Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14892

Side 1:
Tribes: Narf! REBORN Rbn SFERA SF3RA LGD GOD IRIS I.A.D.
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING -dark- DIABLO ~Fr~ A-VKG ~FrA~ ~R.D.~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 59
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 292,817
Tabăra 2: 579,493
Diferență: 286,676

image.php




Se vede clar ca din toate triburile din All 4 one viking este cel mai activ..
 

DeletedUser

tovarase vendy tu esti cam arbitrar cand vine vorba de statistici. Le faci si tu ca sa fie. Nu stiu cum e cu restu dar Narful nu are nici o legatura cu vikingu sau diablo desi tu te incapatanezi sa pui narf tdl, zoing etc impreuna iar pe ceilalti separat.... ori pui famelie VS famelie ori bei apa minerala cu sirop de menta. Io zic ca ai fi nitel mai obiectiv sa pui ori fiecare trib in parte ori doar familiile......ca ceea ce faci tu e frectie la picior de lemn. si nu stiu ce cauta si zoingu acolo ca tribu ala e format din 2 jucatori care joaca doar asa la plezneala adica de aia ca asa vor ei. Vad ca tu insisti aiurea in tramvaiu de marmelada sa areti poporului forumist miliardele de triburi care se lupta cu voi, obiditii soartei si sa demonstrezi lumii ca voi " ie putini da de calitate". Nu am nimica impotriva baletului de genu asta dar daxca ti la obiectivitate fa treaba asa cum ti-a zis excelenta mea. Ia da un click doua si vezi cum sta treaba cu narfu versus dark.....asa de o saptamana sau in ultimele 24 sau 48 de ore. Ca pe nenea vikingii nu cred ca am avut onoarea sa ii intalnim. si daca nu ma crezi ia da un ochisor pe harta sa vezi si de ce.

EDIT-- asa mai merge....in timp ce scriam vendy mi-o ghicit gandu ascuns in spatele lu creierasu meu mic si simpatic si o pus omu o statistica mai pe gustul poporului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca viking e cel mai activ de ce atata taraboi cu familia asta all4one?si daca e "viking si restul" nu ar trebui sa se descurce si fara familie??
 

DeletedUser8914

...

ce oameni ... viking reprezinta familia all4one la fel ca si diablo dark si fr , sunteti ieftini toti si se vede ce vreti sa faceti
 

DeletedUser14892

=)))controleaza-ti vocabularu baiete.
Am pos acele statistici sa vada lumea cum sta situatia...
Pentru ca sunt in tribul viking am pus doar cu viking prima data si cui nu ii convine poate sa puna tribul din care face parte contra cui vrea .Si gata.
 

DeletedUser

Va rog nu uitati ca exista si reguli pe acest forum.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser15142

eu stiu de ce sunt ei asa de buni pe k 24 am fost si eu o perioada...
 

DeletedUser19081

pain master ... iar vorbesti ..??? iar vrei sa iti dau replica ?? MACAR pentru bunul simt , lasa alti colegi de ai tai sa vorbeasca , oameni de apreciat care ATACA in adevaratul sens al cuvantului nu ca tine care dai nobil cu 33 de topoare pe zid 20 ...
 

DeletedUser18011

Pai macar le luam si pe alea,dar voi :))?De ce nu luati de la noi satele inactivilor ?

Terminati cu statisticile alea!!!!!Sa va zic eu de la cine a-ti luat sate de la noi????De la Incultura care era inchis de admini ca lasase sitter un copil care incepuse sa injure in stanga si in dreapta!!!!Si jucatoul a fost inchis cu posibilitate de a fi atacat!!!!!Atata va mai laudati!!!!!!Lasati pe alti sa va laude ......nu va tot laudati voi
 

DeletedUser

pain master ... iar vorbesti ..??? iar vrei sa iti dau replica ?? MACAR pentru bunul simt , lasa alti colegi de ai tai sa vorbeasca , oameni de apreciat care ATACA in adevaratul sens al cuvantului nu ca tine care dai nobil cu 33 de topoare pe zid 20 ...
PainMaster * te rog frumos , eu nu ti-am zis profuwc sau mai stiu eu cum ...

eu am zis ca am facut eu totul in acest razboi ? nu e adevarat , membrii ~TFO~ sunt cei care au facut toata treaba . Eu doar prezint ce au facut ei .

Nu o sa intelegi pentru ce au fost acele atacuri ... Poate tu trimiti atacuri cu nobili fara curatare si de-asta crezi ca si eu as fi facut acelasi lucru ....
 

DeletedUser

Terminati cu statisticile alea!!!!!Sa va zic eu de la cine a-ti luat sate de la noi????De la Incultura care era inchis de admini ca lasase sitter un copil care incepuse sa injure in stanga si in dreapta!!!!Si jucatoul a fost inchis cu posibilitate de a fi atacat!!!!!Atata va mai laudati!!!!!!Lasati pe alti sa va laude ......nu va tot laudati voi
Inceteaza te rog ca esti penibil,de fiecare data cand iesi pe forumul extern dai dovada de un IQ redus.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Imi cer scuze dar nu m'am putut abtine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce ung astia.
Side 1:
Tribes: reborn
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING DIABLO ~Fr~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 541
Tabăra 2: 1,987
Diferență: 1,446

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 250
Diferență: 206

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,450,294
Tabăra 2: 18,236,291
Diferență: 13,785,997

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 431,523
Tabăra 2: 2,462,060
Diferență: 2,030,537

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18044

Side 1:
Tribes: TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: ~Fr~ DIABLO Knight
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68 ~FR~ - 6 Diablo 15 Knight 47

Tabăra 2: 14
Diferență: 54

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 687,799
Tabăra 2: 140,244
Diferență: 547,555

image.php
 

DeletedUser16390

Side 1:
Tribes: VIKING A-VKG
Players:

Side 2:
Tribes: reborn Rbn
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,398
Tabăra 2: 739
Diferență: 659

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 280
Tabăra 2: 40
Diferență: 240

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,697,174
Tabăra 2: 5,603,694
Diferență: 5,093,480

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,686,251
Tabăra 2: 405,340
Diferență: 2,280,911

image.php
 

DeletedUser16390

Side 1:
Tribes: VIKING A-VKG DIABL0 DIABLO -dark- ~Fr~
Players:

Side 2:
Tribes: Rbn reborn
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,284
Tabăra 2: 738
Diferență: 2,546

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 348
Tabăra 2: 90
Diferență: 258

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,549,368
Tabăra 2: 5,592,734
Diferență: 22,956,634

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,350,881
Tabăra 2: 881,653
Diferență: 2,469,228

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus