Viking contra FPY; FPY-A;Heaven;I.A.D;LGD;~L-DK~

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si care sa fie miza?

Care din voi reuseste primul sa posteze on-topic inainte sa-l avertizez? :)
Nu, nu glumesc.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser13259

cum merge razboiul....eu am fost primul care posteaza on-topic :D
 

DeletedUser17004

3 seara asta, urmeaza alea doua blindate :D
nu inteleg alex, cum de nu te da zalast afara sau macar o inobilare interna ceva...
sa pun rapoarte si pe aici?
 

DeletedUser17004

Nu ma incalzeste cu nimic, dar in topicul asta e vorba si despre voi..membrii Sfera si restul trupei nu am vazut pe aici, si cum nu e frumos sa ne laudam singuri ca va batem mar, trebuie sa sustina cineva si contrariul.
 

DeletedUser10572

Nu ma incalzeste cu nimic, dar in topicul asta e vorba si despre voi..membrii Sfera si restul trupei nu am vazut pe aici, si cum nu e frumos sa ne laudam singuri ca va batem mar, trebuie sa sustina cineva si contrariul.


ma tu cine esti? serios. ungurule cine te bate frate?
 

DeletedUser

Viking in razboi cu SFERA si HEAVEN . Toate noi si vechi toate. De cand a inceput lumea triburile astea (cu cateva pauze) se razboiesc :) Felicitari domnilor. Trebuie sa fie o lupta pe cinste. Vad ca Viking are ceva avans :). Salutari la toata lumea si bafta la joaca !
 

DeletedUser

defapt HEAVEN e o mica parte din fostul TDL...si vikingii au facut familie cu TDL...asta pana au hotarat ca mai bine ii tradeaza...
deci nu avea cum sa fie de cand lumea...in schimb razboiu cu SFERA e cam vechi...si oricat se bat vikingii cu caramida in piept ca sunt uber-super-mega-tari, tot nu au reusit sa distruga un trib ce nu cred ca a fost vreodata in top 10...si tot incearca de cateva luni bune(mai bine de 6 luni daca nu ma insel)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

va rog sa numai comparati tdl-> heaven or fii aceiasi membri dar nu e "aceiasi marca" , vati batutu cu pumnul in piept ca tdl e munca voastra , de ce acu pierdeti teren? contra oricarui trib? miati reprosat...ca nu e munca mea...... ?
vorba unui prieten mwhahahaha :))
 

DeletedUser8914

reeee

heaven seamana a trib ... nu traieste din fuziuni




unguru: parca ai idu meu , zii miza orice prietene:) ... pun ultimele 10 loguri sau ce vrei tu
 

DeletedUser15222

defapt HEAVEN e o mica parte din fostul TDL...si vikingii au facut familie cu TDL...asta pana au hotarat ca mai bine ii tradeaza...
deci nu avea cum sa fie de cand lumea...in schimb razboiu cu SFERA e cam vechi...si oricat se bat vikingii cu caramida in piept ca sunt uber-super-mega-tari, tot nu au reusit sa distruga un trib ce nu cred ca a fost vreodata in top 10...si tot incearca de cateva luni bune(mai bine de 6 luni daca nu ma insel)...

helloo provincia, o mare parte din playerii din heaven sunt fost membrii, TEPES, Dacii, RsQ si intradevar vre-o citiva din TDL, asta ar fi primul aspect
cu privire la al doilea aspect esti complet depasit de evenimente.
Razboi vechi de 6 luni cu sfera ?!!! cred ca glumesti, cu sfera doar ne antrenam pt razboaiele mari, ei sunt doar "sacii nostri de box" si nimic mai mult, hai sa fim seriosi.
Bafta si sa cistige cei mai buni.

P.S. pastrati-va parerile neavizate doar pt voi, asta sa nu va faceti de ris pe forumul extern.
 

DeletedUser

kiko...da nu eu vroiam sa pun pariu...eu doar intrebam care e miza la pariul tau cu....sincer nu mai stiu cine

hashysh....dark syryus e blejusca...doar ii scrie la semnatura

si da...razboiul dintre viking si heaven e o continuare a razboiului dintre eog si tdl...in zona de este a k24 mereu a fost granita....cu o foarte mica pauza cand a fost familie...in rest razboi non-stop
 

DeletedUser10572

hashysh....dark syryus e blejusca...doar ii scrie la semnatura

frate cred ca aveam substantze la bord si nu am vazut, stii u, Hashyshul te duce in Heaven:D

blejusca... ma crezi ca e prima data cand aud de el? tre sa fie jucator important in cazul asta, poate incearca sa imi arate ce stie... daca stie, si nu se intoarce suparat in trib ca e luat la misto pe extern si cauta trupa de atac..
astept cu nerabdare sa imi arati ce stii! nu vezi ce punctaj jalnic am la inamici invinsi? vorbeste cu floricik ofilita ca si el ma doreste..

hai poate zilele astea va pun niste rapoarte sa va treaca keful...
 

DeletedUser16390

Side 1:
Tribes: VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: Heaven
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,882
Tabăra 2: 1,265
Diferență: 2,617

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 600
Tabăra 2: 193
Diferență: 407

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,528,018
Tabăra 2: 10,865,964
Diferență: 22,662,054

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,791,685
Tabăra 2: 1,883,484
Diferență: 3,908,201

image.php


no comment

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16390

Side 1:
Tribes: VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: Heaven SFERA LGD I.A.D. FPY FPY~A ~L-Dk~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,880
Tabăra 2: 6,065
Diferență: 2,185

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 992
Tabăra 2: 487
Diferență: 505

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 33,505,830
Tabăra 2: 38,614,242
Diferență: 5,108,412

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,324,864
Tabăra 2: 4,743,856
Diferență: 4,581,008

image.php
 

DeletedUser22959

Treb sa recunoastem cam castiga teren vikingul .....si se cam pierd sate dau in heaven si sfera.....fratilor fara suparare e din vina voastra ca s-a permis sa se ajunga aici ....si ca orgoliile aufost atat de mari intr-un joc care ar treb sa aiba ca unic scop destindere si distractie nu dusmanie si nu muscari de...la spate sa fiu mai baiat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus