vis3z vs " dIE "

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Frate cred ca subestimezi adversarul si nu e bine;)
Mai ales cand adversarul are potential.
 

DeletedUser

vis3z ... vis3z ... vis3z

Lista de rang a jucătorilor pe acest continent 44
Rang Porecla Trib Puncte Sate Sate în total
66 vis3z Scitii 160.647 15 180


Lista de rang a triburilor de pe continent 44
Rang Porecla Puncte Sate
1 Die. 27,99 Mio. 2.560


Momentan ai 15 sate in K44 sustinute defensiv de Scitii si TLB. Ca sa domini tribul Die. pe K44 mai ai de luat 2560.:)

Spor la cucerit sau spor celor 2 triburi la aparat sate.;)

P.S. Daca mai tii si scorul ar trebui sa predai matematica la gimnaziu. :rolleyes:
 

DeletedUser1924

Incep prin a va spune Buna Dimineata , ca de sunt putin cam socat cum am reusit sa substitui 2 sate .. .. ce sa fac si eu .. uni ar spune ca e lipsa de ocupatie .. dar eu spun 3 min de clikuri..
Ai obs excelent doar 15 sate... din cate .. parca erau candva si mai putine am si uitat cate aveam.. uite asa mic cu mic se face mare... ar fi mai bine .. sa iti vezi oameni tai care sunt ametiti de atacuri sau de fakuri sau cum se numesc ele ca nici eu nu stiu.
In legatura cu triburile care ma apara pe mine .. pai pe langa ce ai spus tu .. ai putea sa adaugi lejer LR BURN SEL ANTS FR R/V AOF Drunk Punk Rock .. aaaaa era sa uit bine inteles Die. ... si ca sa nu se simta discrimina-ti si SWAT ma apara , apropo vezi ca si pe ei ii atac ( e doar o paranteza , off topic )Trupele din sate sunt ale mele.. crezi ca faceati grandioasa cucerire ... de 1 sat ??? daca ma apara toata harta..???? .. vezi cum faci .. ca la mine daca dai un sat maine face pui.
Ps : da o ciruclara in trib sa isi retraga lumea suportul de pe satele mele si poate poate am si eu adrenalina !


by visatorul vis3z
 

DeletedUser

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
b3st, mai citeste odata regulamentul. Esti avertizat.
 

DeletedUser

:))

Ce poate fi mai infantil decat declaratiile "unora" ,dusmani ai Die.,cum ca ar avea sprijin de la noi.Mai fratilor,daca exista,de ce nu ii puneti pe forum,ar fi mult mai depresiv decat doar sa o afirmi.Ganditi un pic.Toata tevatura aceasta,vis3z vs " dIE " ,e o simpla declaratie de retragere mascata a acestui jucator.Daca ai vazut finalul filmului "Avocatul diavolului",sper ca ai retinut finalul.Aaa,si inca ceva........trezeste-te !!!
 

DeletedUser

Cred ca ti-ar raspunde daca ar avea cum :)))) dar .. in mod cert nu vad decat o replica la ce a zis precedentul post... scitii si tlb .. el i-a spus pe toti.. asa ca nu ar fi corect sa ii excluda..

oricum nu vad decat o incercare de minimalizare a rezultatelor a unui scor care poate fi verificat :)

Conclizie ?
 

DeletedUser

:))

Nu vroiam un raspuns,era doar o remarca....oricum nu poate sa scrie....poate sa citeasca,nu?..Adica asa cred...
 

DeletedUser

eh...ziceti voi ce ziceti, da are tupeu baiatu sa se ia de Die. la ei acasa ...cine il apara, cine nu, asta nu mai conteaza ...conteaza faptul ca ii la voi la poarta, face scandal, si voi nu faceti nimic :p :rolleyes: pt asta respect vis3z
 

DeletedUser

cineva spune odata ca .. daca iti iei o caciula prea mare iti acopera ochi :) cred .. ca vis3z ar fi o caciula prea mare pt .. tribul respectiv.. sau totusi se tem ca e sprijinit de trib :) e si asta o teorie :)

ma intreb daca cei de pe langa el nu sunt sprijiniti de trib ?
 

DeletedUser

cineva spune odata ca .. daca iti iei o caciula prea mare iti acopera ochi :) cred .. ca vis3z ar fi o caciula prea mare pt .. tribul respectiv.. sau totusi se tem ca e sprijinit de trib :) e si asta o teorie :)

ma intreb daca cei de pe langa el nu sunt sprijiniti de trib ?


salut 'ultimule' =)))))))))))))))


nu cred ca se poate numi 'tupeu' faptul ca vis3z s-a 'luat' de die..daca ajungem sa vb despre 'tupeu' in jocuri...atunci imi pare rau s-o zic dar, viitoru' Romaniei e cam sumbru cu oameni ca voi/noi ..:)

poate ca ar fi fost mai potrivit sa spui (ala care a zis) ca are skill, talent etc in joc...nu tupeu...tupeu am si yo sa trimit atacuri pe oricare jucator de pe l3...dar as da dovada de noobism, cum multi de p-aici o fac :)
 

DeletedUser

:))

eh...ziceti voi ce ziceti, da are tupeu baiatu sa se ia de Die. la ei acasa ...cine il apara, cine nu, asta nu mai conteaza ...conteaza faptul ca ii la voi la poarta, face scandal, si voi nu faceti nimic :p :rolleyes: pt asta respect vis3z




Ma bucura totusi ca un atac impotriva Die. voi il considerati tupeu...ma bucur.
 

DeletedUser

vis3z are tot dreptul sa vorbeasca. E 10-1 pentru el. Faptul ca are 15 sate pe K44 ar trebui sa va convina, sa fie un atu pentru voi.

Voi sunteti neputinciosi impotriva lui si asta se vede prin posturile voastre de pe forum.


PS
Cred ca se face 11-1 :)
 

DeletedUser

conteaza faptul ca ii la voi la poarta, face scandal, si voi nu faceti nimic !! ce o fi, tupeu, skill, madness, ii ceva ...
 

DeletedUser

jigsaw a aratat cate sate are Die pe k44 ,peste 2000 adica si ca nenea vis3z are doar vreo 15 ,dar de unde a luat satele alea vis3z ?de la mine unul nu ,poate de la jigsaw & company?sigur!


dulcavlad nu sunteti asa de smecheri pe cat va credeti voi ;)
 

DeletedUser

:))

vis3z are tot dreptul sa vorbeasca. E 10-1 pentru el. Faptul ca are 15 sate pe K44 ar trebui sa va convina, sa fie un atu pentru voi.

Voi sunteti neputinciosi impotriva lui si asta se vede prin posturile voastre de pe forum.


PS
Cred ca se face 11-1 :)

Pai sa termine cu tine intai.
 

DeletedUser

Ar fi interesant un drept la replica.. :) se pare ca e mare suspansul.. ca de am obs ca se da dintr-o directie
cat mai este blocat/banat ?
 

DeletedUser

va chinuiti de la inceputul jocului sa ma scoateti, m-am plicitisit de rapoarte verzi.. ati luat doar ce am vrut sa pierd.... zilele trecute si mai jucam asa 2 luni pana atunci vin altii tare peste voi.

Pana atunci tine minte! v-am luat eu mai multe sate decat voi mie.


La semnatura te adresezi lui jiggy? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

E de rau daca vrei sa pierzi sate.
Dar hai sa incheiem,cel putin eu,asta nu e razboi,e doar dorinta unuia sa se faca remarcat,si raspunsul altora mai mult sau mai putin promt.Cat despre sciti si noi cred ca o sa ne intelegem pana la urma.....doar parerea mea.Eu am ce am cu SWAT.Bafta.....si nu uitati e doar un joc.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus