Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

mogule de ce vorbesti din trecut , ceea ce stiu , eu tu si toti ? nimeni nu ma ajutat cand aveam nevoie stii asta nu ? cateva ferme amarate , viking mi-a oferit multe , fapt pentru care am plecat , 100 de ferme in cateva ore sprijin , ce zici ? iar in death ma aparam singur ? bine cu 20 de ferme primite sprijin de la cativa playeri care mai citeau forumu ? voi nu sunteti din Die. va repet , ati facut acel brand ( de pe triburi ) sa fie manjit cu noroi , iar despre werewolf si slideshow care or planuit sa preia puterea ce zici ? sau esti prea neinsemnat sa stii asta , da asa este , mi sau povestit multe

Mda,vikingi ti-au oferit sprijin ca au avut de unde,noi nu. Nu tea ajutat nimeni ?
Fie cum spui tu.
Eu altceva imi amintes...imi amintesc ca aveam vreo 90 de ferme trimise sprijin la tine manueel si gabi plus la inca 2. Ma rog,ai uitat repede.
Cu prima ocazie o sa iti trimit tot atatea ferme de atac cate ti-am trimis sprijin :)
 

DeletedUser

am tot citit pe aici..x da vina pe y si invers. mai conteaza cine pe cine a atacat primul? mai conteaza ce s-a intamplat acum 2 luni cand era Die. ? acum e alt razboi, alti factori..la cat de lungi sunt posturile pe forum, ma indoiesc sa existe un razboi si pe joc:D..
(este un post strict personal si trebuie tratat ca atare)
 

DeletedUser

hmm, eu nu va inteleg deloc.. de ce va certati ce a facut unu si altu ca x a tradat pe altu, ca y a cumparat pe alti jucatori, ca z este orbit ca sa ajunga pe primu loc si etc.. astea sunt povestiri din trecut..

Voi nici macar nu incercati sa treceti de aceste lucruri, odata ce sa iscat razboiul asta din cauza lui "L" ce mai conteaza motivele? poate ca pentru unii conteaza dar nu are relevanta... va certati pentru o prostie facuta de 2-3 jucatori ...

Daca nu va convine ce a facat unu si altu atunci ** cu ceilalti care sunt in conducerea din tribu x si rezolvati problema... asta daca nu va convine acest razboi. Se discuta intr-o "ura" despre asta de... si oare cine credeti ca sufera dupa acest razboi?? ceilalti care au sate putine si sunt la granitza ca de pe iei cade toata vina asta din cauza unor conducatori fara minte ca nu pot sa le zic altfel.

Nici dark nici TDL cred ca nu este nici-un trib care sa nu aiba asemenea conducator care sa nu tradeze si sa ademeneasca pe unii si pe altii.. Acest joc a ajuns sa fie o prostie din cauza unora..

*acum sa ** ceea ce e adevarat*

Pe alte lumi nu vezi cum se tradeaza prieteni sau aliati din cauza unor conducatori de trib care nu gandesc inainte sa actioneze.

Eu cred ca ar trebuii sa terminati cu postarile de genu asta, cu acuzari de o parte si de alta cu aduceri aminte despre ce sa discutat in privat si cu etc daca sunteti jucatori care stiu ce e asta nu mai postati toate tampeniile pe forum. Hai salut si va doresc o sa zi buna ca deja m-am saturat cat am citit aici .... Am ras de voi , am fost dezamagit de unii si etc.

Bye Bye
 

DeletedUser

iudu si alcool trebuie sa intelegeti ca pe extern se duce mereu un razboi "rece" intre conducatori.toata lumea insa da vina pe celalalt si tot asa.nu se va ajunge la nici un rezultat.e doar un joc oameni buni nu va mai jigniti unii pe altii.
 

DeletedUser8914

reee

Poruncă Ţel(direcţie) Origine Sosire Sosire în:
Atac 099 Angelic Legacy (460|332) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 08:24 34:46:16
Atac 099 Angelic Legacy (460|332) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 08:39 35:01:43
Atac 010 Angelic Totem (459|333) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 08:52 35:14:11
Atac 010 Angelic Totem (459|333) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 09:07 35:29:37
Atac 010 Angelic Totem (459|333) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 09:36 35:58:40
Atac 099 Angelic Legacy (460|332) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 10:24 36:46:14
Atac 017 Temple of Divine Light (462|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 10:40 37:02:02
Atac * Reichsfuhrer ich libedich Ralu (461|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 10:53 37:15:14
Atac 017 Temple of Divine Light (462|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 11:21 37:43:12
Atac 017 Temple of Divine Light (462|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 11:21 37:43:39
Atac * Reichsfuhrer ich libedich Ralu (461|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 12:23 38:45:53
Atac * Reichsfuhrer ich libedich Ralu (461|334) K34 MOgul88 în data de 18.02. la ora 14:37


haahhahaha :))) off off suferinta asta fie , asa sa fie lucrurile de acum incolo
 

DeletedUser

PAri foarte increzator. Ramene de vazut.
Chiar daca vei fi trimis la margine,sunt convins ca mai faci rost de un cont;)
Din nou,un post magnific...asa cum ne'a obisnuit
Baga si tu o statistica ca te pricepi cel mai bine....


Urez bafta triburilor aflate in acest razboi...
 

DeletedUser8914

reee

As vrea sa vad sincer daca ai tupeul sa ataci un fost membru DIE..
Cred ca ai uitat si tu cand dadeai din colt in colt ca te ataca vikingi si strigai dupa sprijin.


scuzati-ma sunt deja insistent si enervant , mogule martori sa fie toti din death daca eu am strigat vreodata dupa sprijin , alin sau andrei stiu mai bine ca imi ziceau kiko da pm la x , y cerele sprijin si nu am facut-o .


sal... a spus:
sorymtllc în data de 30.01. la ora 15:58
pe ce sate ai nevoie mai amre de sprijin ? ....:|

KikoGolanu în data de 30.01. la ora 17:53
cate sate ai putea trimite ? si de ce ai pus semnul :| ?

sorymtllc în data de 30.01. la ora 20:51
am pus semnul pentru ca nu am ferme intregi ... :| .... ce am te ajut..! ...sper sa fie bine...zimi satele de care ai nevoie mai mare...!

KikoGolanu în data de 30.01. la ora 21:13
trimite la dn2b el are nevoie acum! eu mai rabd

sorymtllc în data de 30.01. la ora 21:13
sigur ? ...

KikoGolanu în data de 30.01. la ora 21:22
este prioritate trimite lui

si cu asta am terminat , scuzati-mi insistenta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Haidi bre Fluidy nu te mai erija atata in eroul filmelor lu' sergiu nicolaescu cu exprimari dalea patetice pline cu avant si patos revolutionar ca imi dau lacrimile. Si mie si lu bunica care imi sittuieste satele. Vorbesti si tu de idealuri ca popa cu crucea in mana dreapta si savarina lu matusa Saveta in mana stanga. Lucrurile de fapt sunt mai simple decat telenovela ta zbuciumata. Templar de fapt e un filantrop si ia luat pe cei din Die sub aripa lui proteguitoare.. Era pacat de baietii aia sa fie despartiti de fratiorii lor si impartiti ca animalele intre mai multe triburi. Asa ca Templar a facut ce i-a dictat sufletelu lui bun si lipsit de ura. O adus tot sau aproape tot tribul in TDL. Asta io zic ca o fost o fapta buna si crestineasca. Ii inteleg si pe cei din Diablo. Au vrut si ei sa dea cu punctele premium precum nea Gigi dar Nea Templar a fost mai cu dare de mana. Acu Diablo vor si ei sa fie recunoscuti pt darnicia lor proverbiala si s-au apucat sa livreze topoare si herghelii de caluti fratilor lor din TDL. Fie ca cel mai darnic sa castige.
Dar eu nu inteleg un lucru toa'arsu amiral Fluidy. De unde si pana unde esti tu stindardu lu Decebal, palosu dreptatii, ghiulu fraternitati, matura libertatii si ciocata magica? Tu folosesti in posturile tale niste cuvinte si exprimari de parca tu ai fi Sfantul Mucles facatorul de minuni. Minuni ai facut si tu, e drept. Ai atacat Narful!( care in paranteza fie spus nu ar fi incalcat NICIODATA o alianta chiar daca ar fi fost in interesul lor sa o faca) chit ca aveati alianta cu ei. Sau poate tocmai de aia. Io vad ca incerci sa te scoti tu cumva sa o dai in divagatii si povesti preistorice dar 1+1=2. Mare vitejie ai facut! Le-ai luat sarmanilor soricei o gramada de sate goale si altele de la soriceii inactivi si petrecareti care in loc sa steie pe triburi de sarbatori( asa cum fac marii razboinici ai Darkului) devorau cascavalul, tuica , bradul si renii lui Mos Craciun. Si nu e suficient ca te-ai facut de minune(mai sunt multe cazuri similare....nu doar cu Narf ati procedat asa)dar in maretul tau Dark e cam bezna si lucrurile stau extrem de prost. E pacat. Mare pacat pt jucatorii pe care am avut ocazia sa ii cunosc eu sau colegii mei. Unii dintre adversarii din Dark tare dragi mi-s chiar daca ne mai ataca. Ai cativa oameni de nota 10 dar minunata conducere Dark isi bate joc de ei si ii umileste cand si unde poate.Iar concluzia e una extrem de trista pt tine preabun vlastar al lui Nea Odiosu. Respectul fata de adversari (dusmani nu exista, doar e un joc) si respectul fata de colegii de trib sunt la fel de importante si merg mana in mana si sunt prioritare satelor, punctelor si clasamentelor. Oamenii sunt importanti, satele sunt zero. Dar tu fluidy esti un tanar extrem de ambitios si acuzi lumea de pacatele tale. Improscatul cu noroi nu iti face mare cinste iar alianta cu Diablo, vikingii si friends o vei incalca in acelasi mod in care ai incalcat toate aliantele. Oricum, greul razboiului il vor duce Diablo plus celelalte din familie. Darkul nu va face mare branza in razboiul asta si nu pt ca in Dark nu exista oameni competenti ci pt ca competenta celor care trag sforile in Dark este indoielnica.
 

DeletedUser15358

KikoGolanu pe sorimtlc eu l-m trimis sa ** cu tine sa iti dea sprijin.
Ma rog incheiem subiectul,nu are sens.
 

DeletedUser19931

Bre nea Fluidy in primul rand tribul KL nu a facut nici o fuziune cu TDL , tu ai amenintat toti playeri KL la momentul respectiv sa intre in tribul tau care pe atunci era cik " Elite" nicidecum TDL , deci nu incepi cu passivitatile fata de mine , poate multi nu stiu ca am fost lider de trib in KL , nu mai acuza pe Templar ca tu esti mai patetic si mai parsiv te folosesti de prieteni sa dai in cap mai repede . Eu am intrat atunci in TDL din propria initiativa si au intrat cu mine cativa playeri care nu s-au temut de amenintarile si scornelile tale , eu sincera nu dau 2 bani pe un om ca tine si pe supozitiile tale care sunt nefondate . Un mic mesaj sa mai postez sa iti vada lumea cele 500 de fete pe care le ai ? Eu am vrut sa pastrez cat de cat un gram de respect fata de tine , dar nu meriti , imi tavalesti numele prin .............. ce vrei tu . Deci in concluzie Nea Fluidy treci prin viata si comenteaza pe urma , Imi pare rau ptr acest post dar meriti chiar mai rau de atat
 

DeletedUser14562

zalast , copilu amon ... de ce nu recunoaste`ti realitatea si va ascunde`ti dupa degetul mare ? TDL SA FORMAT PRIN RECRUTARI MASIVE SI AMENINTARI.Hai sa fim realisti... ok copii ?;)
 

DeletedUser14562

amon ... maine vi in parc sa ne dam cu toboganu ? ... nu ma ameninta ca i*i scot ochii ... templar , tot respectu sti , eu raspundeam oilor orice trib sa facut prin recrutari dar TDL a fost cireasa de pe tort , mai sti cum ai inceput ? cand ai intrat tu in narf pt ca acolo iti gaseai protectie? mai stii cand ai facut TDL si KL si KH parca au intrat in TDL pentru ca i`ai amenintat?cati din cei de atunci mai sunt azi aici? 1 2 ? ... metoda o stiu dar eu zic si ma repet TDL = trib de refugiati ;
 

DeletedUser

tu vrei sa dispari de pe harta sa inteleg , sa te uiti bine pe langa satele tale curand
 

DeletedUser13868

tu ce esti?:)cate triburi ai schimbat,asta fiind al doilea cont al tau?
 

DeletedUser13868

Trib vechi Trib nou Timp
Nici unul -dark- 2009-02-16 01:10:51
R.R.D NIMIC 2009-01-31 01:08:10
SNOW R.R.D 2009-01-30 02:54:45
»TDL« SNOW 2009-01-05 01:06:47
~F.K.~ »TDL« 2008-12-13 01:20:57
asta din data de....:)
asa ca nu vorbii de alti te rog
 

DeletedUser14562

asta e al 2`lea trib .. sti bine asta .Eu am avut un cont activ tot timpul ..dar si asta sti .Am inceput inca odata cu alt cont.dar si asta sti... Nu mi`ai raspuns.
 

DeletedUser13868

Trib vechi Trib nou Timp
Nici unul -dark- 2009-02-16 01:10:51
R.R.D NIMIC 2009-01-31 01:08:10
SNOW R.R.D 2009-01-30 02:54:45
»TDL« SNOW 2009-01-05 01:06:47
~F.K.~ »TDL« 2008-12-13 01:20:57
iidemon a fost al doilea:D
ce rost are sati raspund cand tu esti..cea ce ii acuzi pe alti ?
 

DeletedUser14562

ia zi`mi putin .. de ce te`ai blocat 3 zile parca cand sa format SNOW ? de ce ai avut nevoie de relax cand multi din TDL au plecat atunci?NU supoartai ideea ca multi nu te plac ? iti scadea dictatura?nufi penibil ca si eu pot fi ...
 

DeletedUser19931

Declaratie de razboi ! a spus:
Fluidy4Real în data de 15.02. la ora 17:01
Triburile :
[ally]-dark-[/ally],
[ally]Diablo[/ally],
[ally]~FR~[/ally] si
[ally]VIKING[/ally]
si academiile acestora,

declara razboi triburilor :
[ally]»TDL«[/ally] si [ally]TDL~A[/ally]

din data de 16.02.2009 incepand cu orele 18:00.




Titlu alexluca1983 atacă ckynezu34 (555|348)
Expediat 15.02.09 21:03
Trimis mai departe în data de: 17.02.09 00:10
Trimis mai departe de către: sorynache77
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-4.0%

Moral: 100%

Agresor: alexluca1983
Sat: Orm Tostesson - NARF (556|348) K35

Număr: 0 0 3004 0 0 1057 500 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 40 0 0 17 7 0 0 0 0 0


Apărător: sorynache77
Sat: Sorynache77 - TDL (555|348) K35

Număr: 0 0 269 0 0 147 0 0 32 0 0 0
Pierderi: 0 0 269 0 0 147 0 0 32 0 0 0



Prada: 29.827 55.518 52.145 137490/137490

Introdu trupele în simulator

Introdu trupele supravietuitoare în simulator





Deci ......................... halal cuvant



Ice Ice Baby tu esti mai ...............
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus