Viking contra FPY; FPY-A;Heaven;I.A.D;LGD;~L-DK~

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Mey oamenilor, de cate ori sa va explic ca eu sunt pe blejusca si nu Doru-dacus? Sau nu credeti ca ar mai putea cineva din Viking sa stie a juca :mad:
Il atac si eu un picutz mai intens pe bozomala si isi pune numele la sat Disperare Doru...
Si acuma cand a zis pe ce cont joaca tot il vedeti pe dacus peste tot...
 

DeletedUser15222

E......, pai ce sa faca si ei, ba ma vad pe blejusca, ba pe corina24, ba pe bebeluna, dar oare nu s-or gindii cum dracu as putea fii eu pe toate si sa si atac in acelasi timp ?

hmmm, mai nou au inceput sa faca reclamatii pe la admini, de saracii si-au cerut scuze de doua ori in aceasi zi.

Heaven-istilor .. incercati si vedeti-va de joc si lasati "propunerile sau micile discutii despre fuziune" pentru ca nu o sa aveti asa ceva cit joc eu in Viking :), asta o spun pe fata , fara suparare.
 

DeletedUser

helloo provincia, o mare parte din playerii din heaven sunt fost membrii, TEPES, Dacii, RsQ si intradevar vre-o citiva din TDL, asta ar fi primul aspect
cu privire la al doilea aspect esti complet depasit de evenimente.
Razboi vechi de 6 luni cu sfera ?!!! cred ca glumesti, cu sfera doar ne antrenam pt razboaiele mari, ei sunt doar "sacii nostri de box" si nimic mai mult, hai sa fim seriosi.
Bafta si sa cistige cei mai buni.

P.S. pastrati-va parerile neavizate doar pt voi, asta sa nu va faceti de ris pe forumul extern.

tu esti cam tzapa paca nu-i asa?
si nu inteleg de ce ii faci pe altii ca pe tine...crezi ca toata lumea s-a nascut, a crescut si a invatat cum sa se comporte in partile mai retardate (in sensul ca ramase in urma) ale tarii, doar pentru ca tu asa ai facut?

voi ati declarat razboi cu sfera in urma cu foarte mult timp...sac de box sau nu, voi tot nu ati fost in stare sa ii scoateti, oricat va bateti cu caramida in piept...cat timp TDL si vikingii au fost familie, TDL a avut grija repede si definitiv de satele Sfera de langa ei...pe cand voi, nici cateva luni mai tarziu nu ati reusit sa faceti asta...

si lasama sa inteleg...toate aceste personaje care acuma se afla in HEAVEN, s-au reunit in acest trib datorita faptului ca ele erau din atatea alte triburi inamic/neutre/aliate, dar cam fara legatura intre ele in general...nu-i asa?
faptul ca personajele astea se afla acuma in HEAVEN nu are nici o legatura cu faptul ca o buna parte din ele au fost in TDL, nu-i asa?


sfatu meu e sa te intorci la cocioaba ta de bastina, in speranta ca acolo nu ai inca net sau telefon...doar asa poti fii oprit sa mai infestezi lumea asta prin lipsa ta de neuroni...

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va rog sa numai comparati tdl-> heaven or fii aceiasi membri dar nu e "aceiasi marca" , vati batutu cu pumnul in piept ca tdl e munca voastra , de ce acu pierdeti teren? contra oricarui trib? miati reprosat...ca nu e munca mea...... ?
vorba unui prieten mwhahahaha :))

Noi suntem UNICI hombre in aceasta lume...nu am vrut sa luam parte la inchiderea lumii fara sa jucam ( cum...sa fim realisti, ti-ai dorit tu si fff putini stiu ca ai avut sanse imense sa realizezi acest lucru...ai fi fost UNIC pe .ro)...sa nu uitam ca acest game il jucam ( pierdem / castigam...joc se numeste) cu bune si rele...dar macar il traim pe joc...adica cu ceea ce tine de el..cu ofensiva si defensiva..cu sate pierdute sau castigate...este un joc de razboi unde NOI jucam.


QUOTE=dacus100;344480]E......, pai ce sa faca si ei, ba ma vad pe blejusca, ba pe corina24, ba pe bebeluna, dar oare nu s-or gindii cum dracu as putea fii eu pe toate si sa si atac in acelasi timp ?

hmmm, mai nou au inceput sa faca reclamatii pe la admini, de saracii si-au cerut scuze de doua ori in aceasi zi.

Heaven-istilor .. incercati si vedeti-va de joc si lasati "propunerile sau micile discutii despre fuziune" pentru ca nu o sa aveti asa ceva cit joc eu in Viking :), asta o spun pe fata , fara suparare.[/QUOTE]

Cat despre primul tau punct mult stimabile Dorulet...sa nu te invatam noi cum se poate juca de pe mai multe conturi...asta o spui ca sa te afli in treaba poate...ptr ca experienta ptr asa ceva o ai...prietenii stiu de ce...cat despre tikete....eu i-mi aduc aminte ca tu mi-ai facut mie tiket...s-au aveai impresia ca nu stiam...si ce s-a intamplat???mwhahahah

Sa ne vedem de joc...doamne si cand i-mi aduc aminte cat de disperat erai cand erai in DIE si ti-am permis sa te duci in viking....ce-mi pare rau este faptul ca eu sunt artizanul dezvoltarii vikingilor...la fel...prietenii stiu de ce. Noi ne vedem de joc hombre...nu alergam dupa conturi...nu analizam conturi care sa fie mai la adapost ptr a avea un "viitor" pe joc...Cat despre faptul ca "unii" de vad pe mai multe conturi...sa ne aducem aminte ca tu singur ai spus asta...Un joc cat mai placut Doru..

P.S. O intrebare retorica...cine joaca....cel care are un cont si se distreaza...ori cel care are n conturi si viseaza sa castige ( a castiga pe acest joc = vise ne-implinite....nu aveti voi mintea lui Adyta ( templar ) ptr a realiza asa ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19931

Lol odata il criticati pe templar ca sfarseste orice razboi prin recrutari ....... sincer ...... dacusmoryoka , dacuskikogolanu , dacusanaralu , dacus ..... etc cate Dumezeu conturi oi avea tu acolo , fii realist omule , tu nu ai viata reala , la varsta ta ........ hahahahaha
Pana si copilul meu este mai copt la minte ca tine ....... as avea multe de spus dar prefer sa dau dovada de demnitate nu ca alti ....... asa cum a spus si colegul meu va doresc un joc cat mai placut !


P.S. 18.000 de sate Viking contra 5.000 Heaven .................... hahahahahahaha ce puternici sunteti , bine ca mai gasiti cate un LAS care ii este frica sa lupte sa il recrutati :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8914

reee

zalast ... stii , aveam o alta parere despre tine , cred ca stii la ce ma refer , dar m-am inselat
 

DeletedUser15358

muhahahaha ce imi place,va snopesc vikingi si cand ma gandesc morphen ca tu si cu flori ati avut un rol semnificativ la urcarea lor pe podium si anihilarea voastra. Oricum personal ma dezgusta toate triburile care au participat la jocurile astea de...
Familii peste familii si aliati peste aliati de fatada,fiecare asteapta sa dea lovitura. Deabia astept sa vad cum va ``mancat de vii`` si va tradati unii pe alti.:))
 

DeletedUser22959

Un ultim post si dupa o sa imi vad de treburile mele ...mogule vikingu ,diablo,si toate triburile astea mamut....care nu au reusit sa faca fata dieului decat prin alierea si formarii unui pna cu toata harta ,stii si tu ca pe o alta lume unde sunt jucatori respectati unde sunt conducatori mari ....nu ar avea loc ar fi eliminate in cateva luni, ca sa nu exagerez pt ca lumea 7, sa recunoasteti e o lume formata din multe triburi care au la baza lasi ... cand vede unu ca se aprropie un trib mamut de el, ca exemplu diablo ,hk ,viking pac intra in el ....si lasa tribul mama in paragina eu pe multe lumi nu am vazut asa ceva si stii bine de ce ..dieul isi concentrau atacurile si reprofilau toata organizarea pe acei jucatori sa ii scoata la margine si alte triburi de componenta nu acceptau o asemenea alianta pt ca isi dadeau seama in mintea lor ca odata ce vor da tribu ala jos, care poate e singuru care are curaju sa se bata cu mamutii o sa vina si randu lor si cei care nu vor vrea sa fuzioneze sau cei care nu o sa mai aiba loc vor fi nobilati aproape intern...fara drept de replica asa ca , copilasi fiti atenti: NU UITATI E UN JOC FACETI_vA ResPEctAtI macar aici daca in viata reala nu puteti lasati tradarea lasati frica luptati pana la cap .....acela se poate numi un jucator de pe triburile cu adevarat respectat ....nimeni nu va va purta respectul ptt satele multe pe care le aveti sau doar pt simplul fapt ca faceti parte din familia all (adevarat ca all, ca e toata harta in ea) 4 one ...veti fi respefctati cand se va auzi ca frate ala a scos pe nu stiu ce jucator de pe harta si vi se va duce renumele pe toate lumile; sau cand ala a tinut piept la toate atacurile unui trib fara sa piarda un sat ( cu ajutorul pr bineinteles ca altfel e impo )....va multumesc si un joc cat mai placut nu uitati placut, nu sigur daca vreti ceva sigur jucati mario cand va e frica ca va bate piticu puneti pauza si o luati de la cap a doua zi .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

muhahahaha ce imi place,va snopesc vikingi si cand ma gandesc morphen ca tu si cu flori ati avut un rol semnificativ la urcarea lor pe podium si anihilarea voastra. Oricum personal ma dezgusta toate triburile care au participat la jocurile astea de...
Familii peste familii si aliati peste aliati de fatada,fiecare asteapta sa dea lovitura. Deabia astept sa vad cum va ``mancat de vii`` si va tradati unii pe alti.:))

Domnul meu...este un joc...tradare...sa fim seriosi..face parte din joc. Spre deosebire de voi...preferam sa fim mancati de alti playeri...ptr ca trebuie si acestia sa se distreze...decat de frica sa dau stergere cont.
 

DeletedUser10561

da Alex, dacus100 nu mai este, sau ma rog nu va mai fi acel nick, eu insa mai joc si tot in viking, undeva prin acel trib.
Am sa va las las voua placerea de a ma descoperii unde si pe ce cont joc.
Sper ca acest cont de acum sa il duc mai sus decit am dus dacus-ul si sa-l fac la fel de "respectat".
Reintorcerea mea pe joc se datoreaza unor prieteni adevarati care ma vor linga ei.
Atat am avut de spus .
Sa cistige ce-i mai buni .

Conform paragrafului 5 al regulamentului acestui joc ceea ce afirmi tu aici e o ilegalitate. Recunoscuta pe forumul extern al jocului. Forum la care au acces si adminii. Ciudat cum nu se sesizeaza niciunul :)!
EX.:Este de asemena interzisă vânzarea dreptului de joc sau a licenţei contului propriu.
 

DeletedUser19931

muhahahaha ce imi place,va snopesc vikingi si cand ma gandesc morphen ca tu si cu flori ati avut un rol semnificativ la urcarea lor pe podium si anihilarea voastra. Oricum personal ma dezgusta toate triburile care au participat la jocurile astea de...
Familii peste familii si aliati peste aliati de fatada,fiecare asteapta sa dea lovitura. Deabia astept sa vad cum va ``mancat de vii`` si va tradati unii pe alti.:))

Mogul sincer ai dreptate vikingul a ajuns unde este din cauza mea si a colegului meu , snopindu'i la momentul respectiv din sittinguri , contul meu era prea departe de ei ...... playeri adevarati care jucau pe conturi atunci (ex. florikofilita "originalul" nu cel care statea sitter noaptea) stiu ff bine , dacus a uitat cand se ruga de morphen sa nu il mai atace si vroia sa fuzioneze in TDL ( in momentul respectiv eram doar eu cu morphen la coducere , templar luase o mica pauza ) , dar morphen i-a trm in viking ........
mancati de vii ? :p nu cred ...... e doar un joc , cum castigi sate asa se si duc , nu imi ia casa , familia sau serviciul :cool:
tradatori ? :D da , au fost doi mai speciali dar de fapt nu au fost tradatori au fugit numai de frica ca scad la punctaj si din cauza atacurilor ;) , deh in fiecare trib mai sunt si curajosi si fricosi (fiecare padure are uscaturi :rolleyes: )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10572

faza e ca la noi zici ca e toamna, aveam uscaturi la fara numar!
 

DeletedUser15222

Mogul sincer ai dreptate vikingul a ajuns unde este din cauza mea si a colegului meu , snopindu'i la momentul respectiv din sittinguri , contul meu era prea departe de ei ...... playeri adevarati care jucau pe conturi atunci (ex. florikofilita ) stiu ff bine , dacus a uitat cand se ruga de morphen sa nu il mai atace si vroia sa fuzioneze in TDL ( in momentul respectiv eram doar eu cu morphen la coducere , templar luase o mica pauza ) , dar morphen i-a trm in viking ........
mancati de vii ? :p nu cred ...... e doar un joc , cum castigi sate asa se si duc , nu imi ia casa , familia sau serviciul :cool:
tradatori ? :D da , au fost doi mai speciali dar de fapt nu au fost tradatori au fugit numai de frica ca scad la punctaj si din cauza atacurilor ;) , deh in fiecare trib mai sunt si curajosi si fricosi (fiecare padure are uscaturi :rolleyes: )

Sincer mie unul mi-ar fi rusine, tu ori nu mai tii minte, ori te faci ca nu mai stii, floricikofilita a atacat TDL-ul cind era in Die si ca sa ni se alature in Viking ati solicitat si eu v-am cedat de pe contul meu un numar de sate (poate va mai aduceti aminte ca eram aliati atunci si cu toate astea va trebuiau sate ).
Eu niciodata nu mi-am manifestat dorinta de a intra in TDL, da am spus si am repetat de n ori ca imi doream sa refac Tepes-ul , dar sa joc alaturi de tine in acelasi trib ...niciodata.
"Tradatori" , "uscaturi'........ oare de ce ii jigniti pe playerii care ni s-au alaturat noua, oare pt faptul ca in "discutia" cu noi a fost refuzat postul de intemeietor ce il visati voi sa-l ocupe Zalast Flori in Viking , pentru asta ei sunt tradatori ?
Incetati va rog cu asemenea postari pe forumul extern pt ca altfel o sa va faceti de ris, de fapt unii dintre voi nu mai aveti nimic de pierdut si aici nu ma refer la sate.
Bafta la joc si sa cistige ce-i mai buni.
 

DeletedUser13868

flori tot minti,nu crezi ca e cazu sa numai minti?usor usor toata lumea isi da seama de felu tau,sa stii ca eu atuncea tratam cu morph si cu dacus de floricica ofilita,dacus nici odata nu a vrut sa vina in TDL
un sfat prietenesc oprestete cu minciunile;)
 

DeletedUser22959

adevarat nici mie nu mi-a zis vreodata ca ar vrea sa vina in tdl sau in vreun alt trib altceva mi-a zis dar nu sa vina in tdl, punct si cu asta basta e deja consumata tigarea si vad ca tot tragem din filtru .
 

DeletedUser15222

o mica prezentare a activitatii de wekend reflectata in statistici, si o sa-i rog pe sceptici sa spuna cam cit la % reprezinta sate innobilate din sfera :D..

Side 1:
Tribes: VIKING A-VKG
Players:

Side 2:
Tribes: SFERA Heaven
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 392
Tabăra 2: 74
Diferență: 318

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 16
Diferență: 60

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,170,211
Tabăra 2: 470,725
Diferență: 2,699,486

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 765,469
Tabăra 2: 164,563
Diferență: 600,906

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus