Vin nobilii!!!!!!

  • Autor subiect DeletedUser42201
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce tristi sunteti ma...bai jaxule lasa ma ca mai poti sa iei ca al 3-lea ai cucerit 2 sate :))))
 

DeletedUser12439

parca ati uitat ca ati fost colegi uni dintre voi.ce e gilceava asta aici.

jaxule ce mai faci mai. mai traiesti.salve.
 

DeletedUser

Acest mamut mama , tata , copilu , nepotii , bunicii si cate academii or mai avea ei imi aminteste foarte mult de A-Team de pe lumea 26


aceeasi politica propagandista pe forum :(


aceeasi poveste domn'le "noi suntem buni in late cand ne lasa nubii satele , luam barbari si rupem harta in 2 , am inchis lumi , am facut , am dres"


baza o sa va tot luati pe forum ca deh sunteti mamuti ! :))))


On topic catau am auzit ca , kenji se iubeste cu eva ! :))))))
 

DeletedUser

Pe o lume normala as fi acceptat si as fi sustinut parerile care critica un sat innobilat la un punctaj atat de mic... Tinand cont insa de setarile de pe sp. 2 si avand in vedere ca in 11x11 nu avea nimic peste 1k, eu cred ca a procedat foarte bine. In 3 zile il poate duce la 3k - eventual sa faca si curtea pe el... si tot sta mai bine ca unul care ia atunci un sat de 3k, pentru ca el o sa aiba si ceva trupe.. (Mai e si avantajul ca si-l creste cum vrea).
 

DeletedUser

parca ati uitat ca ati fost colegi uni dintre voi.ce e gilceava asta aici.

jaxule ce mai faci mai. mai traiesti.salve.

Salut, cu lord catau nu am fost si nici nu vreau sa fiu coleg vreodata . =))

Mai traiesc si eu ce pot sa fac? Cine il mai felicita pe maretul lord catau :D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Ma olteanule, a gasii punctele slabe ale adversarului este o arta, dar tu esti prea incapabil sa faci asa ceva! Daca kenji reuseste sa puna mana pe vreo femeie intre triburi si prafurile lui il felicit ca simte si el ceva caldurica :))

cat despre "familia" care o critici este un grup mult prea mare de prieteni si nu puteam intra doar 20, apropo tu cunosti notiunea de prieteni? stii ce sunt aia?:)

Jaxule tata adu-ti aminte ca doreai sa intrii in acest trib si ai fost refuzat, dar labilitatea ta te impiedica sa realizezi ca ai nevoie de mult mai mult sa faci parte din aceasta echipa decat poti oferii tu. Echipa noastra are nevoie de respect si unitate, satele le luam in timp..inclusiv pe alea de la tine
 

DeletedUser

Da! Da! Da! Asta vroiam sa vad! :)) Cearta =))

Imediat isi va gasi locul o tema speciala pentru astfel de discutii "Razboaiele lumii speciale" :))
 

DeletedUser

Ma olteanule, a gasii punctele slabe ale adversarului este o arta, dar tu esti prea incapabil sa faci asa ceva! Daca kenji reuseste sa puna mana pe vreo femeie intre triburi si prafurile lui il felicit ca simte si el ceva caldurica :))

cat despre "familia" care o critici este un grup mult prea mare de prieteni si nu puteam intra doar 20, apropo tu cunosti notiunea de prieteni? stii ce sunt aia?:)

Jaxule tata adu-ti aminte ca doreai sa intrii in acest trib si ai fost refuzat, dar labilitatea ta te impiedica sa realizezi ca ai nevoie de mult mai mult sa faci parte din aceasta echipa decat poti oferii tu. Echipa noastra are nevoie de respect si unitate, satele le luam in timp..inclusiv pe alea de la tine



iar tu esti ?

eu nu am auzit de tine decat pe forumu extern
pe harta pauza
 

DeletedUser

saracul cuka, a fost bagat la interne sau a vrut sa ia trofeul de victima? :(
 

DeletedUser42770

Felicitari, cred ca e primul care innobileaza un barbar ! Haideti sa-l udam. Doar a fost dificil, sa ia satu' mai ales fara tren, am auzit ca a incercat sa-i dea back barbaru, la nobili, dar a scos la milisecunda. In orice caz FELICITARI !

=)))))=)))))=)))))=))))=))))))) morrrrrr nu esti normal :))))))))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus