vis3z vs " dIE "

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

visez tata....da te cobori la nivelul lor sa le explici orice?...dai...****ului
 

DeletedUser8987

zicea despre un sat de-al tau ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Felicitari PitBulilor..:) .. au reusit .. sa reduca .. scorul :)))

7-1
 

DeletedUser184

din cate observ aceasta sectiune se numeste politica si propaganda l3 - vis3z vs die asa ca va rog reveniti la subiect si lasati aberatiile - discutati ontopic si mai ales cat mai civilizat - altfel inchid topicul si mai banez 2-3 persoane
 

DeletedUser6681

hai cine .. cine se bate cu mine :) curaj e gratis..:D ... hai hai hai Go go Go go Dieeeee Dieeee Diee ( s-a terminat litera "E" )
 

DeletedUser6681

facem o reactualizare.. in acest mirific razboi..:((( nu am cu cine sa ma bat...... faceti ceva... vreau sa ma bat cu cineva.....:(((

AM 8-1 :(((( cu cine ma bat
 

DeletedUser6681

Stiam eu ca va este dor de mine :D am ajuns teafar si nevatamat fara pierderi dar cu putin ghinion am lasat sate cu adeziune mica..:( au noroc .. dar vorba romanul din aceea reclama " n-ai cu cine nene n`ai cu cine "

Succes si multe sate acolo la voiiii multe ma da multe .. 8-1 :D scor
 

DeletedUser6681

Si acum sa revenin la topic eu vs Die .. anun(diacritic) ca declar razboi si lui aLIAT implicit tuturor celor care il sprijina ..

Asa ca va rog cei care il apara(diacritic)i retrage(diacritic)i armata de acolo....


Pana nu va descopar

Ps m-am plictisit sa scriu "diacritic"
 

DeletedUser8950

Si acum sa revenin la topic eu vs Die .. anun(diacritic) ca declar razboi si lui aLIAT implicit tuturor celor care il sprijina ..

Asa ca va rog cei care il apara(diacritic)i retrage(diacritic)i armata de acolo....


Pana nu va descopar

Ps m-am plictisit sa scriu "diacritic"

te felicit...da iara ai plecat in vacanta:((
 

DeletedUser8950

si eu o sa plec cat de curand in vacanta... toata lumea are ceva cu noi in fine ... ii urez succes lui vis3z[go vis3z,go vis3z,go vis3z]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus