Viitorul Lumii7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai nu stiu cum sa iti spun dar de ceva timp Die. a fost pe locul 1 .. uita-te mai in spate putin cand s-o postat ultimul clasament.. poate exista si un clasament cu Die. pe locul 1 .. infine :) vom ajunge cu Death pe locul 1 si iti voi atrage atentia printr-un mesaj privat ca sa observi si tu :D ok ?
 

DeletedUser

fragzor nu iti mai dau mesaju .. se pare ca am ajuns acolo mai repede decat era stabilit :) 1. Death ! :p
 

DeletedUser

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Un avertisment pentru: guatemaleza, Mogul88, ralf36, dfa1 si SirEmiL.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Destui cât să se simtă radical altfel situaţia în zona respectivă.
 

DeletedUser

Sigur ca nu au dat toti 'stergere cont'...Dupa cum a zis si Martzian inca nu exista tribul perfect, poate unii nu au inteles ca inseamna solidaritate, altora le pare rau dupa sate sau si-au facut prieteni in triburile vecine:)...Marele castig al nostru, chiar daca dupa spusele unora protestul nostru o sa ramana fara ecou e ca am castigat RESPECTUL multor jucatori, si cand spun jucatori ma refer la jucatorii adevarati...Din punctul meu de vedere asta e si scopul jocului, sa devi respectat...In ceea ce priveste viitorul lumii 7, daca Diablo ia locul NOOBS in tripla alianta, cele 3 triburi o sa domine l7.
 

DeletedUser

Sigur ca nu au dat toti 'stergere cont'...Dupa cum a zis si Martzian inca nu exista tribul perfect, poate unii nu au inteles ca inseamna solidaritate, altora le pare rau dupa sate sau si-au facut prieteni in triburile vecine:)...Marele castig al nostru, chiar daca dupa spusele unora protestul nostru o sa ramana fara ecou e ca am castigat RESPECTUL multor jucatori, si cand spun jucatori ma refer la jucatorii adevarati...Din punctul meu de vedere asta e si scopul jocului, sa devi respectat...In ceea ce priveste viitorul lumii 7, daca Diablo ia locul NOOBS in tripla alianta, cele 3 triburi o sa domine l7.
putin probabil ... da nu se stie niciodata. totusi s-a incercat odata o "super-alianta" ( :D ) , dar a esuat ...
 

DeletedUser

stai sa vezi cate sate vor fi de barbari ;)) .. ca am observat ca sunt multi jucatori care nu au dat stergere :D
 

DeletedUser17395

E declarat de 2 zile...pe unde umblii ??? Cate sate sa ia Knightu...ca toata harta sa pus pe ei :))
E adevarat, viitorul lumii 7 este Knightul :)
 

DeletedUser14435

de fapt asta e ciudat, Knight are razboi cu 5 triburi din top20 dar cuceresc foarte puternic din satele ex-noobs (uitati-va la harta de cuceriri la harti avansate)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus