Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

felicitari diablo dark fr viking:) mai mult ca sigur ati castigat razboiul aceasta ,poate ne mai vom intalni.. si mai vom lupta a fost o placere , oricum...nu sunteti voi sursa numaru 1..din cauza cui sa distrus tribul....sunt fosti prieteni....care sau suparat ca lor nu le da lumea sate:Din fine...nu are rost ,ati invins felicitari
eu ma voi retrage dupa l7 o sa cedez toate satele la heaven ca oricum e criza...(le cedez ca vreau, nu ca miau cerut ei )

doamneee...nici aici maretul LEADER nu se dezminte...si chiar devine stresanta pozitia aceasta de MARE VICTIMA A PRIETENIEI ...hombre... TREZESTE_TEEEE. Adu-ti bine aminte cand i-mi tot spuneai sa nu ma mai bat cu "astia"..si sa ma ocup de innobilari interne..mwhahaha. Esti o victima a "prieteniei imaginare". Prietenii adevarati au ramas si vor ramane...indiferent daca sunt sau nu in acelasi trib...pe aceeasi lume....dar na....noi suntem in cer ( HEAVEN )...ne gasesti pe norisorul 7. MATURIZEAZA_TE.
 

DeletedUser

privesc cu stupoare acest topic si inca ma minunez....
era vorba de acel mare atac organizat pe care s-a discutat vreo 2 zile
nu zici nimic templar de el? cum s-au dat 350 de atacuri reale fara sa se piarda nici un sat? ba din contra ciar cei care au atacat au pierdut sate in fata celui atacat?
acel jucator "varza.. care nu stie nici sa se apere nici sa atace" ?
macar asta sa imi confirmi si pot da si eu stergere cont, oricum zona o tineam singur de 2 luni ... ;)
 

DeletedUser19931

eee Heaven ia sate de la jucatorii care renunta ..si de asta e alianta

Ps:doar o concluzie

vivip esti informat gresit , dar nah nimeni nu poate schimba gandirea nimanui ......... :rolleyes:

felicitari diablo dark fr viking:) mai mult ca sigur ati castigat razboiul aceasta ,poate ne mai vom intalni.. si mai vom lupta a fost o placere , oricum...nu sunteti voi sursa numaru 1..din cauza cui sa distrus tribul....sunt fosti prieteni....care sau suparat ca lor nu le da lumea sate:Din fine...nu are rost ,ati invins felicitari
eu ma voi retrage dupa l7 o sa cedez toate satele la heaven ca oricum e criza...(le cedez ca vreau, nu ca miau cerut ei )



Scumpul meu Aditza , cik din cauza mea ti s-a distrus munca , era tribuletul tau , munca ta , tu erai sef peste intemeietori , ne-ai lucrat pe la spate , ai dat tinte pe harta , acum am si probe , te invit sa vizualizezi profillul meu , ai un paragraf acolo dedicat ,
ne-am suparat ca nu ne dai tu sate ?????? OMG :D , noi eram granita si tu inobilai conturi linistit in spatele nostru in timp ce noi dormeam pe tastatura , nu ti-a cerut nimeni sate , inobileaza linistit acolo :p
nimeni din Heaven nu o sa accepte satele tale , prieteni nu au nevoie de pomana ta ...........

Tu renunti la triburi :rolleyes: :D loooooool , poate renunti la contul Templar-Assassin , dar o sa continui pe altu , acum visul tau nu mai este sa ajungi pe primul loc pe lumea 7 , actualul tau vis este sa ma distrugi pe mine , iti doresc bafta taticu' :cool:



P.S. Nu mai ne acuza ca noi avem foame de sate , ma gandesc totusi care era oare ala cu foame de sate care inobila tot ce prindea .......... OMG , noi in nici un caz
Invata sa respecti , nu sa dai ordine , bafta in continuare indiferent care va fii contul pe care vei continua sa joci , sunt impacata cu gandul ca au ajuns sa vada toti cum esti de fapt .


Si un ultim' sfat , azi este jocul , maine poate nu va mai fii , azi ai milioane de puncte , maine poate nu le mai ai , insa adevaratii prieteni raman .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

floricica....vei vedea...ca ma voi lasa definitiv:)flori in afara sa fugi din trib in trib si sa nobilezi intern ai reusit sa faci ceva?macar...ionut...a facut..a rupt eog in doua..si alte triburi dusmane muhahaha
berula 2008[/url] în data de 15.03. la ora 18:20[/u]
adi am vorbit cu flori si cu morphen.am vazut ca ai facut multe inobilari interne fara sa dai nici un sat la nimeni.nu mi se pare corect ca cineva care are drepturi sa le foloseasca numai pentru el.sa nu te superi dar asa este.jocul acesta nu se rezuma numai la sate sau puncte.inca o data nu te supara,dar intru la ei.
va urez bafta pe lumea asta..va fii ultimu mesaj
inca odata felicitari triburilor dusmane
Contul va fi şters
Contul va fi şters în curând. Din cauza aceasta un login este imposibil.

Retrage ştergerii contului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19931

loooooool am fugit din trib in trib , am fost doar in 3 triburi , primul meu trib a fost Acvila , al doilea K.L. in ambele triburi am jucat alaturi de prieteni si pe urma am intrat in TDL pt un prieten (DEVANT) care are tot respectul meu ( datorita lui am ajuns unde sunt acum , referitor la sate ) a renuntat la joc pt ca nu te mai suporta si mi-a dat toate satele lui numai sa nu le iei tu si acum e HEAVEN ( un trib facut doar de prieteni unde nimeni nu este sef peste nimeni )


ti-am adus tie tribul pe locul unu , nu uita datorita cui a ajuns cik "imperiul TDL" pe locul unu , nu uita cine dormea in sittinguri sa nu piarda tribul sate , nu uita cine rezolva toate problemele create de tine , nu uita multe care nu mai are rost sa le enumar aici , deja ma lasa rece , puteai macar sa ai bunul simt sa iti ceri scuze si sa recunosti ca ai gresit in fata mea , nu uita cat m-au respectat colegi pe mine ( macar asta recunoaste ) cat m-au respectat pe mine si cat te-au respectat pe tine ( de tine le era frica sa nu ii inobilezi ) si esti constient de asta , niciodata nu ai avut rabdare cu ei , doar ai stiut sa ordoni ataca pe X sau pe Y ptr tine nu a contat ca sunt prieteni era doar un pct rosu pe harta


Hahahahahahahahahahahahaha , de cate ori ai dat stergere , da poate nu vei mai juca pe acel cont cum am specificat si mai sus , dar sa renunti tu la triburi ........... hahahahahahahahaha
Te cunosc prea bine , ptr tine nimic nu este mai dulce ca razbunarea , ti-am spulberat visul de a fii pe primul loc , deci ....... te astept cu bratele deschise sa te razbuni pe mine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va merge voua acum dar in curand o sa cadeti si voi ca si TDL .. o sa cersiti invitatii, oricum felicitari pt statistica.
Probabil ai dreptate . Dar noi iubim acest razboi , mai avea vre-un farmec daca aveam tot timpul alianta cu DIABLO ? Radem , glumim , atacam , ne aparam impreuna . Asta e farmecul acestui joc . Eu daca voi ramane fara sate voi fi cel mai fericit , pentru ca mi-am facut multi prieteni :)
 

DeletedUser

templar...un nume...un "LEADER"...asa cum l-am cunoscut cu adevarat in ultima perioada....I_MI ESTE RUSINE CA AM FOST CU TINE IN TRIB....Oare tu chiar crezi ca .."A FOST MUNCA TA" TDL-ul...a fost munca playerilor pe care tu...din "PRIETENIE"...i-ai lasat fara trib...Nici macar dusmanilor mei nu le doresc sa pateasca ceea ce le-ai facut tu "prietenilor" tai acum. Templar ( L7 ), PORTOCAL ( L3)...asa te-am cunoscut...asa dispari...in urma ta vor ramane doar........

Sa-ti dizolvi tribul...de obicei "leaderul" ( care nu vei reusi sa fii vreodata)...ramane ultimul ptr a dizolva tribul...ESTI UNICAT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tinea-ti predici despre loialitate....stiti povestea cu catelul si dulaul...chestia aia care va invata cand erati mici...egalitate vreti doar cu cei mari...visati prea mult locul 1...jucati de placere...nu ptr puncte...nu ptr locul 1...satisfactii poti avea si daca esti pe locul 200....Acum sunt suparat, cu toate ca nu ar trebui sa-mi pese...DOAR PTR FAPTUL CA NOI AM AVUT DREPTATE IN CEEA CE VA PRIVESTE. Atat, dar i-mi va trece...oare si celor de care vati batut joc?....ar trebui sa ma bucure faptul ca am ce lua ( sate)...dar sa stii ca a-ti stricat farmecul jocului....prefer un dusman....cu care sa ma joc ( castig/pierd)...decat un mcael asupra celor care au crezut in voi. Sper sa nu mai reincepi jocul pe lumea asta D-le mare player...dispari in ceata ca si tribul tau
 

DeletedUser15358

morphen eu am vorbit ceva cu flori,mi-am respectat promisiunile ea in schimb nu si lea respectat. Alte discutii sunt inutile.
Parerea mea.
 

DeletedUser19931

morphen eu am vorbit ceva cu flori,mi-am respectat promisiunile ea in schimb nu si lea respectat. Alte discutii sunt inutile.
Parerea mea.

Mogul am fost destul de clara in ceea ca am ** , nu mi-am incalcat nici o promisiune , nu am mai putut sa joc de un asemenea " prieten"
 

DeletedUser19931

Eu am dat dizolvare nu templar .

Ati fost adevarati lideri , ati parasit corabia inaintea echipajul , cu tot regretul ........... mi-ati lasat un gust amar cu porcaria care ati facut-o , imi este jena ca am fost colega cu voi , sincer ........
 

DeletedUser15358

flori nu ti-ai respectat. Daca avem ceva de discutat,discutam in private nu pe forumul extern.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15222

Imi pare rau

Va salut cu respect si pe toti combatantii,

Acest razboi a inceput exact acum o luna de zile, imi pare rau ca din nou si din nou dispar triburi si nicidecum sate si playeri pt ca acesta ar trebuii sa fie scopul final ar razboiului.
Imi pare rau ca de-a lungul timpului (si aici ma refer strict la raboiul meu cu TDL si triburile aliate acestuia) am pierdut destul de multi prieteni din diverse motive.
Oricum pe acest joc rezista doar cei puternici.

Bafta tututor.

P.S. imi pare rau ca mi-am incalcat promisiunea de a nu mai posta pe forumul extern.

Va rog inchideti tema...
 

DeletedUser18134

Deja e penibil... :eek:

Nu stiu daca trebuie sa ma bucur... de faptul ca, acum, si cei care erau in aceeasi... barca cu templar, pana nu demult, il vad pe acesta... asa cum il vedem si noi.
... "care este"
 

DeletedUser15358

Ati fost adevarati lideri , ati parasit corabia inaintea echipajul , cu tot regretul ........... mi-ati lasat un gust amar cu porcaria care ati facut-o , imi este jena ca am fost colega cu voi , sincer ........

apropo de parasit corabia,ca nu ma pot abtine.imi amintesc de o discutie cu tine in care tu ai promis stabilitate.imi m-ai amintesc de o discutie cand mi-ai bagat drepturi pe gat si am vobit ceva ca dupa cateva zile sa iasa altceva.
nu stiu care a parasit corabia primul(cu pretextele alea sincer nu m-ai convins).Oricum merci pentru compliment.

P.S. Nu iti reprosez nimica sa nu ma intelegi gresit ii decizia voastra si o respect.
Singurul lucru pe care mi-l reprosez si ar trebui sa vi-l reprosati sunt aliatii,acei oameni cu,care am discutat ceva si i-am lasat acum balta ;)

Alte discutii pe tema asta sunt inutile in special ca voi sunteti tovarasi de bere.
in rest numai bine!
 

DeletedUser

Era de asteptat sa se intample asta . La inceput cand a declarat familia All4One razboi TDL toti ai sarit cu gura ca noi suntem tradatori , ca am inventat motive ca sa va luam locul 1 . V-ati convins pana la urma cine e adevaratul Templar-Assassin ?

Mai bine mai tarziu decat niciodata . Acum poate veti realiza si voi ca am avut dreptate in ceea ce am spus .. si daca am declarat razboi inainte ca Templar sa rupa aliantele , nu inseamna ca suntem tradatori , inseamna ca am stiut la ce sa ne asteptam din partea Marelui jucator Templar si am ales sa ne unim si sa facem noi primul pas .

Oricum eu va urez succes celor care ati ramas pe joc , celor care vor parasi lumea 7 mult succes in viata reala .

eu inca nu reusesc sa inteleg cat de incuiati puteti fii ca sa credeti ca un singur jucator/trib avea de gand sa declare razboi impotriva a 4 triburi de top 10...dar na...daca voi asa credeti....:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

....
Alte discutii pe tema asta sunt inutile in special ca voi sunteti tovarasi de bere.
in rest numai bine!

Dl. meu...a iesi la o terasa chiar si cu adversari din acest joc...sa stii ca nu este o crima ( si respect si la tine acelasi lucru...). Exista o lume virtuala ( in care poti fi cine doresti tu...si sa te comporti asa cum vrei...poti fi Attila...vreun zeu antic....sau vreun sfant)..si o lume reala, unde suntem ceea ce suntem in fiecare zi..oameni, cu bune si rele. Voi ne criticati pe noi ca am distrus TDL-ul...acum vin si eu si spun....TDL-UL NU ERA TRIBUL NOSTRU, NU ERA MUNCA NOASTRA...NOI ERAM UMILII SLUJITORI. Un imperiu nu cade cand pleaca un soldat...un imperiu moare doar odata cu imparatul :D:D:D

P.S. si ca o paranteza...miscarea care a-ti facut-o...ii stiu scopul, dar spre deosebire de voi...nu aveti ce tel sa ne spulberati...noi oricum suntem deja in cer - si nu avem teluri marete ca voi. Asa ca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dl. meu...a iesi la o terasa chiar si cu adversari din acest joc...sa stii ca nu este o crima ( si respect si la tine acelasi lucru...). Exista o lume virtuala ( in care poti fi cine doresti tu...si sa te comporti asa cum vrei...poti fi Attila...vreun zeu antic....sau vreun sfant)..si o lume reala, unde suntem ceea ce suntem in fiecare zi..oameni, cu bune si rele. Voi ne criticati pe noi ca am distrus TDL-ul...acum vin si eu si spun....TDL-UL NU ERA TRIBUL NOSTRU, NU ERA MUNCA NOASTRA...NOI ERAM UMILII SLUJITORI. Un imperiu nu cade cand pleaca un soldat...un imperiu moare doar odata cu imparatul :D:D:D

P.S. si ca o paranteza...miscarea care a-ti facut-o...ii stiu scopul, dar spre deosebire de voi...nu aveti ce tel sa ne spulberati...noi oricum suntem deja in cer - si nu avem teluri marete ca voi. Asa ca...

no offense morphen...dar ce ar trebui sa conduca un imparat atunci cand soldatii ii pleaca?
:eek:
plantele?
sa se apuce de agricultura sau ce?
:eek::D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus