun, faceti un trib de talia lor si scoateti macar un membru la margine si ** pe urma. Multi au incercat, nici unu nu a reusit.

vasy, am facut asta, ce-ai zis in ultima parte, demult... si de asta imi permit sa vorbesc asa, pentru ca unii ii cunosc, si stiu ce le stie capul... multi fosti membri ai tribului, pe atunci invatau, cand impreuna cu fosti colegi, jucam la nivelul lor... dar dehh, lumea daca nu stie, degeaba vorbeste... ;)
 

DeletedUser9103

pyca vs EMOkids Uimestema si pe mine cu un exemplu....
din Noobs-ul de pe l5 sau l7....am impresia ca ** u degeaba.
 

DeletedUser9103

Ma bucur ca recunosti ca vorbesti degeaba.

II distanta mare de la vorbe pana la fapte.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

merit un avertismen sau ban, recunosc ca am fost off topic....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma bucur ca recunosti ca vorbesti degeaba.

II distanta mare de la vorbe pana la fapte.



merit un advertismen sau ban, recunosc ca am fost off topic....

Daca m`ai cunoaste, probabil nu ai avea aceeasi parere. Nu vorbi in necunostiinta de cauza...

Si daca tot il iau, fie el ce`o fi... sa`l iau pe merit :) ca si pana acum...

Se numeste avertisment, spre cunostinta ta... :rolleyes:
 

DeletedUser7708

Au fost "radicati in slavi" de megara, eek!, dfa1 si multi alti admiratori :)
Noobs ii de domeniul trecutului pe l7, au fost buni, rai, cum au fost, nu mai joaca. Multi va cam dati cu parerea despre noobs si despre martian. Cum au fost si-au impus respect in joc, daca nu au reusit si pe forum asta e.
Sunteti s-au esti bun, faceti un trib de talia lor si scoateti macar un membru la margine si ** pe urma. Multi au incercat, nici unu nu a reusit.

Eu să îi ridic în slăvi pe noobs? Vai de capu' tău mă, se vede că ai rămas cu traume.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus