Viking contra FPY; FPY-A;Heaven;I.A.D;LGD;~L-DK~

  • Autor subiect DeletedUser15222
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19931

dacus dacus nu ti-am cerut eu nimic in viking , nici macar invitatie , dar arminteri drepturi de intemeietor , fii serios omule , nu vroiai sa joci alaturi de Adytza , nu ca nu vroiai sa joci alaturi de mine , nu ma face sa caut in arhiva de mess sa postez aici ca nu mai vad rostul la acea discutie
si referitor la "uscaturi" - Doru draga este un proverb care suna cam asa " Fiecare padure are uscaturile ei " nu am facut pe nimeni uscatura , mai cauta si tu prin proverbe romanesti poate asa ai sa intelegi ca nu am jignit pe nimeni

Doru Sanda (13/05/2009 4:33:57 PM): buna ziua ..
Doru Sanda (13/05/2009 4:34:38 PM): deci .. si fuziunea daca se va face nu vor intra toti din heaven ..
Doru Sanda (13/05/2009 4:34:48 PM): si cred ca acest lucru il stiti ff bine ..
Doru Sanda (13/05/2009 4:35:30 PM): vorbiti intre voi .. , stabiliti ce aveti de stabilit si apoi daca vreti sa veniti in viking sunteti bineveniti ..
Doru Sanda (13/05/2009 4:35:39 PM): cu unele amendamente bineinteles ..
morphen ix (13/05/2009 4:37:29 PM): discutam
Flory (13/05/2009 4:37:42 PM): deci
Flory (13/05/2009 4:38:16 PM): eu raman cu restul baietilor pana la sfarsit
Flory (13/05/2009 4:38:21 PM): nu vin in viking

Un joc cat mai placut si spor la facut nobili !!!


Adytza tu esti un caz clasat in ceea ce te priveste , spre deosebire de tine eu cand am fost tradata de "prieteni" nu am dat dizolvare trib sau stergere cont , o sa raman alaturi de ei pana la ultimul sat si ultima lance orice s-ar intampla ( un capitan paraseste ultimul nava , nu inaintea echipajului , cum ai facut tu ) , intr-adevar stiam ca o sa te razbuni sa spargi gasca , era de asteptat doar ti-am spulberat visul, ai uitat ca te cunosc mai bine ca oricine de pe acest joc ;) , eu zic mai bine sa iti vezi de trb ta , urmareste in continuare acolo twstatus !
Totusi nu stiu care dintre noi a mintit mai mult scumpul meu Adytza ;) , dupa cum ti-am mai spus ai fost un baiat de ciocolata si asa ai sa ramai , o dulceata de baiat ;)

P.S. dacus te-a cerut afara din TDL sa vina sa joace alaturi de morphen intr-o discutie pe mess ( arhiva la mess ramane , nu am nici un interes sa mint ) , cu toate ca voi m-ati facut pe mine ca pe ultima spita de la bicicleta , eu v-am respectat in continuare , in fond si la urma urmei e doar un joc , sa nu amestecam viata personala in el . Totusi nu vad interesul lui Tempar-Assassin de a posta aici , dumneata nu faci parte din nici un trib cu acest nik de joc deci ............ kiss la baiat !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

este o opinie draga flori,dasta si este facut forumu extern pentru a ne spune toti opinile pe forumu intern a unui trib eu daca nu fac parte nu pot sa mio expun;)
 

DeletedUser13868

se pare ca heavenu pica usor usor,si cel mai josnic se duc la dusmani ce ironie :D



PS: flori fugi repede in viking sa nu iti pierzi satele , dar intre timp vezi ca ai o ocupatie aparte de inobilat intern sau de luat sate de barbari :d,daca nu te duci repejor tare mie ca le pierzi ,
 

DeletedUser19931

se pare ca heavenu pica usor usor,si cel mai josnic se duc la dusmani ce ironie :D



PS: flori fugi repede in viking sa nu iti pierzi satele , dar intre timp vezi ca ai o ocupatie aparte de inobilat intern sau de luat sate de barbari :d,daca nu te duci repejor tare mie ca le pierzi ,



Heaven pica ? Heaven = cer ......... simti cumva ca o sa cada cerul pe tine Adytza ? :D Asa am impresia :p
Hehehehehe draga Adytza am luat o lectie faina de la tine sa inobilez intern tot ce pica sa ajung pe locul unu :D

P.S. Hai nu fi suparat ca uite usor usor iti implinesc visul de a fi pe primul loc , numai ca nu contul Templar-Assassin va fi number one si vesnica ta scorpiutza zalast flori :p :D ....... si dupa cum spune un bun coleg si prieten ...... mwhahahahahahahaha :D

Ai impresia ca doar niste sate conteaza :eek: ? Am pierdut sate si poate voi mai pierde , asa este jocul , uneori pierzi , alteori castigi ....... niciodata nimeni nu va sti ce iti poate rezerva viitorul ;) ......... si acestea fii spuse scumpul meu Adytza tu ai simtit'o pe pielea ta ca nu poti stii ce iti rezerva mereu viitorul ....... :rolleyes: ;)
 

DeletedUser

se pare ca heavenu pica usor usor,si cel mai josnic se duc la dusmani ce ironie :D

Uneori "dusmanii" i-ti pot fi mai apropiati decat "prietenii" hombre. Dar...poate ca..."dusmanii" cum le spui tu...nu sunt decat vechi prieteni...mwhahah...te-ai gandit si la asta?:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus