Vine Apocalipsa pe L 8

  • Autor subiect Laurentiu cel Mare
  • Data de început

DeletedUser14474

imi pare rau de apocalipsa ta dar nu imi place descrierea facuta cred ca nu veti avea viata lunga in nord est veti fi primii dusmani ai nostri pt ca noua nu ne plac baietii rai asa ca ori va reveniti pri daca faceti rele veti avea de dicutat cu TRACII UNITI prescurtare FORCES nord estul este al nostru si al aliatilor nostrii adik al baietilor buni
 

DeletedUser

daca vii si tu ..am cativa jucatori buni , cu experienta zic eu :D:D

Sunt modest...:) vedem noi atunci...
 

DeletedUser

imi pare rau de apocalipsa ta dar nu imi place descrierea facuta cred ca nu veti avea viata lunga in nord est veti fi primii dusmani ai nostri pt ca noua nu ne plac baietii rai asa ca ori va reveniti pri daca faceti rele veti avea de dicutat cu TRACII UNITI prescurtare FORCES nord estul este al nostru si al aliatilor nostrii adik al baietilor buni

fa-ti publicitate in alta parte nu la tema mea oke...?
 

DeletedUser14474

hahaha nu publicitate vreau sa imi fac eu doar te-am anuntat ori iti schimbi ideea de a face rele si facem o alianta ori iti iei gandul de la nord est deja suntem 3 triburi care vor fi marisoare din prima si vom fi aliati asa ca................. gandestete bine prieteni sai veti fi fermele noastre?
 

DeletedUser523

maf tracilor vedetiva de ale voastre daca nu vreti sa vina apocalipsa peste voi
 

DeletedUser

ce mod de a face aliante aveti voi...:):):)

Nu stiu ce sa zic..vedem atunci cum merg lucrurile..ma contactezi peste 1 saptamana ca sa iti dau raspunsul...vedem noi daca prieteni sau dusmani..;)
 

DeletedUser14474

a mai venit ea pe lumea a4a de la q si familia lor si din februarie ne tot chinuie dar acum nu cred ca va mai veni vreuna dacat asa mititik si poate ne aliem cu ea daca va fi cu onoare daca nu respecta aliante ............................... treaba lor
 

DeletedUser14474

ok sa speram ca ne va ocoli de data asta daca nu o vom trimite la altii :)))))))
 

DeletedUser13996

nu mai dati atat din gura(sa nu ne certam,daca sunteti buni ne aliam in potriva altora si gata)ce atata cearta,nam inteles ce suntem suntem oameni sau ........
dar nu uitati suntem cu ochiul pe voi ;)
 

DeletedUser14474

adik ce sa inteleg "suntem cu ochiul pe voi"? eu am cazut de acord si cu intemeierea unei familii
 
Sus