Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: VIKING -dark- ~Fr~ DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: »TDL«
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 377
Tabăra 2: 103
Diferență: 274

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 17
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,366,336
Tabăra 2: 833,492
Diferență: 2,532,844

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 253,242
Tabăra 2: 169,670
Diferență: 83,572

image.php


Se pare ca TDL incet incet pierde teren:D
Dark-ul sa pus pe treaba dupa cum se vede si Aici;)
popcorn.gif
 

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA ~TFO~ »TDL« TDL~A
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO DIABL0 ~Fr~ ~FrA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 20
Diferență: 36

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 547,178
Tabăra 2: 202,390
Diferență: 344,788

image.php
 

DeletedUser

pierde teren ? sunt doar 7 sate , tdl un singur trib , voi 4 ... sterge repede statistica ca va faceti de ras :rolleyes:

Daca te uiti mai bine,eu nu sunt in nici un trib din cele implicate;)
Ziceam ca pierde teren,desii se lauda ca ei sunt in continua crestere,referitor la razboi...
Statistica pe ultimele 24 ore arata alt ceva:cool:
Sunt in descrestere:D
 

DeletedUser

defapt sunt in crestere cu vreo 40 si ceva de sate...dar na...nu te pricepi tu la dinastea...
 

DeletedUser19081

Pain .... master ... sa arati statistici maine seara , iar faptul ca voi ati luat atatea sate de la noi se datoreaza faptului ca noi am recrutat 2 jucatori de la voi pe care voi ii atacati continuu .. Asta ca sa spunem lucrurilor pe nume .. nu te mai bate cu pumnu in piept .. NOI TRIBUL DIABLO .. nu avem nici un sat pierdut inpotriva voastra , au 2 jucatori care tot de la voi au venit asa ca aceste statistici nu cred ca isi au rostul ...
 

DeletedUser

profucv dami voie sa te contrazic cu satele pierdute nu acei 2 jucatori de care zici tu au pierdut sate mai sunt si alti iti dau peste 5 exemple pe privat daca vrei
Marele Trib Diablo ;))
 

DeletedUser18011

Pain .... master ... sa arati statistici maine seara , iar faptul ca voi ati luat atatea sate de la noi se datoreaza faptului ca noi am recrutat 2 jucatori de la voi pe care voi ii atacati continuu .. Asta ca sa spunem lucrurilor pe nume .. nu te mai bate cu pumnu in piept .. NOI TRIBUL DIABLO .. nu avem nici un sat pierdut inpotriva voastra , au 2 jucatori care tot de la voi au venit asa ca aceste statistici nu cred ca isi au rostul ...

De ce i-ai luat in trib daca au venit de la ei????In ce trib sunt acum?Nu sunt in Diablo?????Clar,au luat sate de la Diablo
 

DeletedUser4829

au legatura intrun razboi mai se poat alatura si alte triburi :) draga vivip...

o avea legatura,n'o avea asta e alta treaba.Insa topicu' se numeste VIking,Dar,Diablo,FR vs TDL iar statistica nu'si are locul aici.Poate se trezeste careva din TFO(nu's ironic la faza asta) si incepe sa se lege de Diablo deviind de la subiectul temei.

Concluzie?:)
 

DeletedUser

concluzia e ca ar trebui redenumit topicul...
topicul se numeste asa cum se numeste doar pentru ca a fost facut prea devreme in razboi...
a 2-a sau a 3-a zii de la inceperea razboiului, razboiul a "evoluat" intrand si TFO, TSL, TSA, etc. in razboi, dar titlul nu a evoluat....
deci practic chit ca apar sau nu in titlul topicului, aceste triburi fac parte din acest razboi...asa ca lasati-o mai moale cu aburelile astea...
 

DeletedUser14892

»TDL«
CLG
GOD
IRIS
Narf!
I.A.D.
SFERA
Formeaza familia ═════ World Domination ═════
Side 1:
Tribes: »TDL« TDL~A SFERA IRIS GOD Narf! I.A.D. CLG SF~A
Players:

Side 2:
Tribes: A-VKG VIKING -dark- DIABLO DIABL0 ~Fr~ ~FrA~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 730
Tabăra 2: 899
Diferență: 169

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 137
Diferență: 54

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,256,827
Tabăra 2: 7,390,539
Diferență: 2,133,712

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 789,987
Tabăra 2: 1,288,606
Diferență: 498,619

image.php
 

DeletedUser4829

si acu pot sa le zic si eu astora din TSA care ziceau de FR ca au alianta cu jumate de harta ca si ei alianta cu jumate de harta:))

asta in cazu' in care ai dreptate:)
 

DeletedUser13868

:Duff..cate dileme aveti....si va macina ..uff.....pain..lasai nu le mai da explicat ca oricum nu intelegeti nimik
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4829

Logic ca nu intelegem.Daca tu vorbesti ambiguu "nu le mai da explicat ca oricum nu intelegeti nimic" ce as putea sa inteleg eu?

Pain:am zis si eu nah:)ca din cate vad e singuru' trib din top 10(exceptand Knight si H.K care oricum nu au granita cu TDL) care (inca) nu e intr'o familie.
 

DeletedUser7708

Logic ca nu intelegem.Daca tu vorbesti ambiguu "nu le mai da explicat ca oricum nu intelegeti nimic" ce as putea sa inteleg eu?

Pain:am zis si eu nah:)ca din cate vad e singuru' trib din top 10(exceptand Knight si H.K care oricum nu au granita cu TDL) care (inca) nu e intr'o familie.

Vei afla, când va fi prea târziu probabil...nu ăsta e şi scopul lui Adi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus