vis3z vs " dIE "

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in ritmu asta nu prea cred ca noi cu voi ne vom intelege. :) Eu unu nici nu vreau sa ne intelegem :)

Ca sa ma intelegi si tu. Cand am spus ca ati luat ce am vrut sa pierd m-am referit la faptul ca nu am mai stat sa va omor nobilii. Am si alta treaba decat sa stau pe joc. In prima zi cand am fost on ati luat 1 sat doar din 500 de atacuri. A 2-a zi am si scris la numele satelor: sat moka. Si si asa cu ce era dat in constructie in sat va omora nobilii. Va bate jocu pe unii dintre voi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Da da da .. aici era topicul meu ..:)) cred ca nu trebuie sa mai .. arat ceva.. am ajuns la concluzia ca doar 2-3 pot pune probleme .. dar ei sunt la adapostul distantei ;) :D
 

DeletedUser7458

marakesh sprijinul tau e mai bun pe satele lui vis3z decat pe satele noastre?!:mad:

si nu te-am facut tradator.. ti-am zis ca de cand bei bere cu vis3z te-ai transformat intr-un mic vis3z ;)... eu am crezut ca ai trecut peste faza asta.. :mad:


vis3z de ce l-ai cedat pe milly ?:) nu mai faceai fata?? ciubaca decimat, cu contul tau vis3z atacat prin mai multe K-uri... millyboy predestinat inobilarii..

oricum o miscare inteleapta sa cedezi satele lui milly intern... dar stai linistit ca tot in ants si ls-ax vor ajunge!! unu cate unu!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

poate s-o fi indragostit de vis3z :p

nu vor ajunge la ants ...ce naiba si voi. inca nu e craciunul sa va puneti dorinte.
 

marakesh

member
Scor reacție
0
marakesh sprijinul tau e mai bun pe satele lui vis3z decat pe satele noastre?!:mad:

si nu te-am facut tradator.. ti-am zis ca de cand bei bere cu vis3z te-ai transformat intr-un mic vis3z ;)... eu am crezut ca ai trecut peste faza asta.. :mad:


vis3z de ce l-ai cedat pe milly ?:) nu mai faceai fata?? ciubaca decimat, cu contul tau vis3z atacat prin mai multe K-uri... millyboy predestina inobilarii..

oricum o miscare inteleapta sa cedezi satele lui milly intern... dar stai linistit ca tot in ants si ls-ax vor ajunge!! unu cate unu!!:D
chop draga vad ca ai revenit.... sprijinul meu e mai bun acolo unde cred eu ca e mai bine sa stea....
 

DeletedUser184

daca cumva offtopicul s-a mutat aici sa imi spuneti, nu de alta sa mut sectiunea la locul ei si sa editez cam tot ce trebuie si anume post countul.

va recomand sa reveniti la subiect, asta daca nu doriti inchiderea temei
 

DeletedUser6681

Cred ca acest topic ar trebui inchis , va multumesc tuturor celor care ati postat sau citit aici


o zi magnifica incontinuare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus