Vis3z Vs FalcosuL

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser6681

Buna Seara Sau buna Dimineata nu stiu cum era sa scriu .. de ce scriu .. dar datorita .. faptului si pentru ca .. asa ceva .. nu se poate .. vreau sa anuntz si sa declarar un MARE MARE RAZBOI PERSONAL domnului FALCOSUL ..

Motive :
- domnul falcosul a avut impertinenta sa ma acuze ca i-am " ciordit " ultima bere rece de la terasa si el a baut una calda ( cred ca era mai bun sucul )
- trufia cu care trateaza el alianta cu tribul din care fac parte
- argumente nefondate si incercare de apreciere a dusmanilor mei
- ajutor dat tintelor mele in virtutea in care triburile noastre sunt alite

PS : NU ESTE O GLUMA

Falcosuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee vezi ca vin .. si vin cu(m) vin cu vin .. dar vin FALCOSULE aparate daca poti

Care Credeti ca puteti sa il ajutati pe falcosu .. sunteti rugati sa o faceti nu va rezista oricum.. falcosuleeeeeeeeeeeee
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vis3z iar iti faci reclama?nu ca nu mi-ar placea sa vad cum te razboiesti cu toata lumea dar deja cred ca o sa incepi sa deschizi cate un topic pentru fiecare sat luat de la cate un adversat
 

DeletedUser2821

Deja esti plictisitor :)
Ai zis odata ca nu stiu cui i-ai luat satele ( si nici nu imi pasa :D) gata ... .
 

DeletedUser6681

vis3z iar iti faci reclama?nu ca nu mi-ar placea sa vad cum te razboiesti cu toata lumea dar deja cred ca o sa incepi sa deschizi cate un topic pentru fiecare sat luat de la cate un adversat

eu Nu am nevoie de reclama.. eu sunt reclama mea.. :) si a jocului meu..

Deja esti plictisitor :)
Ai zis odata ca nu stiu cui i-ai luat satele ( si nici nu imi pasa :D) gata ... .

cat despre tine domnule .. numai gura..:) prea slab .. ca sa incerce .. sa arate ceva .. la ceva despre jocul asta..
Tipic romanesc toti stim politica si fotbal :) .. dar nici unu din cei ce vb mult despre acest subiect nu fac politica sau nu joaca fotbal

Domnilor.. nu va intereseaza un subiect.. nu comentati pe aceea tema..
Tacerea sub nici o forma nu va arata calitatile dar nici macar nu vi le ia.. macar lasa-ti o urma de suspans..

multumesc ..
 

DeletedUser

copii astea......chiar crezi ca ne intereseaza?razboaiele tale persoanale?not funny
 

DeletedUser

copii astea......chiar crezi ca ne intereseaza?razboaiele tale persoanale?not funny

pe mine da...e chiar interesant...

sa vezi ca trec doua trei zile si nea' vis3z deja posteaza rapoarte in care critica felul cum ataca falcolsul asta....
sa vedem ce iese...
 

DeletedUser8343

daca alceva nai de facut imi dau seama ca te intereseaza:)

daca pe tine nu te intereseaza...de ce iti pierzi timpul postand pe forumu extern? de ce tii atata sa iti apara numele prin toate topicurile, crezi ca iti face cineva statuie cu ocazia asta? :p mai ales ca in joc esti nimeni

poate sunt altii interesati de ceea ce se intampla ..si asa cum a zis si vis3z mai sus...
Domnilor.. nu va intereseaza un subiect.. nu comentati pe aceea tema..
Tacerea sub nici o forma nu va arata calitatile dar nici macar nu vi le ia.. macar lasa-ti o urma de suspans..
 

DeletedUser

Domnisorica, te rog evitami nickul :)eu nu inteleg o chesti ai avut deaface cu mine ca sa poti zice ca sunt un nimeni ?sau daca numi cunostii numele(in joc) mintea ta stralucita a dedus ca sunt un nimeni ?:)
 

DeletedUser

Domnisorica, te rog evitami nickul :)eu nu inteleg o chesti ai avut deaface cu mine ca sa poti zice ca sunt un nimeni ?sau daca numi cunostii numele(in joc) mintea ta stralucita a dedus ca sunt un nimeni ?:)

~cel las se ascunde in spatele unui nume...cel puternic si'l creeaza...undeva ai dreptate...~

dar tot cu ingeras tin...fara suparare dar e mai frumoasa decat u...:D:D:D
 

DeletedUser

Motive :
- domnul falcosul a avut impertinenta sa ma acuze ca i-am " ciordit " ultima bere rece de la terasa si el a baut una calda ( cred ca era mai bun sucul )
- trufia cu care trateaza el alianta cu tribul din care fac parte
- argumente nefondate si incercare de apreciere a dusmanilor mei
- ajutor dat tintelor mele in virtutea in care triburile noastre sunt alite

PS : NU ESTE O GLUMA

Falcosuleeeeeeeeeeeeeeeeeeee vezi ca vin .. si vin cu(m) vin cu vin .. dar vin FALCOSULE aparate daca poti

Care Credeti ca puteti sa il ajutati pe falcosu .. sunteti rugati sa o faceti nu va rezista oricum.. falcosuleeeeeeeeeeeee


visez ca vis3z sa ajunga sa ma viseze :D
nu mai este mult :D, cu toate ca se pare ca deja o face :D
 

DeletedUser

Domnisorica, te rog evitami nickul :)eu nu inteleg o chesti ai avut deaface cu mine ca sa poti zice ca sunt un nimeni ?sau daca numi cunostii numele(in joc) mintea ta stralucita a dedus ca sunt un nimeni ?:)
dragul meu domn (din die?!) te voi apostrofa pt modul in care te exprimi , ortografia ta fiind aproape inexistenta iar formularile sunt cam defectuase
spun aceste cu ricul de a fi of topic
 

DeletedUser6681

Eu .. din pacate .. am ajuns sa cred ca in Romania asta care .. ne ocupa tot timpul ( plagiez acum ) sunt oameni de ... multe litere.. apropo .. va rog sa stati tacuti paretzi inteligenti :p si falcosule .. spionaje ceva :p
 

DeletedUser8705

ceva rapoarte ?
nimic?
sa vedem care o sa viseze pana la urma:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus